Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė mokykloje

Kad jau kalbejom apie uniformas, tai uzklausiu ir apie apava. Girdejau, kad kitose mokyklose vaikai turi persiauti batus ir po mokykla vaikscioti su basutem/bateliais ar pan. Na, zodziu ne su tuo, kuo atejo. Kaip jums tai? Man tai rodos visai gera ideja. Ypac rudeni/ziema, kai ateina perslape kojas, o dar 5 pamokas su tokiom turi issedet...
Atsakyti
Pas mus tai butina tureti kitus batus, nu mano dar maziuke tik pirmoke, bet man tai patinak, pagaliau ir klase svaresne, nes jie dar per pertraukas ir pasivolioti uzsimano.
Atsakyti
Musu mokykloje taip pat vaikai persiauna, pageidautina slepetes. Kad kojytes neprakaituotu ir nevargtu batukuose.
Atsakyti
Jums gerai... sad.gif
Atsakyti
aš tai nustebau, tiesą sakant  ohmy.gif, net nepagalvojau, kad mokykloj praktikuojamos šlepetės  :smile.gif tongue.gif, bent jau aš su šlepetėm niekada nevaikščiojau  :smile.gif, o kur tada batus vaikai pasideda (ar tamposi maišus, ar yra spintelės, pas mus mokykloj būdavo už spintos tokia niša  :smile.gif), ar taip su mokytoja ir kitais tėvais susitaria, ar-nori, būni su šlepetėm, nori-su batais  :smile.gif ???Maniškės tai labiau įpratusios elgtis ir atrodyti  taip, kaip visas kolektyvas  :smile.gif
Atsakyti
Batus susideda i spinteles, kiekvienas turi savo vietele. Yra ir persirengimo kambarys. Mano gi pirmokele, mokykla pradine, tai jos isplanavimas labiau darzeli primena.

Del slepeciu ... Namuose mes irgi nemegstame slepeciu. Taciau mokykloje, manau, pats tas. Jos lengvos, minkstos, ziema gali buti siltesnes, vasara atviresnes. Aisku, galima eiti ir su lengvais batukais. Bet man ir dukrai labiau patinka linksmos slepetes. O ir kaina ju tokia - dabartines
30 lt. kainavo. Tai galima bus be gailescio keisti, kai apsitrins.

Aisku, kai panele paaus, tai vargu ar tas slepetes jai isiulysi tongue.gif. turbut aukstakulniu prasys  :D.
Atsakyti
Manishkes abi irgi persiauti neshasi, vyriausioji i pirma, o vidurinele i paruoshiama ishejo si rudeni. Manau labai patogu, ir rudeni, kai batai molini, kaip gerai shvariom tapkytem persiauti. Dar ir del to pas mus parsiavimo politika, kad klasej kilimas patiestas, vaikai dazhnai per pamokas butent ant jo sedi, jei nerasho ar nepieshia. Na o pasideda kolkas batus po kabykla klasej, o veliau tures spintele kiekvienas savo.
Atsakyti
Na mūsų mokykloje nėra tokios tvarkos dėl atsarginių batelių  :). Šiaip tai gal ir nieko būtų toks variantas, bet jaučiu, kad su mano vaikais būtų bardakas  >:(, ar paliktų juos kur ar net pamestų  :smile.gif. O be to mūsų mokykloje kiekviena klasė turi po atskirą kambariuką-rūbinę, bet ten ne spintelės, o tiesiog pakabos, tai jei visi ten batus susikrautų, turint omeny, kad ne visi vaikai tokie tvarkingi (kaip bebūtų gaila), tai bandau įsivaizduoti, koks ten būtų jovalas...  :o ohmy.gif ohmy.gif
;D ;D ;D
Atsakyti
pas maniškę klasėj leido, net rekomendavo atsinešt šlepetes  ;)
Atsakyti
sakykit, mamos, o kur geriau eit pirkt sportbatukus vaikams, kur jūs pirkote, kiek kainavo, gal kur nors matėte nuolaidėles?
Atsakyti
Musu mokykloje taip pat nuo pirmos klases saltuoju metu laiku privaloma persiauti. Vaikai paprastai atsinesa basutes arba sandalus. Lauko batai yra paliekami rubineje. Nors ten nera spinteliu, o tik pakabos, taciau po jomis yra itaisytas suolelis su skyreliais kiekvieno vaiko batukams.
Manau, kad tokia tvarka tikrai yra sveikintina, nes vaikams netenka puse dienos prakaituoti siltuose batuose (arba dar blogiau, slapiuose), o paskui susalti kojas einant namo (pirmas zingsnis i liga).

Lengvute>
Mes sportbacius perkame adide, tik reikia nutaikyti nuolaidu meta (paprastai tai darome vasaros pabaigoje, kai buna ispardavimas). Siemet nupirkome labai gerus sales sportbacius uz trisdesimtkelis litus. O pries metus pirkome taip pat labai smagius tokius sportbacius-batus (galima siaip vaikscioti) uz 70 Lt. Tikrai verta, nes ilgai nesusidevi ir kojoms sveikiau, kai gerai pasiuti. Tiesa, pirkome praejusia vasara vienus maximoje (tokius tradicinius baltus "kedus") irgi uz 30 Lt., bet suplyso gal po kokio menesio  :(
Atsakyti
Galiu kaunietems pasiulyt, Varniu gatvej senasis knygynas kur buvo ten dabar (ar salia jo - as nebuvau, vyras apipirko), prekiauja tipo inkaro produkcija, bet dabar nupirko kelias poras batuku ir namie ar klasej persimaut madziaginiai isispiriami ir kaip kedukai, tikrai grazus, gal kad tik keduku tai spalvos tamsios, bet kambariniu ivairiu yra.
Atsakyti