Įkraunama...
Įkraunama...

Įtariu nėštumą, nors maitinu motinos pienu

Sveikos, įtariu dar visai nedidelį nėštumą. Pozymiai tokie pat kaip buvo pirmuju 2 nestumu metu.Dariausi 3 NT, visi parode I juostele.BT 36,9-37,2.Maitinu 6 men. dukryte ax.gif menesiniu iki siol nera.Ant speneliu isryskejo melyni kapiliarai, krutu skausmas nezymus.kartais papykina, bet nezymiai, maudzia juosmeni ir pilvuka.na ir t.t.dar pastoviai pavargus, nors nieko neveikiu, nes visalaik miegu blush2.gif Nezinau ka ir galvoti, gal kam yra taip buve?Panasios temos forume neradau.
Atsakyti
QUOTE(R. Denisenko @ 2009 01 31, 13:22)
Sveikos, įtariu dar visai nedidelį nėštumą. Pozymiai tokie pat kaip buvo pirmuju 2 nestumu metu.Dariausi 3 NT, visi parode I juostele.BT 36,9-37,2.Maitinu 6 men. dukryte    ax.gif menesiniu iki siol nera.Ant speneliu isryskejo melyni kapiliarai, krutu skausmas nezymus.kartais papykina, bet nezymiai, maudzia juosmeni ir pilvuka.na ir t.t.dar pastoviai pavargus, nors nieko neveikiu, nes visalaik miegu blush2.gif Nezinau ka ir galvoti, gal kam yra taip buve?Panasios temos forume neradau.

Labas. Pasidaryk HCg kraujo tyrimą ir viskas bus aišku 4u.gif
Atsakyti
Esu girdejusi ,kad po nestumo labai greit uzkimba kitas nestumas ax.gif
mano vyras is 5 vaiku seimos,visi berots pametinukai 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Maitinimas neapsaugo nuo pastojimo. Aš šiuo metu taip pat maitinu, nėra mėnesinių, bet papildomai saugausi mirksiukas.gif
Padaryk testą arba nueik pas gydytoją. Jei įtarimai pasitvirtins - sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(R. Denisenko @ 2009 01 31, 13:22)
Sveikos, įtariu dar visai nedidelį nėštumą. Pozymiai tokie pat kaip buvo pirmuju 2 nestumu metu.Dariausi 3 NT, visi parode I juostele.BT 36,9-37,2.Maitinu 6 men. dukryte    ax.gif menesiniu iki siol nera.Ant speneliu isryskejo melyni kapiliarai, krutu skausmas nezymus.kartais papykina, bet nezymiai, maudzia juosmeni ir pilvuka.na ir t.t.dar pastoviai pavargus, nors nieko neveikiu, nes visalaik miegu blush2.gif Nezinau ka ir galvoti, gal kam yra taip buve?Panasios temos forume neradau.


Gali visaip būti - ir nėštumas, ir tiesiog hormonų persitvarkymas prieš mėnesinių atsiradimą, ir koks nors uždegimas. Jeigu NT testas nieko nerodo, vistiek reiktų nueiti pas gydytoją, nes maža kas.
Atsakyti
gal tiesiog turi prasideti menesines... bet reiketu pasidaryt dar viena testuka, kad ramiau butu, gal jau leliukas uzsisake broli ar sese thumbup.gif
Atsakyti
Man taip po pirmosios gimimo menesines ir nepasirode. Maitinau irgi krutimi. Bet kaip tik apie 4 menesi maitinimo sumazejo pienelio ir matyt atsinaujino visi moteriski reikalai - ir uzkibau, nes buvau isitikinusi, kad jei maitinu - tai nepastosiu.
Tai jau seniai buvo, tai pozymiu neprisimenu, bet butinai nueik pas gine, nes man uzdraude maitinti pieneliu savo, nes maziukui pilvelyje labai sunku, nes daug maistiniu medziagu ir viso ko gero dar keliauja i pieneli, o pilvinukui nieko nelieka. Na gal ir lieka, bet tada tavo organizmui tikrai nieko nebelieka. Gal ir tas nuovargis ir pykinimas nuo to, kad nusilpusi. Todel butinai nueik pas gydytoja.
Man nustate nestuma antra, kai jau jis buvo 3 menesiu.
Atsakyti
QUOTE(R. Denisenko @ 2009 01 31, 13:22)
Sveikos, įtariu dar visai nedidelį nėštumą. Pozymiai tokie pat kaip buvo pirmuju 2 nestumu metu.Dariausi 3 NT, visi parode I juostele.BT 36,9-37,2.Maitinu 6 men. dukryte    ax.gif menesiniu iki siol nera.Ant speneliu isryskejo melyni kapiliarai, krutu skausmas nezymus.kartais papykina, bet nezymiai, maudzia juosmeni ir pilvuka.na ir t.t.dar pastoviai pavargus, nors nieko neveikiu, nes visalaik miegu blush2.gif Nezinau ka ir galvoti, gal kam yra taip buve?Panasios temos forume neradau.


Labas, apskritai maitinimas krūtimi dar nieko nereiškia, kad negali pastuoti, nes čia jokia kontracepcija, ir aišku geriaiusiai daryti kraujo tyrimus, norint patikslintis dėl nėštumo
Atsakyti
14 men sunu maitinu pati. Kai vaikui buvo 9 men atsinaujino menesines, nors maitinimo savo pienu nenutraukiau. Bet cia suprantama - prasidejo rimtas maistas, pienuko poreikis sumazejo, organizmas persitvarke. Normaliai, ramiai priemiau, bet kai sekanciu menesiniu nesulaukiau net po 45 dienu, sunerimau. Jokiu testu nepirkau, tiesiai pas savo daktare nulekiau. Padare echoskopija ir pasake, kad nesu nescia, menesines tuoj turi pasirodyti. Tiesiog viskas dar neatsistate del maitinimo krutimi, hormonu persitvarkymo ir t.t. Taip ir buvo - po savaites susirgau. Paskui vel buvo 35 dienu tarpas. Zodziu, nereguliarus ciklas truko kelis men. Ir dabar dar nera visai normalus, bet jau arti to. Gali ir nebuti nescia, bet gali ir nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Dziaugiuosi atradusi tema kokios ieskojau.
Man vat kaip atsitiko. Maitinu dukra jau beveik 6 menesiai ir siandien suzinojau, kad esu nescia nestuke.gif , dabar niekur negaliu atrasti bet kokios info apie maitinima, man reikia nutraukti maitinti ar ne? Nezinau kokio laiko nestumas, eisiu greitu laiku pas gydytoja. Pasirodo maitinimas neapsaugo nuo nestumo, kadangi mes su sese pametinukes, tai nudziugau ir pradedu ruostis sunkumams. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rahima @ 2009 02 16, 20:43)
Sveikos mamytes,
Dziaugiuosi atradusi tema kokios ieskojau.
Man vat kaip atsitiko. Maitinu dukra jau beveik 6 menesiai ir siandien suzinojau, kad esu nescia nestuke.gif , dabar niekur negaliu atrasti bet kokios info apie maitinima, man reikia nutraukti maitinti ar ne? Nezinau kokio laiko nestumas, eisiu greitu laiku pas gydytoja. Pasirodo maitinimas neapsaugo nuo nestumo, kadangi mes su sese pametinukes, tai nudziugau ir pradedu ruostis sunkumams. wub.gif


Maitinti ir lauktis yra visiskai normalu smile.gif ir imanoma, jei tik dar gaminasi pienas. Mano patirtis tokia, kad pastojusi dar maitinau 4 menesiukus. Buciau maitinusi ir toliau, bet jau nebebuvo poreikio, nes vyresneliui buvo jau 1,10 men smile.gif . O esu skaiciusi ir tikrai zinau, kad yra mamu, kurios maitino visa nestumo laikotarpi 4u.gif
Atsakyti
As pirmaja maitinau 10 men tiek laiko ir nesisaugojau, aciu dievui tuo laiku nepastojau ax.gif Dabar anraja maitinu irgi nesisaugau blink.gif , bet paskaicius jusu komentaru manau reiks greiptis priemoniu, nes trecio dar nenoriu ax.gif
Atsakyti