Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuolaikiniai vaikai II

Tęsiam toliau. Va šiandien grįžtu iš naktinė, jau mano sustojimas. Vieni žmonės išlipinėja, o mokinukės lenda jau autobusan, toks vyras sako "kur lendat, ar nespėsit". Tai jos jam "eik tu na ..."

Arba, ar žiūrėjot vaikų Eurovizijos atranką, aš tai buvau pkraupusi. Ypač, kai "Pyplių" dainą išgirdau. Kur jos dainuoja "mes pamaivos ir saldžios pupytės" . PAgalvojau, negi vaikai netri tėvų, kad paaiškintį, ką reiškia tos "saldžios pupytės".
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 08, 12:06)
Tęsiam toliau. Va šiandien grįžtu iš naktinė, jau mano sustojimas. Vieni žmonės išlipinėja, o mokinukės lenda jau autobusan, toks vyras sako "kur lendat, ar nespėsit". Tai jos jam "eik tu na ..."

Arba, ar žiūrėjot vaikų Eurovizijos atranką, aš tai buvau pkraupusi. Ypač, kai "Pyplių" dainą išgirdau. Kur jos dainuoja "mes pamaivos ir saldžios pupytės" . PAgalvojau, negi vaikai netri tėvų, kad paaiškintį, ką reiškia tos "saldžios pupytės".

tėvai tai tėvai, bet ką mąsto vadovai ir prodiuseriai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 08, 12:06)
Kur jos dainuoja "mes pamaivos ir saldžios pupytės" . PAgalvojau, negi vaikai netri tėvų, kad paaiškintį, ką reiškia tos "saldžios pupytės".


Tai šiuo atveju galgi ne vaikai kalti?... Tėvai gal, o tiksliau - dainos kūrėjai, rengėjai, prodiuseriai, hiperseksualaus įvaizdžio įsikibusi viešoji nuomonė, mada, tskant ir pan...krūvos aplinkybių mirksiukas.gif
Atsakyti
manau tema netinkama.mes jau ir taip bambam ant anytu ,vyru,oponentu ir visu kitu.vaikai yra tesioginis tevu ir motinu produktas ,tegu jie ir aukleja.vaikai nemandagus iš dangaus nenukrito ,juos taip išauklėjo.reiškia toki pavyzdi mato.
Atsakyti
QUOTE(Heilė @ 2008 09 08, 13:32)
Tai šiuo atveju galgi ne vaikai kalti?... Tėvai gal, o tiksliau - dainos kūrėjai, rengėjai, prodiuseriai, hiperseksualaus įvaizdžio įsikibusi viešoji nuomonė, mada, tskant ir pan...krūvos aplinkybių mirksiukas.gif


Buvo pasakyta, kad dainą sukūrė patys vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Dora1970 @ 2008 09 08, 13:38)
manau tema netinkama.mes jau ir taip bambam ant anytu ,vyru,oponentu ir visu kitu.vaikai yra tesioginis tevu ir motinu produktas ,tegu jie ir aukleja.vaikai nemandagus iš dangaus nenukrito ,juos taip išauklėjo.reiškia toki pavyzdi mato.

Man irgi taip atrodo, cia tik auklejimo pasekmes.
Jei jau nuo mazens girdi ir mato kaip tevai bendrauja tai ko noret doh.gif
zinoma Tv irgi toli grazu gerio neprideda, bet ta juk galima kontroliuot.
man tetis nuo mazens sakydavo "fui, cia baibokus rodo, negalima tokiu ziuret", ar tiesiog neziurek tokiu negraziu filmuku, geriau palauk kol Tomi ir Dzeri rodys hihihi.gif
aisku dabar irodyta, kad ir tas Tomas ir Dzeris nera toks nekaltas, bet jau geriau tokius tegul ziuri negi pokemonus ar kitas nesamones, kai ginklai is ranku nekrenta ir vien tik smurtas doh.gif doh.gif doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2008 09 08, 16:55)
Man irgi taip atrodo, cia tik auklejimo pasekmes.
Jei jau nuo mazens girdi ir mato kaip tevai bendrauja tai ko noret  doh.gif
zinoma Tv irgi toli grazu gerio neprideda, bet ta juk galima kontroliuot.
man tetis nuo mazens sakydavo "fui, cia baibokus rodo, negalima tokiu ziuret", ar tiesiog neziurek tokiu negraziu filmuku, geriau palauk kol Tomi ir Dzeri rodys  hihihi.gif
aisku dabar irodyta, kad ir tas Tomas ir Dzeris nera toks nekaltas, bet jau geriau tokius tegul ziuri negi pokemonus ar kitas nesamones, kai ginklai is ranku nekrenta ir vien tik smurtas  doh.gif  doh.gif  doh.gif  schmoll.gif


Man irgi sakydavo, kad "laida ne vaikams skirta", verčiau eikit į kiemą pažaisti. Arba paprašykit močiutės, kad pasaką paskaitytų. Bet ankščiau ir tos laidos vaikams kitokios buvo. Vakar užmečiau akį į "Gustavo enciklopediją"- tai ir pagalvojau, nu negi negalima be tų išsidirbinėjimų laidos pravesti. Būtinai ten darkytis reikia. Arba kažkada mačiau, laidos vaikams metu per reklamą higieninius paketus reklamuoti pradėjo. O po to sakom, kad vaikai per daug žino.
Mano mamos bendradarbė pasakojo, kad pagavo sūnų (rodos 12 metų) geriant sidrą. Vaikai įsivaizdavo, kad tai tik "prarūgę sultys" ir nieko blogo tame nėra. Ji nemušė sūnaus. Tik parsivedė namo ir parodė, kad sidras turi daugiau laipsnių net už alų. Ir vaikas suprato. Diržu žmogaus irgi nepadarysi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 09 08, 13:31)
tėvai tai tėvai, bet ką mąsto vadovai ir prodiuseriai? blink.gif

Tą mąsto, kad tai yra labai linksma, šmaikštu ir pelninga laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 08, 13:40)
Buvo pasakyta, kad dainą sukūrė patys vaikai.

sukurti tai gal ir sukure, bet vistiek jie turejo kazkokius tai profesionalius mokytojus ir prodiuserius, ne be kuriu pagalbos ir sukure.
Atsakyti
Netikiu, kad Eurovizijoj dalyvaujantys patys sukūrė tas dainas wink.gif
Čia truputis ne į temą, be visvien.

Nejaugi Šiuolaikiniai vaikai tokie gabūs? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dora1970 @ 2008 09 08, 12:38)
manau tema netinkama.mes jau ir taip bambam ant anytu ,vyru,oponentu ir visu kitu.vaikai yra tesioginis tevu ir motinu produktas ,tegu jie ir aukleja.vaikai nemandagus iš dangaus nenukrito ,juos taip išauklėjo.reiškia toki pavyzdi mato.

drinks_cheers.gif
Kokį vaiką išauklėsi, kokias vertybes į jį įdiegsi, tokiu žmogumi jis ir išaugs.
Atsakyti
QUOTE
vaikai nemandagus iš dangaus nenukrito ,juos taip išauklėjo.reiškia toki pavyzdi mato.


Dažniausiai tas pavyzdys būna ne tėvai, o kiemo/darželio/mokyklos draugai.
Atsakyti