Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

na ką gi, natūralistės, diskutuokime toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

18 temos adresas yra čia cool.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 02 vasario 2009 - 10:37
QUOTE(Dorela @ 2009 01 31, 13:23)
bijau kad bus panasiai kaip urtekram  blush2.gif


teisingai sako Kunigunda, kad kuo mažiau žmogus turi sveikatos problemų viduje, tuo rečiau jam kyla prakaito kvapo ir gausumo klausimas sad.gif

žiemą man visai nieko tas alūnas, bet yra keli niuansai - kaip pasitepu iš ryto, turiu leisti jam gerai nudžiūtii, nelįsti į megztinius iš karto smile.gif Vasarą mane tos druskos buvo sualergizavę iki siaubingų bėrimų, todėl jeigu kuriai knieti išbandyti jį - patariu rinktis mažiau brangų variantą nei siūlomas KN 4u.gif

QUOTE(Odora @ 2009 01 31, 16:44)
o su akmeneliu tik tirpintu vis dar turiu santes neutralu dezika, nieko jis nelaiko,


MB tai labai juo patenkintas, kitokio net nenori smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2009 02 01, 12:44)
Bet vis vien visi dievina kiniečių maistą (kur beprotiškais kiekiais naudojamas natrio glutamatas - perka kibirais ir naudoja seikėdami samčiais) ir pan.

Iš tiesų maisto pramonėje yra daug didesnių baisuoklių, kai pvz. į toną žaliavos reikia dėti vos 25 gramus doh.gif


niekad man šitas maistas nepatiko - riebus, viskas krakmole išvoliota... Fui schmoll.gif O kai žinau apie tuos laimės miltelius, tai išvis schmoll.gif Rasma, tavęs kaip specės noriu paklausti - o kaip sušiai su tradiciniu sojos padažu? Ar įmanoma kokių nors blogybių prisivalgyt????

kas tie baisuokliai? 4u.gif


QUOTE(Irėja @ 2009 02 01, 22:14)
o ir gydytojai, pastebėjau, linkę be jokio reikalo ir tyrimų vitaminus brukti. paklausi "o kam reikia?", atsakymo nėr  biggrin.gif


mes valgom lietuviškus obuolius - perkam Užupio turgelyje iš diedukų, gėrėm veledos šaltalankių sirupą, vitaminą C žirniukais ir Folkepillen vitaminus nuolat dabar - man kažkaip jie pasirodė patys nekalčiausi: be visokių apvalkalų ir pan. Na bet tabletę vistiek turi kažkas "klijuoti", ar ne taip, Rasma? biggrin.gif

šiaip tai manau, kad vitaminus gerti būtina, nes su maistu bent aš tikrai negaunu visko pakankamai: trūksta išmanymo ir galimybių, matomai sad.gif

beje, tfu tfu, šią žiemą su MB dar neperšalom nė karto biggrin.gif
Atsakyti
Su nauja tema drinks_cheers.gif thumbup.gif
Dar ikeliu naudingos info, kuri pasiliko 16 temoje bigsmile.gif
Man, kaip pradedanciai labai padejo wub.gif , gal ir dar kam pravers drinks_cheers.gif
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)


Natūralią kosmetiką perkame:

* „Nimfali“, PC Mada (Vilnius) (Senteurs du Sud, Fenigia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Sarma“ (Madara)
* „Drogas“ (Alterra, įvairių rūšių rusiškas molis)
* „Operos vaistinė“ (Vilnius) (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* Stepono g. 10 (Vilnius) (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* Stepono g. 6 (Vilnius) (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi)
* „Bioboutique“ (CUP ir Savanorių pr. 1 Helioscity, Vilnius) (Logona, Sante, Florame)
* „Holos“ Užupio g. 4 (Vilnius) (Weleda, Urtekram)
* kvapų namai „Aromata Mirabilia“ (Čiurlionio g. 4, Vilnius) (įvairūs aliejai ir jų mišiniai, hidrolatai, eteriniai aliejai ir kt.)

Užsisakome internetu:

* http://www.natractiv.de/ (Vokietijos gamintojų natūrali kosmetika)
* eBay: Kein Plunder (Vokietijos gamintojų natūrali kosmetika)
* eBay: http://stores.ebay.c...ural-Beauty4all (Dr. Hauschka kosmetika)
* Nikovita (ECO, Speick, deTRAAY kosmetika)
Atsakyti
ačiū, Hopeidea 4u.gif Būtų smagu, kad parduotuvėlių tinklas tik plėstųsi ir plėstųsi toliau bigsmile.gif

iškilo man toks graudžiai juokingas klausimas: kaip šiemet bus su širšėmis, kaip manote? smile.gif Populiacija jų pernai padidėjo nesvietiškai - visos matėm. Jei šiemet vėl bus sezonas, man baisu net pagalvoti, kaip jos gali pulti ant skaniai kvepiančių mūsų aliejų, tarp jų ir kokoso doh.gif Kuo reikės teptis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 02 vasario 2009 - 11:10
QUOTE(katutis @ 2009 02 02, 11:04)
iškilo man toks graudžiai juokingas klausimas: kaip šiemet bus su širšėmis, kaip manote? smile.gif Populiacija jų pernai padidėjo nesvietiškai - visos matėm. Jei šiemet vėl bus sezonas, man baisu net pagalvoti, kaip jos gali pulti ant skaniai kvepiančių mūsų aliejų, tarp jų ir kokoso  doh.gif Kuo reikės teptis?  g.gif

manau pirma reikia sulaukti tos vasareles, o gal bus priesingai, bent jau tiketi, kad taip bus biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas bande ka nors is cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 02, 11:48)
Rasma, tavęs kaip specės noriu paklausti - o kaip sušiai su tradiciniu sojos padažu? Ar įmanoma kokių nors blogybių prisivalgyt????


Mane irgi labai domina dėl sushių, labai juos mėgstam, nors ir nedažnai valgom. blush2.gif

Aš pagaliau džiaugiuosi atpratinusi savo plaukus nuo chemijos! Sunaudojau Sante šampūną su apelsinais ir kokosais, o dabar naudoju Eco purinamąjį, na ir Organic Blue kondicionierių. Tai man viskas labai labai patinka, plaukučiai gražūs, žvilga, tik išsilaiko tas efektas neilgai, kitą dieną jau šiaip sau atrodo. Na bet tas pats ir su cheminiais buvo. ax.gif

Dar man visai patiko Alterros mėtinės putos ir mėtinis losjonas ar tai tonikas. Kadangi tai greit susinaudojantys dalykai, tai kaina man net labai gera pasirodė, o ir odai tinka. Kad pagražina nepasakyčiau, bet ir blogiau nėra rolleyes.gif

O vat kremo niekaip neišsirenku. Lyg ir patinka man Madaros želė riebiai odai, bet kažkaip vis nedrįstu pirkti.. Pribaiginėju savo cheminius ir tada jau nori nenori reiks kokį nors įsigyti doh.gif Tiesa, aliejai man kažkaip netiko - lyg ir kimšo poras. Bandžiau ir KN riebiai odai mišinuką, ir tamanų, ir kokosų...
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 02 02, 14:23)
Mane irgi labai domina dėl sushių, labai juos mėgstam, nors ir nedažnai valgom.  blush2.gif

Tiesa, aliejai man kažkaip netiko - lyg ir kimšo poras. Bandžiau ir KN riebiai odai mišinuką, ir tamanų, ir kokosų...


likimo draugės drinks_cheers.gif Aš skaičiau, kad sojos padaže gali būti E621, pačiuose sušiuose tai neįsivaizduoju, kur tokio natrio glutamato būtų galima įdėt g.gif

aliejaus reikia vos vos lašeliuką nedidelį tepti smile.gif Pati su mišria oda dabar tepu smile.gif

o kokosų aliejus veidui lyg ir apskritai nelabai sad.gif
Atsakyti
Gal kas esate bande DRUIDE firmos sampunus ? bigsmile.gif

Labai domina Balance Ecological Shampoo
http://www.druide.ca...f...n&keywords=
user posted image


Goat’s Milk Ecological Shampoo
http://www.druide.ca...f...n&keywords=
user posted image
Atsakyti
rytoj uzsakinesiu is materia aromatica. jei ka pamirsau, parasykit man iki rytojaus smile.gif
Atsakyti


o kokosų aliejus veidui lyg ir apskritai nelabai sad.gif
[/quote]

gal kaip kam. man tai kokosai veidui labai gerai thumbup.gif siaip veidukui naudoju Hauschka, bet kai tokie salciai baisus, tai kokosus tepu. dabar jau net laukiu, kad Hauschka pasibaigtu, nes kokosai man labai patinka blush2.gif o KN sake, kad jis nuo salcio gerai saugo.
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 02 02, 15:50)
dabar jau net laukiu, kad Hauschka pasibaigtu, nes kokosai man labai patinka  blush2.gif o KN sake, kad jis nuo salcio gerai saugo.


suprantu tave - aš vien dėl kvapo irgi tepčiau biggrin.gif Kažkada jų buvau užsitepusi kaip kaukę, bet nei kažkokio super poveikio pajutau, nei ką sad.gif Man jis kūnui superinis thumbup.gif
Atsakyti