Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią kosmetiką naudojate?

Sveikos mielosios

Man labai idomu kokia geriausia kosmetika mazyliams, nes as pastebejau kad ir mano mazute turi beda kaip ir as- jei netinka prausiklis jos odyte labai nurausta ir as itariau kad jai taip pat persti kaip ir man, del to daug proceduru pasidaro labai problemiskos.
Patarkit prasau kuom Jus naudojates??? ir ar tai nesukiale nenorimu reakciju?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
mes naudojam Sebameb (is vaistines) labai liuks, o kazkada pabandem is dzonsons&baby (nezinau kaip tiksliai vadinas) tai nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
tik gimusiai dukrytei isigijom sebamed kunelio prieziuros priemones,jos labai geros,ypac prausimosi losjonas.dabar naudojam abiem vaikams sebamed.
Atsakyti
Mes irgi naudojamės Sebamed prausikliu - ir kūneliui, ir galvytei, labai patinka, ir tinka
Atsakyti
O as vis nepataikau nupirkti sampuna, vis netinkama isrenku. O ka gero naudojame - tai avento skysta talka dupciukui. Cia nera buve bedu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes nuolat kaitaliojam.Neturim vienos megiamos kosmetikos,o gal dar neatradom g.gif
Atsakyti
Mes irgi neturim megstamioausios, bet visada perku naturalia kosmetika (t.y. naudojam tik sampuna ir kunelio prausikli, daugiau jokios kosmetikos) kurioje nera parabenu, ir pan.
Atsakyti
mes kosmetika naudojam is "oriflame" serijos vaikam. nuo pat gimimo ir jokiu problemeliu del odeles.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Prausimui naudoju naturalu muila (be sintetiniu priedu), o kunui alieju (tepti ant dregnos odos). Ziema labai nusausejo kojyciu oda, tai kai po prausimo dar dregna patepu aliejumi, praeina. O siaip jokiu Johnsons ir Johnsons (net ir Seba med), kur yra parabenu, mineral oil (salutinis naftos produktas), EDTA, kvapai. O tai paskui stebetis teks, kodel alergijos kyla. Niekada negalvojau, kad taip darysiu, bet kai prisiskaiciau apie galimas pasekmes, tai jei po ranka neturiu vaikisko aliejaus, tai jau geriau paprastu alyvuogiu ar saulegrazu patepsiu, nei tais kremais. Jei kam idomu paskaitykite daugiau www.bef.lt skiltyje chemines medziagos. O vaiku odyte ypatingai plona ir jautri.
Atsakyti
Sveikutes,

aciu visoms uz info 4u.gif

QUOTE(Ecola @ 2009 02 03, 12:17)
Mes irgi neturim megstamioausios, bet visada perku naturalia kosmetika (t.y. naudojam tik sampuna ir kunelio prausikli, daugiau jokios kosmetikos) kurioje nera parabenu, ir pan.



QUOTE(Kendal @ 2009 02 03, 14:28)
Prausimui naudoju naturalu muila (be sintetiniu priedu), o kunui alieju (tepti ant dregnos odos). Ziema labai nusausejo kojyciu oda, tai kai po prausimo dar dregna patepu aliejumi, praeina. O siaip jokiu Johnsons ir Johnsons (net ir Seba med), kur yra parabenu, mineral oil (salutinis naftos produktas), EDTA, kvapai. O tai paskui stebetis teks, kodel alergijos kyla. Niekada negalvojau, kad taip darysiu, bet kai prisiskaiciau apie galimas pasekmes, tai jei po ranka neturiu vaikisko aliejaus, tai jau geriau paprastu alyvuogiu ar saulegrazu patepsiu, nei tais kremais. Jei kam idomu paskaitykite daugiau www.bef.lt skiltyje chemines medziagos. O vaiku odyte ypatingai plona ir jautri.


O ar galetumet bent pora pavadinimu ivardinti, kokiose kosmetikose nera parabenu ir kitu hemikalu, ir kur tokias kosmetikas pirkti???

Mano mazes kol kas is visu kosmetiku neparaudo tik nuo baby cocole ar kazkaip panasiai vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(Kendal @ 2009 02 03, 12:28)
Prausimui naudoju naturalu muila (be sintetiniu priedu), o kunui alieju (tepti ant dregnos odos). Ziema labai nusausejo kojyciu oda, tai kai po prausimo dar dregna patepu aliejumi, praeina. O siaip jokiu Johnsons ir Johnsons (net ir Seba med), kur yra parabenu, mineral oil (salutinis naftos produktas), EDTA, kvapai. O tai paskui stebetis teks, kodel alergijos kyla. Niekada negalvojau, kad taip darysiu, bet kai prisiskaiciau apie galimas pasekmes, tai jei po ranka neturiu vaikisko aliejaus, tai jau geriau paprastu alyvuogiu ar saulegrazu patepsiu, nei tais kremais. Jei kam idomu paskaitykite daugiau www.bef.lt skiltyje chemines medziagos. O vaiku odyte ypatingai plona ir jautri.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As darau ta pati - tepu alyvuogiu aliejumi reikalui esant.. bet ir to reikalo nelabai yra smile.gif Jokiu alergiju neturim smile.gif Iki puses metu ir maudziau paprastam vandenelyje, tik uzpakaliuka apiplaudavau su naturaliu muiliuku.

QUOTE(Tinasio @ 2009 02 03, 12:35)
Sveikutes,

aciu visoms uz info  4u.gif
O ar galetumet bent pora pavadinimu ivardinti, kokiose kosmetikose nera parabenu ir kitu hemikalu, ir kur tokias kosmetikas pirkti???

Mano mazes kol kas is visu kosmetiku neparaudo tik nuo baby cocole ar kazkaip panasiai vadinasi.


Na, mes gyvenam ne LT, tai mano pavadinimai nelabai ka sakys.. Tiesiog reikia ziureti i muilo, sampuno sudeti, kad nebutu paraben, lauryl sulfate (arba laureth)(kas yra grindu ploviklis ir jo dedama tam, kad putotu), kvepalu..

WELEDA turi neblogu priemoniu, o apie kitas galima pasiskaityti SM ekologisko gyvenimo budo forume smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ecola: 03 vasario 2009 - 13:54
Šv. Stepono gatvėje Vilniuje yra koks trejetas parduotuvių, kur prekiauja įvairia natūralia kosmetika. Weleda plačiai naudojama ir populiari. Pilies gatvėje netoli Čili kavos parduotuvės yra natūralių ir ekologiškų prekių parduotuvė. Aš ir datų pastą perku natūralią, nes tuomet nebaisu, kad nurys visokią chemiją. Muilai nėra pigūs, bet tikrai natūralūs. Man kokiems 4 mėn tikrai užtenka muilo kūdikiui už 7 litus. Tiesa, Užupyje Užupio g. yra HOLOS parduotuvė, kur prieš Velykas bus nuolaidų. Dar yra viena parduotuvė VSUP, 5 aukšte. Ten serija kūdikių odos priežiūros priemonių.
Atsakyti