Įkraunama...
Įkraunama...

Kaklelio atsidarymas anksčiau laiko

Sveikos nestuke.gif Mane labai neramina vienas klausimas, buvau pas gydytoja ir man pasake kad kaklelis atsidares 1 cm, taciau man dar tik 35 sav. Gydytoja sake saugotis ir viskas bus gerai. Taciau noreciau suzinoti ar buvo kam taip? Jei buvo tai po kiek laiko pagimdet? Ar gali but prieslaikinis gimdymas? O gal cia istiesu nieko baisaus?
labai lauksiu jusu atsakymu. ax.gif
Atsakyti
Sveika, man pvz kaklelis buvo atsidares 2cm (gal nuo kokios 37sav) ir nieko pagimdziau laiku (maziau reikejo laukt kol prasivers visas 10cm lotuliukas.gif )
Tik gydytoja liepe ramiau elgtis, nieko nekilnot, sunkiai nedirbt, daug ilsetis, zodziu maziau lakstyt visur..(nesimylet, nes infekcijai didesne rizika)
Atsakyti
QUOTE(prokaznica @ 2009 02 03, 10:13)
Sveikos  nestuke.gif  Mane labai neramina vienas klausimas, buvau pas gydytoja ir man pasake kad kaklelis atsidares 1 cm, taciau man dar tik 35 sav. Gydytoja sake saugotis ir viskas bus gerai. Taciau noreciau suzinoti ar buvo kam taip? Jei buvo tai po kiek laiko pagimdet? Ar gali but prieslaikinis gimdymas? O gal cia istiesu nieko baisaus?
labai lauksiu jusu atsakymu.  ax.gif

oj ramiai mamyte. pas mane nuo 27 sav atsidarymas 2 cm buvo,ir minkstas trumpas dalinai centre kaklas, isnesiojau iki 40 sav o per gimdyma kaklas taip ir liko 2 cm ( na gal iki 4 atsidare),o veliau teko skatinti kad atsidarytu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 03 vasario 2009 - 12:21
QUOTE(prokaznica @ 2009 02 03, 09:13)
Sveikos  nestuke.gif  Mane labai neramina vienas klausimas, buvau pas gydytoja ir man pasake kad kaklelis atsidares 1 cm, taciau man dar tik 35 sav. Gydytoja sake saugotis ir viskas bus gerai. Taciau noreciau suzinoti ar buvo kam taip? Jei buvo tai po kiek laiko pagimdet? Ar gali but prieslaikinis gimdymas? O gal cia istiesu nieko baisaus?
labai lauksiu jusu atsakymu.  ax.gif


Kai laukiaus dukrytės ir man kaklelio atsidarymas nuo 33 savaitės gal buvo 1 cm, po to nuo 35 savaitės jau buvo 2 cm, gydytojai vis kartojo, kad tik gulėčiau ir kaip nors pratemčiau iki 37 savaitės, o pagimdžiau 41 savaitę biggrin.gif Ir paskutinėm savaitėm visiškai nesisaugojau, laipiojau laiptais į 7 aukštą, karsčiaus kabindama užuolaidas, daug vaikščiojau, valiau kilimus ir pan.. o gimdymas visai nenorėjo prasidėti, teko skatinti ir tai gimdžiau kaklelio atsidarymui esant nepilniems 6 cm.. doh.gif
Atsakyti
aciu jums uz atsakymus, labai mane nuraminot blush2.gif o tai jau pradejau panikuot ax.gif
Atsakyti