Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinių kvapai ir garsai

Nezinau ar yra jau tokia tema, bet surizikavau biggrin.gif Va turim bokseriuka 3 menesiuku bet tai kaip vyras koks knarkia miegodamas. As jautriai miegu tai kai nakti ima jis knarkti imu jy vartyti ant vieno sonuko, ant kito, kol nebeknarkia doh.gif . Bet va kai bezda tai ishvis galima padusti blush2.gif . Tik guli ramiai ir uzuodi kad atplaukia toks debeselis "aromato" nu bek tada lauk blink.gif . Kaip jusu augintiniai ? Ar irgi leidzia visokius kvapus ir garsus? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Maniskis tai bezda labai retai, bet jau kai uzbezda, tai atsiima uz visas nebezdejimo dienas smile.gif Neknarkia, bet megsta padusauti....nu grynai kaip zmogus, kai iskvepi toki gilu gilu atodusi g.gif Ir labai daug "dainuoja" visaip, kartais pagal situacija gali suprasti, ka jis nori pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
va dar prisiminiau kad musiskis tai kai kanors padaro kai pabaram ima visaip "teisintis" tokiu nekaltu balseliu visaip kaip jam iseina auuuuu auvauaua uuu tongue.gif iskart viska atleidziam thumbup.gif
Atsakyti
Irgi dainorelis neblogas smile.gif
O kad bokseriai yra bezdaliai ir knarkaliai, tai taip....Pazistamu bokseris jei uzbezda, tai uzdusti galima..... g.gif
Atsakyti
Paknarkia visi šunys, tik labai retai, taip pat ir pasišešina, o labai daug knaria visi kas turi suspaustus snukius-buldogai, bokseriai ir t.t. nes tokia snukio forma apsunkina kvėpavimą. Dėl pasismirdėjimo, dažniausiai tai irgi daro buldogai, nes labai sustumtas žarnynas. O jei jūsų šuns, jei jis dažnai pasismardinna, tai žiūrėčiau gal maistas nelabai tinka.
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2005 08 02, 12:42)
O jei jūsų šuns, jei jis dažnai pasismardinna, tai žiūrėčiau gal maistas nelabai tinka.


Hmmm..maniske daznai seskina, vos tik pasikeicia maistas..nes iki siol ieskojome geriausio..o kai apsisprendeme vis tik maitinti NUTRA visi seskinimaisi baigesi smile.gif
Atsakyti
bokserių bėda kvapelių bombas mėtyti tongue.gif mūsiškė, kai dabar sena, tai išvis doh.gif tik suloja smarkiau ir pyrst doh.gif

knarkia ir gerai kartais tongue.gif net juokinga.

o mūsų mažė taksė-spanielė tai guli guli ramiai ir staiga jauti, ka tau bėgti reikia, nes nėr kuom kvėpuoti doh.gif doh.gif bet čia priklauso nuo to, ką ėdė. Taigi stengiamės žiūrėt jos maistą biggrin.gif
Atsakyti
O mano kokeris tai jau knarkia ojojoi kaip, taip juokiniga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladka @ 2005 08 03, 11:19)
O mano kokeris tai jau knarkia ojojoi kaip, taip juokiniga biggrin.gif


O kokeris amerikiečių ar anglų? Kokio amžiaus? Pati turiu kokerytę - tai irgi paknarkia kartais net garsiau nei vyras biggrin.gif
Atsakyti
MHM,mano prancūzas irgi ir bezda,ir knarkia...ir ko tik jis nedaro doh.gif dėl užspaustos nosytės tai pastoviai kriuksi,bet tai man netgi patinka biggrin.gif dėl to jis man visada labai juokingas būna,žodziu neliūdna su tokiu biggrin.gif Anksčiau aš jį irgi naktim vartydavau,kad neknarktų,bet tai beviltiška doh.gif jau apsipratom ir dabar kartais kai jis miega ir neknarkia,einu pažiuret ar viskas jam gerai doh.gif biggrin.gif Dėl "šaibų" tai irgi gan dažnas reiškinys pas jį biggrin.gif būna vakare,kai jau visi beveik įmigę taip tylu būna ir iš koridoriaus tik pššš pasigirsta ir paskui parplaukia "vsė aromaty Franca" doh.gif
Atsakyti
na maniškis tai neknarke, tik karts nuo karto padusauja smile.gif

O bezdalius tai juodas, kai paleidžia šaibą, tai nors skradžiai į žemę, ypač jei svečių dar būna doh.gif
Atsakyti
Pritariu dėl bokserių - visi jie KNARKIA. Maniškė irgi, o kadangi dabar jau sena, tai muziką skleidžia be perstojo, o kai sapnuoja tai ir dejuoja kad kartais net išsigąsti. Šeškinasi irgi, bet dažniausiai dėl to, kad maistas netinka, šiaip išvis labai jautri maistui yra, tai būna visko.
Atsakyti