Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tesinys)

Na ką, užrakino mūsų senąją temą, tai tęsiam ją gal toliau čia? ax.gif
Papildyta:
Mergaites, visiems buriu kortomis, bet sau nelabai noriu pati mestis jas, tai gal kuri galetumet paburti? As praktikuoju burima is nuotraukos, gal tai nera labai tikslu, bet gal kuri noretumete pameginti mane paburti taip? Atsiusciau i email foto. Buciau labai labai dekinga... 4u.gif

Jei kuri sutiktumete, tai mano email: wdakataw@gmail.com ax.gif
Papildyta:
Beje, pavyko sužinoti, kad ta Irina Šimkūnienė yra iš Vilniaus. Ji į Kauną seminarus važiuoja vesti. g.gif Nu nežinau, man ji nei girdėta nei ką... Bijau, kad nebūtų tik pinigų plėšimas ir nieko gero iš to...

Šiaip norėjau pas ją burtis Taro kortomis, tada pažiūrėčiau kiek tikslu viskas, bet kai paskambinau pasiteirauti, tai pasakė, kad ji neburia, kita mergina burianti yra... Tai negi tikrai tarologei būtų sunku kortas išmesti? Be to, buvau pasiryžus mokėti už tai... g.gif
Atsakyti
Turiu Taro kortas,bandau retkarciais burti,taciau savimi dar nepasitikiu... blush2.gif

"As praktikuoju burima is nuotraukos "o burimui butinas klausiancio zmogaus vaizdas?su kuo tai susije? tai labai svarbu?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Dakine isburk mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakine @ 2009 02 06, 00:22)
Turiu Taro kortas,bandau retkarciais burti,taciau savimi dar nepasitikiu... blush2.gif

"As praktikuoju burima is nuotraukos "o burimui butinas klausiancio zmogaus vaizdas?su kuo tai susije? tai labai svarbu?
aciu  4u.gif

O paaiskink,ka turi galvoje,sakydama "praktikuoju burima is nuotraukos"? Jei klausi,ar galima burti zmogui,kurio nera salia taves? Zinoma.Net jei tas zmogus uz juru mariu...Tik gerai butu zinoti jo varda (o jei ir pavarde,tai isvis gerai). Pasitikejima savimi igausi kasdiena deliodama kortas....kad ir sau.Issitrauk dienos korta,uzsirasyk,o kita ryta kruopsciai isanalizuok,kaip praejo diena,ar sutampa ivykiai su kortos prognoze....Deliok geranoriskoms draugems,kurios supras,kad dar tik igydineji patirties....Svarbiausiai deliok ir nebijok-ateityje turesi stipru ginkla 4u.gif
Atsakyti
[quote=Dakata,2009 02 04, 23:06]
Na ką, užrakino mūsų senąją temą, tai tęsiam ją gal toliau čia? ax.gif
Papildyta:
Mergaites, visiems buriu kortomis, bet sau nelabai noriu pati mestis jas, tai gal kuri galetumet paburti? As praktikuoju burima is nuotraukos, gal tai nera labai tikslu, bet gal kuri noretumete pameginti mane paburti taip? Atsiusciau i email foto. Buciau labai labai dekinga... 4u.gif

Dakata, gal galetum man isburt? dabar pasiklydau ir susipainiojau savo reikaluose g.gif blush2.gif
Atsakyti
Klausete apie burima is nuotraukos... As pastebejau, kad man negana zinoti zmogaus varda ir pavarde, kortos daug tiksliau viska pasako, kai matau nuotrauka ax.gif Ypac jeigu ji naujesne smile.gif

O siaip tai ir pati esu naujoke, juk kortas turiu visai neseniai, tai dar man sunkoka kazka labai placiai atsakyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dakata: 06 vasario 2009 - 12:06
QUOTE(Dakata @ 2009 02 04, 21:54)

Beje, mergaites, visiems buriu kortomis, bet sau nelabai noriu pati mestis jas, tai gal kuri galetumet paburti? As praktikuoju burima is nuotraukos, gal tai nera labai tikslu, bet gal kuri noretumete pameginti mane paburti taip? Atsiusciau i email foto.  4u.gif  Buciau labai labai dekinga...  4u.gif




O kur mokeis burti? Kokia literatura naudojei? Turiu knyga apie veido skaityma, bet gal dar kazka galetum pasiulyt, nes mane siaip domina tokia literatura, kaip kad skaitymas is veido, chiromantija, na dar numerologija, pasamones galia ir pan. Su taro kortom net nezinau, lyg ir tikiu lyg ir ne. Zinau, kad yra zmoniu kurie tikrai moka skaityti kortas, bet tai turbut vienetai. Noreciau mokytis, bet brangu. O siaip esu linkusi tiket tuo kas mums pasakyti ant kuno ar gimimo metai, o taro, tai vis tiek kortos, kurias valdo kitas zmogus nusakydamas tavo ateiti. Na nezinau, tiek to. tai kokia literatutra naudojei (ir taro mokantis ir is nuotraukos) ? Sako rusu literatura labai gera.
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2009 02 06, 12:29)
O kur mokeis burti? Kokia literatura naudojei? Turiu knyga apie veido skaityma, bet gal dar kazka galetum pasiulyt, nes mane siaip domina tokia literatura, kaip kad skaitymas is veido, chiromantija, na dar numerologija, pasamones galia ir pan. Su taro kortom net nezinau, lyg ir tikiu lyg ir ne. Zinau, kad yra zmoniu kurie tikrai moka skaityti kortas, bet tai turbut vienetai. Noreciau mokytis, bet brangu. O siaip esu linkusi tiket tuo kas mums pasakyti ant kuno ar gimimo metai, o taro, tai vis tiek kortos, kurias valdo kitas zmogus nusakydamas tavo ateiti. Na nezinau, tiek to. tai kokia literatutra naudojei (ir taro mokantis ir is nuotraukos) ? Sako rusu literatura labai gera.

As ne Dakata,bet galiu kai ka patikslinti-visi tavo isvardinti pseudomokslai-yra tokia pati interpretacija kaip ir su Taro.Nei daugiau nei maziau."Skaityti" kortas,tai tas pats kas "skaityti" ranku linijas,veido taskus (fiziognomika),skaiciu derinius.O pasamones galia paremta viskas-ir tos pacios kortos ir net magija biggrin.gif Taip kad arba tiki viskuo arba netiki niekuo bigsmile.gif Del mokslu-patikekite,pabaigusios kursus tikrai netapsite burejomis,o tik PRAMOKSITE kortu reiksmiu (mano dukra jas puikiai zino ir net vyras) TO neuztenka.....Kursai duos labai svarbu dalyka-supratima,kad tu ABSOLIUCIAI nieko nezinai apie Taro....Ir tik tada nusprendi-tavo tai kelias ar ne.....Lygiai tas pats su chirologija,numerologija,fiziognomika.....
Atsakyti
As tiek sau, ties artimoms draugems mesdama kortas pastebejau, kad dabarti gana lengva pasakyt. Dar pastebejau jei sau kortas metu, jei nuotaika gera, tai ir kortos geresnes krenta, o jei notaika bloga, tai geriau net nemest kortu.
Atsakyti
QUOTE(Oceans @ 2009 02 06, 08:21)
Dakine isburk mane  4u.gif

Man atrodo,kad neisburciau tiesos blush2.gif
Daznai dar painiojuos reiksmese.O kai kada isburiu vienaip,o po kiek laiko staiga suprantu visai kita kortu reiksme blink.gif Ir kuris is tu variantu tiksliausias g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 02 06, 09:59)
O paaiskink,ka turi galvoje,sakydama "praktikuoju burima is nuotraukos"? Jei klausi,ar galima burti zmogui,kurio nera salia taves? Zinoma.Net jei tas zmogus uz juru mariu...Tik gerai butu zinoti jo varda (o jei ir pavarde,tai isvis gerai). Pasitikejima savimi igausi kasdiena deliodama kortas....kad ir sau.Issitrauk dienos korta,uzsirasyk,o kita ryta kruopsciai isanalizuok,kaip praejo diena,ar sutampa ivykiai su kortos prognoze....Deliok geranoriskoms draugems,kurios supras,kad dar tik igydineji patirties....Svarbiausiai deliok ir nebijok-ateityje turesi stipru ginkla 4u.gif

O jei nei vardo,nei pavardes nezinau?o tiesiog mastau apie ta zmogu,kaip apie zmogu?tarsi konkretus siluetas ax.gif Taip negerai?
Atsakyti
Kolkas jokiu kursu nelankau, nes esu tik studencioke, neturinti tam pinigu blush2.gif Mokausi savarankiskai ir tikiu, kad su dideliu noru visko galima pasiekti. Zinoma, ateityje lamkysiu kazkokius seminarus, nes Taro keri mane... Jose visko tiek daug, kad atrodo, jog visa gyvenima bus ko pasimokyti... ax.gif
Mano literatura labai skurdi kolkas... 4u.gif

G.O.M okultizmo enciklopedija (rekomenduoju visoms!)

Youtube klipukai (destymai ir reiksmes anglu kalba, nemazai info rast galima)

Tinklapiai:
http://maya.lt/ (siaip idomus psl)
http://www.paslaptys...Taro_kortos.htm
http://www.taroscopes.com (tarologo vieno puslapis, labai geras, bet angliskas)
http://www.praktinemagija.lt

O siaip tai rusiskai "nekertu", tenka mokintis angliskai ax.gif arba lietuviskai smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Dakine @ 2009 02 06, 15:04)
O jei nei vardo,nei pavardes nezinau?o tiesiog mastau apie ta zmogu,kaip apie zmogu?tarsi konkretus siluetas ax.gif Taip negerai?


As taip kartais darau, kai noriu isburti pazistama zmogu, tada labai susikoncentruoju, isivaizduoju ji ir buriu. smile.gif Kolkas pavykdavo viskas smile.gif
Atsakyti