Įkraunama...
Įkraunama...

Ryžių makaronai

praeidama parduotuvėse pro egzotiskų maisto produktų skyrelį, vis užmatau ryžių makaronus. gal kas bandet ir turit skaniu idėjų kaip juos paruošti? schmoll.gif g.gif g.gif
Atsakyti
AS juos turiuspintelei lotuliukas.gif nes pirkau kazkada ,gaminau,i salotas dejau,bet man taip neskanu buvo doh.gif
Tikrai gal kas zinot skanu recepta g.gif
Atsakyti
Man irgi parveze lauktuviu juos. O kaip paruosti net neisivaizduoju. g.gif Negi niekas nebande?Einu pagooglinsiu ir jei ka skanaus pavyks pagamint parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
Man labai skanu.Makaronus paruosiau pagal instrukcija ant pakelio.Maisiau su keptos vistienos gabaliukais,krevetem,skrudintom sezamo seklom,morku ir agurko juostelem.Uzpilui sumaisiau acta,alieju,sojos padaza,ziupsneli cukraus
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 02 28, 10:56)
Man labai skanu.Makaronus paruosiau pagal instrukcija ant pakelio.Maisiau su keptos vistienos gabaliukais,krevetem,skrudintom sezamo seklom,morku ir agurko juostelem.Uzpilui sumaisiau acta,alieju,sojos padaza,ziupsneli cukraus

skaniai skamba,reikes pabandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Gal jau šiais laikais kas ką daro iš jų/su jais? Gavau pakelį su instrukcija jieroglifais doh.gif
Atsakyti
Labai skani vistienos sriuba su ryziu makaronais.
Atsakyti
Labai noreciau suzinoti recepta kaip gan bey city restorabe daro lakstinius su krevetemis ir kiausiniu. Nu nerealiai skanu
Atsakyti
Ryziu arba sojos makaronai igauna produktu kuriuos naudisite skoni. Patys vieni jie be jokio skonio. Vartoju trim skirtingais budais.
Makaronus visiems trims ruosiu kaip nurodyta ant pakuotes. Keiciasi tik padazai, kurie iduoda skoni.
Tuno ir pomidoru padazas.
Keptuveje iki suminkstejimo patroskinu supjaustyta mazais kubeliais svoguna. Kai buna visiskai iskepes, idedu konservuoto tuno. Idedu nemazai. Palieku viska troskintis pora minuciu, nuolat pamaisant. Idedu daug megstamo pomidoru padazo ir kaitinu viska keleta minuciu. Supilu ant nukostu makaronu ir atsargiai ismaisau, kad visi makaronai pasidengtu padazu. Palieku pastoveti keleta minuciu, kad isigertu padazas.

Grybu ir kreveciu padazas.
Siam padazui naudoju saldytus grybus, saldytas krevetes. Keptuveje ikaitinus alieju (alyvuogiu) imetu pora (kartais daugiau)smulkiai supjaustyto cesnako skilteliu. Neleidziu sudegti, tik, kad pasklistu aromatas. Supilu sauja supjaustytu saldytu grybu. Neatlaidintu. Patroskinu kokias 5 minutes uzdengusi dangciu, kad neisgaruotu susidares skystis. Tada idedu kukuruzu skardines turini be skyscio. Patroskinu dar keleta minuciu. Galu gale idedu sauga saldytu kreveciu ir vel patroskinu. Pries troskinimo pabaiga ipilu sojos padazo. Pagal skoni, pagal produktu kieki... Ragauju. Kai mano skoniui pakanka surumo, supilu viska ant paruostu makaronu ir leidziu pastoveti.

Darzoviu ir sojos padazas.

I si patiekala dedu ka turiu namie: svogunus, morkas, cukinija, paprikas (zalia, raudona ar geltona) supjaustytas ilgais plonais siaudeliais. Pradedu troskinti nuo svoguno, morkos ir paprikos, cukinija sudedu veliau, nes greiciau issitroskina. Kai visos darzoves buna issitroskinusios, idedu sauja labai plonom juostelem supjaustyta vistos krutinele (sviezia) ir sauja saldytu kreveciu. pakaitinu, kol mesa ir krevetes pabala ir supilu sojos ir medaus misini. Pilu is akies, gal kokie 3 saukstai sojos ir saukstelis medaus... Pakaitinu dar siek tiek viska ir kaip visada supilu ant makaronu.

Gal kam tiks ir patiks.
Atsakyti
Labai dažnai gaminu ryžių makaronus. Kadangi jie praktiškai be skonio, tai svarbiausia yra pasiruošti skanų padažą. O jų yra begalės. Nors ir ant salotų mėgstu dėti išvirtus makaronus, kai visa kita labai skanu, tai makaronai tampa dar gardesni biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti