Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vyras uz mane daug vyresnis

Kadangi senoji tema pasieke maksimalu puslapiu skaiciu , pradekime is naujo 4u.gif
Susiburkime visos , kuriu vyrai vyresni uz jus daugiau nei desimt metu smile.gif padiskutuokite kas uz kas pries...Maniskis uz mane vyresnis 20 metu... ir mes laimingi 4u.gif
Atsakyti
Labuka,

as manau, kad cia neturetu buti jokio uz ar pries. Nes esme ne amziaus skirtume, bet poros santykiuose.

Ko gero tureciau buti 'pries' nes nenusiseke mano santuoka su vyresniu vyru, bet nemegstu buti kategoriska :-) Jei man nepasiseke, dar nereiskia, kad visiems taip yra ar bus :-)

Mano ex vyras buvo uz mane 12 meteliu vyresnis. Kai gyvenome kartu, kazkaip nesusimastydavau apie ta skirtuma. Bet vat dabar kai prisimenu, tai daug problemu ir nesutarimu kildavo butent del amziaus skirtumo (nors tada taip ir neatrode).

Jis vis megdavo gincu metu pabresti, kad yra vyresnis ir turi daugiau patirties(atseit as tureciau jo klausyti del patirties 'trukumo'). Tai mane ziauriai erzindavo, nes realiam gyvenime as buvau ta, kuri daugiau zinojo apie realias gyvenimo situacijas (gyvename ne Lietuvoje) ir visada viska darydavo ir surasdavo smile.gif

Be to jis buvo tikras namiseda. Jeigu ir eidavo kur, tai tik draugu pakviestas. Tuo tarpu man norejosi su juo ir i restorana ir i bara nueit, pasivaikscioti po parka ar siaip kur paselti. Kelis kartus tempiausi ji ten kur as noredavau, aisku jis nepriestaraudavo, bet deja man norejosi vyro, kuris pats rodytu iniciatyva ir mane kur nusivestu. Deja jam tai suprast buvo be sansu sad.gif

Atsakyti
Me-Ula, o prieš santuoka, koks jis buvo?
Atsakyti
QUOTE(Me-Ula @ 2009 02 06, 01:11)
Labuka,

as manau, kad cia neturetu buti jokio uz ar pries. Nes esme ne amziaus skirtume, bet poros santykiuose.

Ko gero tureciau buti 'pries' nes nenusiseke mano santuoka su vyresniu vyru, bet nemegstu buti kategoriska :-) Jei man nepasiseke, dar nereiskia, kad visiems taip yra ar bus :-)

Mano ex vyras buvo uz mane 12 meteliu vyresnis. Kai gyvenome kartu, kazkaip nesusimastydavau apie ta skirtuma. Bet vat dabar kai prisimenu, tai daug problemu ir nesutarimu kildavo butent del amziaus skirtumo (nors tada taip ir neatrode).

Jis vis megdavo gincu metu pabresti, kad yra vyresnis ir turi daugiau patirties(atseit as tureciau jo klausyti del patirties 'trukumo'). Tai mane ziauriai erzindavo, nes realiam gyvenime as buvau ta, kuri daugiau zinojo apie realias gyvenimo situacijas (gyvename ne Lietuvoje) ir visada viska darydavo ir surasdavo smile.gif

Be to jis buvo tikras namiseda. Jeigu ir eidavo kur, tai tik draugu pakviestas. Tuo tarpu man norejosi su juo ir i restorana ir i bara nueit, pasivaikscioti po parka ar siaip kur paselti. Kelis kartus tempiausi ji ten kur as noredavau, aisku jis nepriestaraudavo, bet deja man norejosi vyro, kuris pats rodytu iniciatyva ir mane kur nusivestu. Deja jam tai suprast buvo be sansu sad.gif



Ghm labai idomi istorija. Maniskis ir kartais leidzia suprasti, jog jis labaiu viska zino, nes "labiau patyres" doh.gif Bet pliusai tie, kad nesedi namuose, neburba, neturi senatviniu fanaberiju (uz sita posaki ziauriai pyksta lotuliukas.gif ) ir VISADA MAN NUSILEIDZIA, todel gincams niekada nebuna palanki terpe. Dar mane zavi mintis, kad galiu buti rami, jog nepaliks manes susirades kita, nes vyresni vyrai jau paprastai nori pastovumo.
Aisku gali sakyti yra daug visokiu pavyzdziu, bet kolkas nenusiskundziau nei karto saviskiu (tfu tfu tfu)
Atsakyti
nugi kazkada skaiciau psihologo straipsni, kad patvariausios seimos, kai vyrai buna apie 10 metu vyresni uz moteri. Moteris, anot jo baigus studijas (apie 25 gyvenimo metus) arba pradeda daryt karjiera, arba isteka ir pasisvencia vaiku auginimui. vyras tuo tarpu, apie 35 gyv metus jau nusistovi, nori seimos vaiku. todel butent santuoka tarp 25metes moters ir 35mecio vyro yra gana stabili ir nelinkus issirti. Na cia tik teorija aisku, nieko nereik priimt uz gryna piniga, bet siaip idomi ji man pasirode.

Beje, mano vyras 9 metais uz mane vyresnis, bet kartais as labiau suaugus uz ji jauciuos. O siaip visiskai neprisimenam savo amziaus skirtumo, tik pries gimtadieni ji vis padejuoja 'kad va jis jau seeeenas' lotuliukas.gif ir pasitikslina 'ar vis dar noriu su tokiu senuku gyvent', o gaves teigiama atsakyma palieka mane ramybej iki sekancio gimtadienio lotuliukas.gif
Atsakyti
mano vyras irgi daug vyresnis. nežinau ar nuo amžiaus tai, bet kas susiję su namų ūkiu -- viską tingi juodai. gali stogas įgriūt ir bus dzin. bet linksmybes kokias nors tik padavai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nicox @ 2009 02 06, 15:50)
nugi kazkada skaiciau psihologo straipsni, kad patvariausios seimos, kai vyrai buna apie 10 metu vyresni uz moteri. Moteris, anot jo baigus studijas (apie 25 gyvenimo metus) arba pradeda daryt karjiera, arba isteka ir pasisvencia vaiku auginimui. vyras tuo tarpu, apie 35 gyv metus jau nusistovi, nori seimos vaiku. todel butent santuoka tarp 25metes moters ir 35mecio vyro yra gana stabili ir nelinkus issirti. Na cia tik teorija aisku, nieko nereik priimt uz gryna piniga, bet siaip idomi ji man pasirode.

Beje, mano vyras 9 metais uz mane vyresnis, bet kartais as labiau suaugus uz ji jauciuos. O siaip visiskai neprisimenam savo amziaus skirtumo, tik pries gimtadieni ji vis padejuoja 'kad va jis jau seeeenas' lotuliukas.gif  ir pasitikslina 'ar vis dar noriu su tokiu senuku gyvent', o gaves teigiama atsakyma palieka mane ramybej iki sekancio gimtadienio lotuliukas.gif


biggrin.gif zinai tuo ir skiriasi tikriausiai nuo lygiaamziu poru, jog JIE DAR BIJO, kad kartu lauktum JO KITO GIMTADIENIO biggrin.gif

QUOTE(sena niekšė @ 2009 02 06, 17:20)
mano vyras irgi daug vyresnis. nežinau ar nuo amžiaus tai, bet kas susiję su namų ūkiu -- viską tingi juodai. gali stogas įgriūt ir bus dzin. bet linksmybes kokias nors tik padavai doh.gif


Pas mane tas pats doh.gif Bet gal ir nenoreciau , kad butu kitaip lotuliukas.gif Isivaizduok tasytusi paskui istisa diena su burbejimu, pamokymais ir pan biggrin.gif tegu tusinasi geriau kol dar gali tongue.gif
Atsakyti
Na, iš demografijos pozicijų tokių santuokų ateitis liūdnoka...Vyrų gyvenimo trukmė Lietuvoje vidutiniškai 10 metų trumpesnė nei moterų. Tad jei vyras vyresnis 10-20 metų, moteriškei dar nesulaukus senatvės teks gyventi vienai verysad.gif
Atsakyti
Pas mus irgi didelis skirtumas (22 m.), bet jis nesijaučia vyresnis smile.gif Bendravime esame visiškai lygiaverčiai, aišku, jis žino už mane daugiau, bet to niekada nepabrėžia. Nelinkęs sėdėti namuose, jam dar mane reikia visur tempti.
Vienas minusas - aplinkinių požiūris į tai. Kad ir tai santykiams įtakos neturi, bet vistiek nėra malonu. Nesame dar vedę, nežinau kas bus po vestuvių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Adrė @ 2009 02 06, 13:42)
Dar mane zavi mintis, kad galiu buti rami, jog nepaliks manes susirades kita, nes vyresni vyrai jau paprastai nori pastovumo.



Aha, maniškis taip ir sako, kad galiu būti rami biggrin.gif Nors žinau vieną personažą, kuris 20 metų jaunesnę merginą iškeitė į dar jaunesnę unsure.gif

QUOTE(Endendu @ 2009 02 06, 18:50)
Na, iš demografijos pozicijų tokių santuokų ateitis liūdnoka...Vyrų gyvenimo trukmė Lietuvoje vidutiniškai 10 metų trumpesnė nei moterų. Tad jei vyras vyresnis 10-20 metų, moteriškei dar nesulaukus senatvės teks gyventi vienai  verysad.gif


Jei esam statistinė pora, tada taip... Tačiau kad ir ne 50 metų kartu gyvensim, bet užtai laimingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 02 06, 16:20)
mano vyras irgi daug vyresnis. nežinau ar nuo amžiaus tai, bet kas susiję su namų ūkiu -- viską tingi juodai. gali stogas įgriūt ir bus dzin. bet linksmybes kokias nors tik padavai doh.gif

manau, kad cia gal nuo zmogaus priklauso, amzius duoda nedaug. Mano vyras daug vyresnis, nemegsta tusintis, eit is namu, net kai draugai pakviecia. Bet as zinau, kad tikrai ir anksciau nelabai mego. Vaiksciodavo visur, tik kai antros puses neturejo.
Atsakyti
Mano vyras vyresnis 10 metu ir mes kuo puikiausiai papildome vienas kita.
Atsakyti
Blogiausia yra visuomenes nuomone, kad o dieve kaip ji gali su tokiu senu. Mes nesame tolerantiska tauta verysad.gif
Atsakyti