Įkraunama...
Įkraunama...

Pykčio priepuoliai

Mažiui jau beveik metai. Kartais užeina pykčio priepuoliai. Rėkia, raitosi, visaip rangosi, klykia. Nenurimsta net jei imi ant rankų ir nešioji. Atrodo, kad tuo metu jis nieko nemato ir negirdi. Kaip elgtis tokio susierzinimo priepuolio metu? Gal reikėtų mažylį palikti vieną? Ar yra kokie nors būdai jį nuraminti?
Atsakyti
o ar vaikui ko nors neskauda?
Atsakyti
Pirmiausia reikia neleisti taip stipriai susinervinti. Kai matai, kad jis jau pradeda dėl ko nors erzintis, pasistenk jo dėmesį nukreipti kitur. Iš savo patirties žinau, kad tai ne visada pavyksta blink.gif Jei jau prasidėjo tas pykčio priepuolis, vaidink, kad tau tai nesukelia jokio įspūdžio, nors tai irgi nelengva sad.gif Jei pradėsi jaudintis, guosti, nešioti, tai vaikiukas įsigudrins tai elgtis dėl kiekvienos smulkmenos. Tada ta bus cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti

Nekreipti dėmesio negaliu, nes bijau palikti vieną, baisu , kad gali susižeisti šitaip besiraitydamas.
Atsakyti
Kai mano mažikė pradeda pykti tai nunešu į lovytę, paguldau ir palieku su kabančiais žaisliukais. Ir ji apsiramina smile.gif , o jei ne tai truputį pamigdau. Jei nepavyksta užmigdyti tai nors apsiramina tongue.gif
Atsakyti
Kai mano mažikė pradeda pykti tai nunešu į lovytę, paguldau ir palieku su kabančiais žaisliukais. Ir ji apsiramina smile.gif , o jei ne tai truputį pamigdau. Jei nepavyksta užmigdyti tai nors apsiramina tongue.gif
Atsakyti
Mano vaikinas jau savarankiškesnis. Vaikščioti pradėjo nuo 10 mėn. Davbar išmoko atsidaryti duris į kolidoriu. Tai jis taip jas varstė ir į kolidorių lakstė , o mes jį gaudėm, kol durų neužrakinom. Tada vaikas taip supyko, kad rėkė gal kokį pusvalandį su visokiais pasimaivymais. Ir svarbiausia nuraminti niekaip nepavyko. Nešiojimai ir mylavimai nepadėjo.
Atsakyti
O mano mergina, kai užeina tokie pykčio priepuoliai, tai verkdama atpila blink.gif Tai tęsiasi jau kelis mėnesius. Net konsultacijų skyrelyje gydytojos klausiau ar tai normalu, ar kokios ligos požymis g.gif
Atsakyti
mano pupa irgi oziu pilna. pirmi jos pykcio priepuoliai mane truputi isgasdino, as ja puldavau ramint, nesiot, tai nuo to pasidare tik dar blogiau. biski kas nepatiko, griuna ant grindu, spardosi, klykia, rangosi doh.gif po vieno jos tokio priepuoliuko man labai daug kas paaiskejo. zodziu negalejo ji pakliut i vonia, as uzdariau duris taip kad ji negaletu ten ilisti, nes ant grindu stovejo bliudas su skalbiniais uzmerktais i balikli. zodziu pabande atsidaryt, neisejo, nu ir viskas, prasidejo rangymaisi, klyksmai ir tt. tuo metu suskambejo telefonas, as nuejau i kambari jo pasiiimt, pradejau kalbet, tai ka sau manot, mano grazuole pareke, pareke, nutilo, atsistojo, atejo prie mano koju atsigule ir koncerta pratese. vadinasi, jai reikia kad as tai matyciau ir sokciau pagal jos dudele. nu jau ne galvoju mazule, neisdegs, atsistojau, isejau pabliove gal puse minutes, ziuri, kad cia nieks nereaguoja, ir praejo, pati dar bucki atnese biggrin.gif . tai dabar taip ir darau, jei pradeda reikstis, tai iseinu ir viskas, labai jau greit visi oziai issilaksto. ir pykcio priepuoliai jau retesni darosi thumbup.gif
Atsakyti
atsistojau, isejau pabliove gal puse minutes, ziuri, kad cia nieks nereaguoja, ir praejo, pati dar bucki atnese biggrin.gif . tai dabar taip ir darau, jei pradeda reikstis, tai iseinu ir viskas, labai jau greit visi oziai issilaksto. ir pykcio priepuoliai jau retesni darosi thumbup.gif
[/quote]
Maniškė taip pat, kai paverkia ir jei aš nekreipiu dėmesio, pati prieina ir pradeda meilikauti, šypsotis, maivytis. Tada aš lyg nieko nebūtų buvę atsakau tuo pačiu.
Atsakyti
as irgi visada iseinu kai prasideda oziai, tik va beda, kad tie oziai niekur neizgaruoja, rekia sau toliau vienas, kad net galvoju, kaimynai tuoj atbegs ziuret kas cia vaika skerdzia...gal todel, kad jau didesnis ir gudresnis biskuka, zino, kad girdziu ir nervinuosi doh.gif
Atsakyti
sveikutes,
As jau maniau,kad tik maniskis taip elgiasi,bet kaip cia paskaiciau,kad ir jusu vaikuciai panasiai elgiasi,tai siektiek nusiraminau. rolleyes.gif Dabar jam 1m ir 2 men.tai siuo metu dygsta,net 8 dantys vienu metu,tai gal todel jis piktas ir rekauja istisa diena arba eina is paskos ir i kojas kabinasi cry.gif
Atsakyti