Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

user posted image
Pirma tema
Antra tema
Trečia tema
Ketvirta tema
Penkta tema
Šešta tema
Septinta tema
Aštunta tema
Devinta tema
Dešimta tema
Vienuolikta tema

Dvylikta tema
Trylikta tema
Keturiolikta tema
Penkiolikta tema
Šešiolikta tema
Septyniolikta tema
Aštuoniolikta tema
Devyniolikta tema
Dvidešimta tema
Dvidešimt pirma tema
Dvidešimt antra tema

~Gaminame toliau, fotografuojame ir rodome visiems, nepamiršdami pridėti recepto, nors ir tai elementarus patiekalas, kad išvengtume bereikalingų klausimų paskiau ~4u.gif
~Pageidautini receptai tik antrų patiekalų. Saldžių gaminių,salotų ar gėrimų temos yra atskiros ~
~Ginčų ir bereikalingų diskusijų taip pat prašome vengti.Norintiems pakalbėti daugiau apie kitką, tam yra tema bendraminčiuose 4u.gif ~
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 07 vasario 2009 - 21:37
Saunuole 4u.gif
Atsakyti
nu ir braskiu grazumas bigsmile.gif
dekui uz grazia tema... thumbup.gif
Atsakyti
SUGRAZINU IS ANOS TEMOS KELIS VERTUS DEMESIO RECEPTUS 4u.gif

JOLKOS999
user posted image
musu pietus,
vistienos krutinele supjausciau ir pamarinavau su prieskoniais,valandike palaikiau.paskui apvoliojau bulviu krakmole ir kiausinio baltyme isplaktam iki putu.kai iskepe gavosi su traskia plutele.salotos-tarkuotas kopustas ir morka,pagardinau slakeliu aliejaus,trupuciu druskos,cukraus ir acto,idejau svoguniuka,skanu smile.gif


balandukes
user posted image

reikia:
kiek tik noris baltos zuvies file, beje labai turetu tikti upetakio file.
pora saukstu garstyciu
pora sauju aviziniu dribsniu
alyvuogiu aliejaus

zuvi dedame oda i apacia (jei file su oda) i aliejumi istepta skarda. virsutine puse barstome megiamais zuvies prieskoniais ir tepame garstyciomis.
dribsnius sumaisome su slakeliu aliejaus ir dedame ant zuvies. gerai prispaudziame rankomis. dar paslakstome aliejumi ir dar karteli prispaudziame. kepame orkaiteje ijunge griliaus funkcija apie 12-15 minuciu kol zuvis iskeps ir fleiksai graziai apskrus. pries valgi galima paslakstyti citrinos sultimis, tikrai labai skanu
skanaus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 07 vasario 2009 - 21:47
Laba vakareli....

....is pradziu tai nieko nesupratau...

Aciu uz naujus namukus 4u.gif


o Zuvyte tai thumbup.gif

ir dar...........labaiiii noriu tu BRASKIU doh.gif
Atsakyti
Pavasarishkas troshkinys mirksiukas.gif :

kai mano pilvas buna pilnas lashinuku ir kitu sunkiu produktu, kartais uzsimanau kazko troshkinto:

I puoda metam: vishtos sparniukus, stambiau pjaustytas morkas ir bulves, cesnaku, prieskoniuojam megiamais prieskoniais, uzpilam vandeniu ir troshkinam apie 20 min. Tada imetam brokoliu ir pievagrybiu, shaukshta pesto ir dar patroshkinam..
(shalia avokado, mel svoguno, pomidoru, agurku, zalumynu salotos..)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 6663: 07 vasario 2009 - 22:52
QUOTE(6663 @ 2009 02 07, 22:49)
Pavasarishkas troshkinys mirksiukas.gif :

fantastika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2009 02 07, 23:49)
(shalia avokado, mel svoguno, pomidoru, agurku, zalumynu salotos..)

va o mane tai domina tai viskas kas su avokadu blush2.gif prisipirkau jo ir nezinau ka gera cia sumascius g.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 02 08, 00:04)
va o mane tai domina tai viskas kas su avokadu  blush2.gif prisipirkau jo ir nezinau ka gera cia sumascius  g.gif

man patinka toks patiekaliukas,krevetemis idaryti avokadai:reikes avokado,kreveciu,virto kiausinio,majonezo.Visus ingridientus sumaisai ir isdelioji i avokado puseliu odeles,salia citrinos griezinelis ok.gif
Atsakyti
O mes jau cia bigsmile.gif Ana tema jau pasibaige? Kazka as, matyt, praleidau g.gif Einu paskaitysiu.

JOLKA999 thumbup.gif kaip skaniai atrodo, o 6663 sparniukai mmmm essen.gif
Atsakyti
6663 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 02 07, 15:04)
va o mane tai domina tai viskas kas su avokadu  blush2.gif prisipirkau jo ir nezinau ka gera cia sumascius  g.gif

smile.gif jau rashiau: man skaniausios salotos: avokadas, melynas svogunas, vyshniniai pomidorai, j. pipirai, actas, saulegrazu! aliejus, druska.- apsivalgymas 4u.gif
Atsakyti