Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija. Visos paslaptys

Apklausa: Ar/kokias vietas depiliuojate? (254 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Nauja tema 4u.gif

Sena tema čia

seniau (kai buvau jauna nevedus ir t.t. hihihi.gif )
depiliuodavau kojas ir bikini. na aišku antakiai vašku...

dabar noriu vėl pradėti. bet TIK kojas ir baisiai knieti rankas rolleyes.gif
bet galvoju kad gal blogiau dar bus? nemanot?
su epiliatorium susigadinau kojas ir baisiai įauginėjo plaukeliai. dabar lyg ir acistačiau.
o kas depiliuojatės rankas, papasakokit. kaip dažnai reikia, ir ar verta pradėti?

ačiū 4u.gif

gal Vilniuje kur žinote kur nebraniai ir kokybiškai tai daro blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm♥nytė: 08 vasario 2009 - 15:55
thumbup.gif Tai per rankas galima ir epiliatoriumi prasineshti, o bepradedancius iaugti plaukelius siurkstesne kempine pazulint, iskart kitas reikalas
Atsakyti
Buvo laikas, kai as kojas su vasku depiliuodavau, bet va labai man plaukeliai iauginedavo doh.gif . Nustojau daryt tokias proceduras, nes vistiek su sijonuku negaledavau eit, kojos buvo nusetos pulinukais blink.gif . Dabar suzinojau, kad tai galejo itakot jog nedarydavau odai pilingo, ir kad kosmetologe nebuvo pakankamai kvalifikuota. Nes paskaitinejau forume, kad kai kurioms mamos pakeitus kosmetologe, pranyko ir plaukeliu iaugimai blush2.gif .
Noreciau dar ismeginti ir bikinio depiliacija, bet baimes(gal but gedos) jausmas kol kas ima virsu unsure.gif .
Atsakyti
Depiliuojuos kojas, pazastis ir bikini siltu vasku. Bikini pati ismokau, o kojas bei pazastis mes su drauge viena kitai padarom grozio proceduras smile.gif pilingas + odos derekinimas= kol kas nesimato iauginejimo pozymiu... ax.gif vasaros vidury pradejau taip "procedurintis", nes su epiliatorium sugadinau kojas.... sad.gif wacko.gif dabar padetis gereja thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal galetumete i AZ imesti kosmetologes Vilniuje kontaktus 4u.gif
Labai reik depiliacijos mano bikiniui ir visom kitom kuno vietom ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VR999 @ 2009 02 09, 02:58)
Merginos, gal galetumete i AZ imesti kosmetologes Vilniuje kontaktus  4u.gif
Labai reik depiliacijos mano bikiniui ir visom kitom kuno vietom  ax.gif
Aciu  4u.gif




4u.gif Aciu. kreipsiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 02 08, 23:37)
Depiliuojuos kojas, pazastis ir bikini siltu vasku. Bikini pati ismokau, o kojas bei pazastis mes su drauge viena kitai padarom grozio proceduras smile.gif  pilingas + odos derekinimas= kol kas nesimato iauginejimo pozymiu... ax.gif  vasaros vidury pradejau taip "procedurintis", nes su epiliatorium sugadinau kojas....  sad.gif  wacko.gif  dabar padetis gereja thumbup.gif

o koki vašką naudoji? kiek tau tai kainuoja?
Atsakyti
Va ir man idomu, kiek kainuoja namu salygom depiliuotis g.gif . Bet reik rasti ir drauge, kuri nudepiliuos, nes paciai kazkaip rankos nekiltu bigsmile.gif .
Atsakyti
sveikos:) su tuo nelemtu epiliatoriumi ir as susigadinau kojas..gal galit patarti,kaip jas isgydyt nuo iauginejimo ir pulinuku?aciu:)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Su epiliatorium ir as buvau sugadinus kojas,tai nuo to karto tik su peiliukais,kad ilgai netrunka,kai maudaus ir perbraukiu.Pazastis taip pat peiliukais,o va bikini isidrasinau ir nuejau i kosmetikos salona,jau du sykius buvau,tai galvoju dabar kur as anksciau buvau, kad vis su tais peiliais bruzint reikejo doh.gif
Atsakyti
Jus ka subludot doh.gif baisu jei rankas depiliuoja,ar zinot kad atauks dvigubai didesni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiku mamaa @ 2009 02 09, 16:40)
Jus ka subludot doh.gif  baisu jei rankas depiliuoja,ar zinot kad atauks dvigubai didesni lotuliukas.gif



cia is kur tokia klaidinga info blink.gif
Atsakyti