Įkraunama...
Įkraunama...

„Nu tai kada vestuvės?“

Tikriausiai būta jau panašių temų, bet savos bėdos visada didžiausios, skaudžiausios ir norisi išgirsti Jūsų nuomones konkrečiai sau..
Mano vaikinas, su kuriuo esame kartu 2 metus, yra labai mylintis ir atsidavęs, tačiau nustojęs kalbėti apie mudviejų vestuves.. Visada sakydavo, jog jis ne iš tų vyrų, kuriems gera gyventi ir taip – „be popieriaus“.. Draugystės pradžioje netgi dažnai užsimindavo apie vedybas, jau net maniau, jog ims ir pasipirš kurią dieną.. Deja..
Gyvename gražiai beveik metus laiko. Manau, jog net perdaug patogiai, kad reikėtų galvoti apie vestuves. O mane tai jau ima erzinti.. Aš niekad jam nesu užsiminus, kad „vesk mane“ ar kaip nors spaudus jį, tai tiesiog ne mano stilius.. Bet kai aplinkiniai ima klausinėti „Nu tai kada vestuvės?“ ir kai pati jaučiu, jog dėl jo padariau tiek daug, norisi kažkokio „atlygio“.. Man pikta dėl to ir kartais vos laikau sukandus dantis nepasakydama – arba.. arba..

Todėl klausiu jūsų – ar būtų sąžininga „spęsti“ jį į kampą?

Papildyta:
p.s. Man 22, jam 26
Atsakyti
nesąžininga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 08, 18:03)
nesąžininga rolleyes.gif

O ką tada man daryti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kreiva @ 2009 02 08, 18:03)
Todėl klausiu jūsų – ar būtų sąžininga „spęsti“ jį į kampą?

Nuo kada savo nuomonės išsakymas - spendimas į kampą? g.gif

Aišku klaidos čia būta Tavo pačios - nereikėjo eiti kartu gyventi, jei norėjai būti žmona, o ne sugyventine, bet to jau nebepakeisi. Dabartinėje situacijoje belieka palinkėti jums nuoširdaus pokalbio.
Atsakyti
Labai keistas pasakymas: ne mano stilius kad užsiminčiau apie tai. Tiesiog imk ir paklausk tiesiai šviesiai, gal jis galvoja, kad tau to nereikia
Atsakyti
O nesi jam kada pasakius, tipo, "tuoksiuos tik kai baigsiu mokslus", "pirma karjera - paskui šeima" ar pan? Žmogus gal prisimena ir kantriai laukia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amesteja @ 2009 02 08, 20:24)
Labai keistas pasakymas: ne mano stilius kad užsiminčiau apie tai. Tiesiog imk ir paklausk tiesiai šviesiai, gal jis galvoja, kad tau to nereikia

nu aš tokia tylenė ir tikrai neretu atveju bijau savo nuomonę tvirtai išreikšti blush2.gif
bandysiu kalbėti ir manau šįkart jau būsiu kategoriškesnė.
Papildyta:
QUOTE(žostautė @ 2009 02 08, 20:37)
O nesi jam kada pasakius, tipo, "tuoksiuos tik kai baigsiu mokslus", "pirma karjera - paskui šeima" ar pan? Žmogus gal prisimena ir kantriai laukia smile.gif

Tikrai nieko panašaus pasakius nesu, bet kai dabar galvoju, tai pradžioj jis dažnai kalbėjo apie vestuves, o aš tik numykdavau ką nors, nors širdyje džiaugiausi.. Manau niekad jam nesu atvirai parodžius, kad to noriu blush2.gif
Papildyta:
Bet kita vertus tas pasakymas, jog noriu vestuvių atimtų iš manęs progą būti nustebintai jo, kai pasipirš.. Jeigu pasipirš g.gif Kažkaip vienu metu noriu jaustis geidžiama jo, o kitu noriu jį link to pati pastūmėti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kreiva @ 2009 02 08, 20:49)
Bet kita vertus tas pasakymas, jog noriu vestuvių atimtų iš manęs progą būti nustebintai jo, kai pasipirš.. Jeigu pasipirš g.gif Kažkaip vienu metu noriu jaustis geidžiama jo, o kitu noriu jį link to pati pastūmėti doh.gif

Tai nebūtina taip sakyt. Gali papasakot, kad "va klasiokė tuokias bigsmile.gif Kaip faina wub.gif " rolleyes.gif
Atsakyti
Visokių vyrų yra.
Būna, kad žino, kad moteris trokšta būti žmona, sako, kad irgi to nori, kartu dešimt metų, nieko lyg ir netrūksta, laimingi.. Tik vat vis dėlto moteriai vieno dalyko trūksta, vestuvių. O vyrui ne, jam ir taip patogu. O ką aplinkiniai, giminės.. paklausinėja kelis metus, bet po penkerių nustos. Kiekvienam savas kelias, savas likimas.
Ar verta stumt? Daug pažįstamų moterų taip padarė. Ir dabar jos žmonos. Laimingos ne visos. Taigi, tikrai yra ir tokių vyrų kuriuos reik pastumt.
BET. bendro recepto visiems nėra 4u.gif
Jei būtų testas su klausimu "stumt ar ne" - varnelę uždėčiau ant Ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smėlio laikrodis: 08 vasario 2009 - 20:22
QUOTE(žostautė @ 2009 02 08, 21:16)
Tai nebūtina taip sakyt. Gali papasakot, kad "va klasiokė tuokias  bigsmile.gif  Kaip faina  wub.gifrolleyes.gif

Tokių užuominų aš pamėtau kartais, bet jis į jas nesureaguoja.. Nebent "palauk zuiki, ir mes susituoksim" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kreiva @ 2009 02 08, 20:27)
Tokių užuominų aš pamėtau kartais, bet jis į jas nesureaguoja.. Nebent "palauk zuiki, ir mes susituoksim" doh.gif


Ir jums šito dar neužtenka? unsure.gif Jauna esate, mėgaukitės gražia draugyste. Susituokti tikrai spėsite. Jums būtų 30 metų, sakyčiau gal jau susėskite ir pakalbėkite apie tai, o dabar...
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 02 08, 20:16)
Tai nebūtina taip sakyt. Gali papasakot, kad "va klasiokė tuokias  bigsmile.gif  Kaip faina  wub.gifrolleyes.gif

kazko man atrodo, kad ir jis tik atsakys "faina laugh.gif
ar kazka panasaus ir viskas tuo pasibaigs.. doh.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti