Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukų kėlimas iš fotiko į kompą

Sveiki,gal kas pades isverst,o gal ka daugiau paaiskins.Pajungus fotika su kompu per USB ismeta tokia lenetele,nors pries kelias dienas keliau nuotraukytes kuo puikiausiai.

This file does not have a program associated with it for performing this action.Create an association in the Set Associations control panel.

Buciau labai dekinga notworthy.gif
Atsakyti
Jau nieks y sita temute nebeuzeina padet verysad.gif
Atsakyti
"Aciu" susitvarkiau pati tongue.gif
Atsakyti
Sveiki, kas pades man doh.gif fotoaparatas canon o windowsai xp, pajungus fotoaparata i usb jungti ismeta lentele kur tureciau pasirinkti ikelti nuotraukas bet poto ismeta stai ka "USB Device Not Recognized" doh.gif

padekit blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(timi @ 2009 10 20, 16:01)
Sveiki, kas pades man doh.gif fotoaparatas canon o windowsai xp, pajungus fotoaparata i usb jungti ismeta lentele kur tureciau pasirinkti ikelti nuotraukas bet poto ismeta stai ka "USB Device Not Recognized"  doh.gif

padekit  blush2.gif  4u.gif

man panasiai buvo, tai perinstaliavau fotoaparato programa ir viskas buvo gerai.

o dabar as ateinu su klausimu.gal kas zino ka reikai padaryti, kad nufotografavus, nuotraukos iskart keliautu i kompiuteri, nes dabar su laidu prijungus, imeta tik programa nuotraukoms is korteles perkelti i kompiuteri ir kol laidas pirjungtas, isvis neleidzia fotografuoti. o gal cia tiesiog pats fotikas tam nesutvertas? (pas mane fujifilm finefix 6500fd)
Atsakyti
Temos neskaiciau ,taciau noreciau paklausti tokio dalyto. Kai sukeliu i kompa filmuota medziaga is fotiko,-nera garso. Gal reikia papildomai kokia programa atsisiusti? Kai sukeliu is telefono,-viskas gerai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2009 11 17, 23:54)
Temos neskaiciau ,taciau noreciau paklausti tokio dalyto. Kai sukeliu i kompa filmuota medziaga is fotiko,-nera garso.  Gal reikia papildomai kokia programa atsisiusti? Kai sukeliu is telefono,-viskas gerai... g.gif

Tai gal fotoaparatas be garso filmuoja?
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2009 11 18, 05:19)
Tai gal fotoaparatas be garso filmuoja?

Normaliai,su garsu,perziuri fotike,su garsu,kaip tik i kompa,-garsas dingsta. Fotoaparatas-PANASONIC DMC-TZ5 g.gif
Atsakyti
kas galėtų paaiškinti, kodėl nuotraukas fotoaparate matau, o tiek su kortele, tiek su laidu jas perkeliant į kompą dalies paskutinių nuotraukų neberodo g.gif sakyčiau kalta gal kortelė, bet tada gal nerodytų visų nuotraukų rolleyes.gif gal kompas tada? Padėkit kas nors smile.gif
Atsakyti
Nežinau, ar čia kreipiuosi, bet gal kas buvo susidūręs su panašia problema ir galės padėti? blush2.gif
Esmė, kad susikeliu aš foto iš fotoaparato. Bet va vienam folder'yje vyksta keisti dalykai, thumblain rodo tikrąją foto, bet kai paspaudi ant jos, kad nuotrauka pasididintų, atsidaro visai kita nuotrauka (pabandžius atidaryti fotkę su kokiu Photoshop lygiai tas pats vyksta - atidaro ne tikrąją nuotrauką, o kokią nors kitą). Visos nuotraukos, kurios buvo perkeltos yra, bet jos visos išmaišytos ir pasislėpusios po kitom nuotraukom. Visuose kituose folder'iuose viskas gerai, tik viename kažkodėl tai vyksta.
Atsiprašau už prastą nuotrauką, bet esmė matosi čia:
http://public.fotki..../foto/beda.html
(kairėj pusėj yra mažytis paveiksliukas, kokia turėtų būti foto, o ją išdidinus matyti, koks vaizdelis atsidaro)

gal kas žino, kaip išspręsti tokį dalyką? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudens-vaikas: 14 vasario 2010 - 00:31
Gal kas man galite patarti, nesuprantu kas atsitiko, turiu fotoaparate įrašiusi kelis filmuotus vaizdus, 2 iš jų perkelia į kompiuterį, kurie trumpi, o vieno, ilgiausio, apie 30 min., nekelia doh.gif nerašo kodėl, tiesiog, kad negaliu perkelti, bandyti vėl ir pan doh.gif man verkt jau norisi, ten dėstytojai įrašas, ryt turiu nešti, o man čia nekelia jo vieno doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 11 10, 01:41)
Gal kas man galite patarti, nesuprantu kas atsitiko, turiu fotoaparate įrašiusi kelis filmuotus vaizdus, 2 iš jų perkelia į kompiuterį, kurie trumpi, o vieno, ilgiausio, apie 30 min., nekelia  doh.gif  nerašo kodėl, tiesiog, kad negaliu perkelti, bandyti vėl ir pan  doh.gif  man verkt jau norisi, ten dėstytojai įrašas, ryt turiu nešti, o man čia nekelia jo vieno  doh.gif


klausimas kiek užima vietos tas didesnis failiukas?
kokia kortelė? SDHC
koks fotikas? gali būti kad pats fotikas palaikyti palaiko SDHC, bet negali perkėlinėti tokių didelių failų.
gal kompe turi kortelių skaitytuvą? tada problemą išspęstum tiesiai ten įdėjus kortelę.
panaši situacija yra buvos ir XD kortelėmis
Atsakyti