Įkraunama...
Įkraunama...

Dauno sindromas

Sveikutes 4u.gif

Atidarau nauja tema,nes mums su sandrulka kilo tokia mintis blush2.gif Vasara kuria diena pasiplanuoti visiems susitikima thumbup.gif Pavizdziui visi galetume susitikti Rumsiskese thumbup.gif Ten ir gamta grazi ir visi linksmai pabendrautume thumbup.gif Atsiveztume savo vaisiu kas ka galim,o vaikams galim atsivezti kreideliu ir pripiestume visas Rumsiskes thumbup.gif Gal dar kas galit ka nors pasiulyti butu labai linksma pasidaryti toki susitikima ir visiems pabuti kartu thumbup.gif Junkites mamytes ir siulykit savo idejas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Kaip smagu, kad atidarėt naują temą wub.gif . Kaip laukiu vasaros... thumbup.gif , o kaip norėčiau to susitikimo Rumšiškėse thumbup.gif thumbup.gif wub.gif lauksiu...
Atsakyti
labutis.agnytee, gal gali man asmeniskai parasyti
Atsakyti
QUOTE(sviesi spalva @ 2009 02 09, 21:42)
Labutis 4u.gif
Kaip smagu, kad atidarėt naują temą wub.gif . Kaip laukiu vasaros... thumbup.gif , o kaip norėčiau to susitikimo Rumšiškėse thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif lauksiu...

Sveikute sviesi spalva 4u.gif Labai smagu,kad susidomejai musu pasiulymu thumbup.gif Ir mes labai lauksim susitikimo.Labai pasiilgau Linuko wub.gif
Atsakyti
Sveikutes

giedre ar jus jau po operacijos?
Atsakyti
Sveikutes!
Labai gera tema atidaret, tikrai butu puiku susitikt kur nors visoms, pabenbraut drinks_cheers.gif Dabar jau lauksiu susitikimo ax.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
turiu tokia knyga apie dauno sindroma,ji ten parasyta vilniaus raidos centro,tai net nezinau jei kam butu idomu galeciau atsiusti smile.gif
cia gal daugiau vaikuciams iki 3metuku.
Atsakyti
Sveikutes visos 4u.gif

mes ir uz pasimatyma thumbup.gif ideja liux thumbup.gif
niu o mes jau nuo treciadienio namuciuos bigsmile.gif mazius po operacijos labai atsigaves, ismoko rekt kaip reikiant doh.gif matyt plauciukai daugiau jegos jau turi biggrin.gif vel pradejom laikyti galvyte ir vartytis i visas puses thumbup.gif tik va viena beda, kalba maziau unsure.gif pries operacija ciauskejo nesustodamas, ir lempas kalbino ir zaislus... bet va dabar ko tais ramiau schmoll.gif gal cia laikinai? kaip jusu maziukam buvo po operacijos?
Atsakyti
sveikutes ir as registruojuos naujuose namuciuose 4u.gif ,kadir musu nepamirstumet.
Man patiko jusu pasiulymas saulkesmamyte,bet mum tai tolokai apie 300km gaunas,bet jeigu sakyciau kur nors pajuryje tai kitom mamytem per toli.Gal kokiam delfinariume pvz g.gif
Atsakyti
sveikutes naujoj temukej,aciu saulesmamyte uz naujus namucius,ideja faina del susitikimo,bet kelione is ties toloka,o dar kai pagalvoju su pilveliu teks tiek keliaut,bet bus matyt kaip cia bus wink.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
aš vakar buvau labai nusiminusi verysad.gif Pasiimdama Gabytę pakalbėjau su auklėtoją, tai mane nuliūdino. Sakė, kad Gabytė jokios pažangos nedaro yra užsipyrusi ir nieko nenori daryti doh.gif Aš kazkaip namie matau daug dalykų, kuriuos ji naujai pradeda daryti. namie aš jos jau senai nemaitinu, valgo pati, o darželyje sako, kad labai prastai valgo. Nesimauna batų, tačiau namie pati kuo puikiausiai ji apsimauna ir batus ir kepurę užsideda. Tai ką sako darželyje nedaro, man namie kuo puikiausiai padaro.
Buvo čia toks pavyzdys su liežuviu. Logopedė sakė, kad labai nejudrus liezuvis, ji nemoka pajudinti nei į vieną pusę. Aš namie ją pasisodinau ant kelių, veidu prieš save ir sukynėju liezuvį į visas puses. Ji stebėjo, stebėjo ir pradėjo pati savo liezuvį sukinti. jei ta logopede prašo jos pasukti liezuvį į kairę ir į dešinę, ir pati nerodo, tai ji aišku ir nesupranta ką turi daryti ir nedaro. Mūsų vaikelių yra vaizdinė atmintis stipresnė, todėl jiems reikia viską rodyti doh.gif
Ištiesų kartais man labai liudna pasidaro dėl tos pažangos verysad.gif Nors su Gabyte dirba kasdien, bet ji kurkas daugiau išmokdavo kai eidavom į korekcijos centrą porą ar vieną kartą per savaitę verysad.gif
Atsakyti
gal didesnė problema auklėtojose ir pačiame darželyje, Trude?
Atsakyti