Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija prieš gimdymą

Perskaičiau, kad dabar apsiskusti tarpvietę prieš gimdymą medikai nereikalauja ir to nedaro patys (nors anksčiau kitas net apibardavo dėl to  >:(). Atsisakė ir anksčiau privalomos valomosios klizmos  ohmy.gif, ar iš tiesų visur taip, ir dėl to nekyla jokių nenumatytų kliūčių  :smile.gif.Gal yra dar kokių tai naujovių, kas gimdėt anksčiau ir dabar, palyginkit, papasakokit, ką  :smile.gif
Atsakyti
Aš laukiuosi antro, o pirmąjį gimdžiau beveik prieš 10 metų. Tuomet apskuto seselė. O štai klizmos nepastatė, nes į kišenę niekam nedaviau. Gimdymo metu teko į WC bėgti. O kur tu skaitei, kad dabar nereikia nei apsiskusti, nei žarnyno išvalyti?
Atsakyti
http://www.tavovaika...s_atmintine.htm  ;)
Atsakyti
Gegužės 17 d. gimdžiau Kauno Mažylio gimdymo namuose. Tai priėmimo skyriuje pirmiausiai nuskuto ir ketino klizmuoti, bet kadangi vaiko galvytė dar buvo aukštai, tai klizmavimą atidėjo vėlesniam laikui.
O prieš tris metus Krikščioniškuose gimdymo namuose neskuto, o klizmavo tik man primygtinai paprašius...
Atsakyti
Is tikruju dabar neskuta. (gimdziau pries metus). Gal ir klizma neprivaloma, bet as paprasiau jos - lengviau jautiesi ir maziau netiketumu gali tiketis...ypac jei vyras salia...
Atsakyti
mano Titukui greit bus 7mėn. gimdžiau Kauno akademinėse klinikose, apsiskutau pati, nes seselės sakė šito nedarančios, bet kai reikėjo siųti, tarpvietę, tai sakė labai gerai, kad apskusta, o klizmos irgi nestatė, bet kadangi man gimdymą skatino, tai aš iš to jaudulio ir taip dažnai  dar iš vakaro pas nykštukus bėgiojau , girdėjau jei pageidauji duoda microlax klizmutę
Atsakyti
Vilniaus gimdymo namuose yra viena priemimo skyriaus sesele (senesniu paziuru), kuri jau norejo ciupt peiliuka ir padaryt man "sukuosena", bet po mano zodziu "As uteliu neturiu" tik pavarte akim ir sumurmejo kazka panasaus i  "As irgi neturejau, bet manes niekas neklause" padejo peiliuka i vieta (cia buvo mano priemimas i patologini skyriu, ir gimdymas net nenusisviete, o jau skust norejo  >:(). Kita sesele ten yra labai geranoriska ir matyt jau paziuras pasikeitusi (cia jau pakartotinas gryzimas - paruosimas gimdymui buvo), ji tik paklause ar as pageidauju skustis plaukus ir klizmuotis, kadangi plauku skustis as nenorejau, o klizmos net labai, tai  ta procedura man neatrode tokia jau nemaloni.
Atsakyti
As tai pries gimdyma pasidariau pora microlax klizmuciu. Del sventos ramybes - ir is tikruju nebuvo jokiu staigmenu biggrin.gif
Atsakyti
Gimdžiau prieš metus Moterų klinikoj Antakalny ir mačiau savo akim, kad labai sėkmingai skuta :-/ Pačiai to džiaugsmo neteko patirt, nes namuose pati tą procedūrą susitvarkiau su artimųjų pagalba. O klizmą statė.
Atsakyti
Kiek girdejau, tai tie plaukai skutami del galimu siuvimu ar pan. ??? Na jei bus netiketas cezaris ar plysimai, kad nereiktu ant operacinio stalo visa tai daryti.
O klizma reikalingas dalykas. Pacios akuseres pataria, nors tai ir nera privaloma. Na koks jums bus "malonumas", jei paciu netikeciausiu momentu, gimdant vaikuti ar jau beveik pagimdzius viskas iseis ohmy.gif ohmy.gif Niekam nelinkiu to.. O ir vaika aps*** ohmy.gif :smile.gif V.z.  - smulkmena ta klizma, bet labai labai reikalinga wink.gif
Atsakyti
Pritariu Dani - klizma labai geras dalykas! Nors buna, kad artejant gimdymui organizmas pats issivalo...
Atsakyti
gimdziau pries du metus Kauno Akademinese Klinikose. Neskuto, neklizmavo... ;D Lyginant su pirmu gimdymu ten pat, bet su dar siom procedurom, jauciau daug didesni psichologini komforta. Sako, kad skutant galima daug greiciau koki uzkrata prikabinti del ibrezimu (kad ir nematomu akimi). Uzsienyje to nepraktikuoja.O del klizmutes, tai cia gal geriau butu pasirinkimo reikalas, nors man visai ir neprireike ;D
Atsakyti