Įkraunama...
Įkraunama...

Ar verta įsigyti sertifikuotą augintinį?

Sveikutės,
As čia vis blaskausi po interneta, mat pagaliau pavyki ikalbet mano zmogu isigyti katina thumbup.gif

Noriu Lietuvoje gan retos Sibiro katės veislės ir susidūriau su tokiu reikalu, kad kol kas jos pas mus visos tik kilmingos labai dokumentuotos ir kaina gali siekti del to iki 1000LT.

Tai vat, ir iskart klausmas, ar verta?
Is pricipo pamascius, tai man tie dokumentai rupi kaip kiaulei debesys, svarbu katinas meilas ir sveikas. Gal paimciua ir paprasta namini, bet pamaciua ta Sibirini ir apsedo mane manija... blush2.gif blush2.gif niu toks grozis....

user posted image

ir pradejau mastyti...o gal verta sumoketi daugiau, po to atsipirks veisiant kaciukus, jei rimtai uziimant ir turint gerus duomenis? Plius tikrai malonu, kai po namus laksto mazyliai, nors ir ne savi wub.gif

Taip kad pasvarstykime visus uz ir pries, i ar tai ne utopija, kad atsipirks tos sumos isleistos perkant katina prabanguji?

O gal galima atsimoketi busimais kaciukais dalinai?
Atsakyti
Na dokumentai, tam kad žinotum, kad tikrai veislinį gausi, bet bent jau su šunimis, tai ne visada labai gerą blink.gif , o šeip jei nesiruoši po parodas begioti, tai tikrai neverta, nes tam, kad kačiukai būtų su dokumentais, reik su savo dokumentiniu katinu dalyvauti parodose biggrin.gif . Užsiėmimo aišku yra, o kaina atsipirks auginant kačiukus biggrin.gif thumbup.gif . Sekmės thumbup.gif
Atsakyti
Niu katinas tai nerealaus grozio 4u.gif

kas del dokumentu atsipirkimo, tai jei pirsksi katina(berniuka), patarciau vezioti i parodas, niu ir dar reiketu, kad jis ten laimetu rolleyes.gif , o tam jau reikia kaciuko, kuris turetu gerus duomenis, patys dokumentai dar nieko nereiskia. Tada uz sukergima gautum daugiau. bet dar visai nemazai kainuotu dalyvavimas parodose ir katino prieziura.
Jei kate, galetum veisti, bet pries tai dar reiketu surasti gera tos pacios veisles katina, isimti kaciukams dokumentus, paskui rasti kam tuos brangius kaciukus parduoti ir t.t.
Atsakyti
nežinau apie kokį atsipirkimą kalbat, bet jei tas katinas kainuotų ir tūkstantį eurų (ir jo kačiukai taip pat), apie jokį atsipirkimą vis tiek negali būti nė kalbos. paskaičiuokit savo sugaištą laiką, važinėjimus po parodas, antros pusės paieškas, kačiukų dokumentus, ėdalus, priežiūros priemones ir mintys apie bet kokį atsipirkimą jau nebekamuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurinka @ 2005 08 04, 21:37)
Niu katinas tai nerealaus grozio 4u.gif

kas del dokumentu atsipirkimo, tai jei pirsksi katina(berniuka), patarciau vezioti i parodas, niu ir dar reiketu, kad jis ten laimetu rolleyes.gif , o tam jau reikia kaciuko, kuris turetu gerus duomenis, patys dokumentai dar nieko nereiskia. Tada uz sukergima gautum daugiau. bet dar visai nemazai kainuotu dalyvavimas parodose ir katino prieziura.
Jei kate, galetum veisti, bet pries tai dar reiketu surasti gera tos pacios veisles katina, isimti kaciukams dokumentus, paskui rasti kam tuos brangius kaciukus parduoti ir t.t.



Kazkur skaiciau, kad parodose nedalyvauja kates, kurios naudojamos reprodukcijai. Ar tikrai, kates (ne katinai) neprivalo dalyvauti parodose? Pakanka katina gera rasti?

O ar butina dalyvauti parodose? galima tureti sertifikuota dokumetuota katina siaip, susirasti gera teva, kai tures kaciuku, juos tiesiog parduoti... beje, dokumentu isigijimas kainuoja apie 40 lt draugijose, tai nera daug. tereikia praeiti komisijos vertinimus. bent jau tiek teko skaityti.
Atsakyti
Nei kates, nei katinai neprivalo dalyvauti parodose, cia jau seimininku reikalas.
Kates naudojamos reprodukcijai gali dalyvauti parodose, tiesiog jei uzsiimi veisimu kates po kaciuku gali buti issiserusios, suprastejusio kailio ir t.t., tuo metu tiesiog neverta vezti i paroda.
Atsakyti
as manau,kad ant katino tokius pinigus isleist butu gaila g.gif nu bet sibiro katinai labai jau panasus i paprastas kates tai labai butu baisu kad nepakistu kokio paprasto,nebent pirkti ten kur nors tevai turetu dokumentus rolleyes.gif va ant suniuko tai tikrai nepagaileciau pinigu, pirkciau tik su dokumentais tongue.gif
Atsakyti
Na aš manau, kad jei neužsiimsi šuniukų bizniu (veisimu), nedalyvausi parodose - kam tada tie dokumentai? Kad stalčiu tūnotų ir vietą užimtų? Kai aš pirkau savo taksiukę pareiškiau, kad dokumentų man nereikia schmoll.gif ir atsisakiau juos daryti.
Atsakyti
Tu tiksliai zinai,kad tikrai nemaisytas rolleyes.gif duosiu viena pavyzdi kazkada savo prancuze suleidom su anglu buldogu, nu ir viena suniuka [ kalyte] nusipirko musu pazistami ir dabar jie ja leidzia su anglu buldogu ir suniukus parduoda kaip anglu buldogus [ be dokumentu] uz nemaza suma ir niekas,neitaria kad tai yra maisyti suniukai,nes labai jau grazus ir rauksleti thumbup.gif kol mazi, o kaip paauga tai atrodo tikrai nekaip viena ausis stovi viena nulinkus [ ne pas visus,bet genai yra genai] snukis ilgesnis,nei pas anglu buldogus ir labai matosi issikise apatiniai dantys,nors pas tikrus anglus taip stipriai neislenda,tai vat spreskit pacios ar dokumentai nesvarbus g.gif ir manau,kad tokiu atveju yra labai daug tik su ivairiomis veislemis,cia as pateikiau tik pavyzdi mirksiukas.gif
Atsakyti
niu va, atrodo gausiu mazyle sibirine be dokumentu smile.gif svarbu, kad butu sveika ir gera smile.gif
Atsakyti
Na o aš,jei dabar pirkčiau katę,tai tik su dokumentais.Tuomet nekiltų nekurie klausimai dėl veislės tikrumo,su metais atsirausio rainumo snukio srityje ir.t.t(mas mane tipo persų šinšila,bet iš tikrųjų,tai tik panaši.Na ilgo ji plauko,ryža,graži,bet.....o kai pirkom irgi sakė,tėvai su dokumentais,tik katukams nedarė fėl kažkokių priežasčių(o dabar įtariu,kad sugriešijo mamelė katė su kitu smile.gif )
Bet mes davo katukę mylim,mylim,tik šuo jai gyvenimą kartina,praeit neduoda blink.gif O Pūkė save laiko per daug gražia,kad duotų Smilgai snukin ar ausin rolleyes.gif
Atsakyti
As manau, kad geriau pirkti su dokumentais, o ypac jei ji tokia brangi, nes be dokumenti ji kainuos, manau, apie 500 Lt , o tai irgi nemazi pinigeliai. Ir nekamuos klausimas ar ji tikrai grynaveisle smile.gif
Nes man iskarto iskiltu klausimas kodel ji be dokumentu parduodama g.gif
Atsakyti