Įkraunama...
Įkraunama...

IATA/UFTAA kursai

Sveiki visi!
Labai domiuosi turizmu ir noriu lankyti kursus. Va radau cia tokius internete IATA/UFTAA. Gal kas girdejote apie juos kokiu atsiliepimu? gal yra bendraminciu? o gal yra baigusiu siuos kursus?

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupavi @ 2009 02 10, 15:56)
Sveiki visi!
Labai domiuosi turizmu ir noriu lankyti kursus. Va radau cia tokius internete IATA/UFTAA. Gal kas girdejote apie juos kokiu atsiliepimu? gal yra bendraminciu? o gal yra baigusiu siuos kursus?

rolleyes.gif




sveika pupavi,
as taip pat planuoju eiti siuos kursus vilniuje si rugpjuti. reikia uzsiregistruoti iki geguzes vidurio.
Atsakyti
QUOTE(giedree @ 2009 04 03, 15:28)
sveika pupavi,
as taip pat planuoju eiti siuos kursus vilniuje si rugpjuti. reikia uzsiregistruoti iki geguzes vidurio.

Aš irgi labai norėčiau eiti į šiuos kursus, bet nežinau ar pavyks suderinti su darbais, kursai prasideda nuo 16 val. kaip suprantu g.gif O gal žinote kokia jų kaina ?
Atsakyti
QUOTE(Šokoladinė @ 2009 04 08, 14:31)
Aš irgi labai norėčiau eiti į šiuos kursus, bet nežinau ar pavyks suderinti su darbais, kursai prasideda nuo 16 val. kaip suprantu  g.gif O gal žinote kokia jų kaina ?


kaina apie 3000 lt
o kursai vyksta 8-16 val. tris savaites paskui egzaminas.
Atsakyti
Labas merginos,

As ir registruosiuos i siuos kursis.Skambinausi,kaina 950 euru +pvm tai gaunasi apie 4100 Litu.Daug,bet as manau tikrai verta,juk gausime profesionalaus turizmo darbuotojo diploma:) Kursai susideda is dvieju daliu.Pirma dalis matematine-ticket'ingas-skaiciuosime,susipazinsime su bilietu kainomis,kainu sudetimi.Antra dalis geografine-dar idomiau;) Tai iki susitikimo moksluose! wink.gif Beje kita savaite paskutine registracijai!Nepraziopsokime;)
Atsakyti
QUOTE(Gugu_tia @ 2009 05 07, 13:17)
Labas merginos,

As ir registruosiuos i siuos kursis.Skambinausi,kaina 950 euru +pvm tai gaunasi apie 4100 Litu.Daug,bet as manau tikrai verta,juk gausime profesionalaus turizmo darbuotojo diploma:) Kursai susideda is dvieju daliu.Pirma dalis matematine-ticket'ingas-skaiciuosime,susipazinsime su bilietu kainomis,kainu sudetimi.Antra dalis geografine-dar idomiau;) Tai iki susitikimo moksluose! wink.gif Beje kita savaite paskutine registracijai!Nepraziopsokime;)

O tu turizme dirbi bigsmile.gif ? Kaip su darbais derinsi?
Atsakyti
QUOTE(Šokoladinė @ 2009 05 07, 15:42)
O tu turizme dirbi  bigsmile.gif  ? Kaip su darbais derinsi?



Nedirbu dar turizme smile.gif Man vasaros atostogos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugu_tia @ 2009 05 09, 13:59)
Nedirbu dar turizme smile.gif Man vasaros atostogos smile.gif

Aš dirbu visai kitoj srity, nors specialybė su turizmu susijusi blush2.gif galvoju gal pabaigus šiuos kursus darbelį nesunkiai rasčiau turizmo srity ax.gif tik nežinau kaip darbdaviui pasakyt kad eisiu į turizmo kursus, reikia atostogų nebent imtis
Gerų atostogų 4u.gif
Atsakyti
Gal galėtumet nuorodą įmesti. Ir man idomu.
Kokia kalba vyskta kursai? g.gif
Atsakyti
Prašom 4u.gif
http://www.amadeus.com/lt/x110890.xml
Atsakyti
Ačiū. 4u.gif
Faina labai, bet kaina kandžiojasi iš tiesų. Bet dirbu turizmo versle, reikia rimtai tai apsvarstyti. ax.gif
Atsakyti
gal yra kaunieciu kas lankysit kursus rugpjuti? smile.gif
Atsakyti