Įkraunama...
Įkraunama...

Kur geriau vesti vaiką, į darželį, ar

kas geriau ar idarzeli vesti ar imokikla i pries mokiklini 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 23 kovo 2010 - 18:17
Aš taip pat negaliu apsispręst ar palikt vaiką darželyje ar leist į mokyklą . g.gif
Manau kad leisiu į Ryto pradinę mokyklą, nes rimčiau ir pats vaikas į tuos mokslus žiūrės, nes dabar tai tik žaisti jis nori .
Atsakyti
as tai vis dar neapsisprendziu del mokiklos 4u.gif
Atsakyti
AS TAI JAU APSISPRENDZIAU VESIU I MOKIKLA SAVO MERGAITE thumbup.gif
Atsakyti
Aš pernai svarsčiau, leisti į mokyklą ar į darželį priešmokyklinę grupę, tai vienareikšmiškai - tik į mokyklą. Pirmas vaikas mokėsi darželio priešmokyklinėje, o kitas mokyklos. Skirtumas didelis. Mano priešmokyklinukas mokykloje dabar lenkia savo antraklasį. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano tai nuomone tokia.Jeigu jau vaikas nelinkes i mokslus,tai tu ji vesk nors ir i mokyklos priesmokykline dar samdyk papildomai ir jis vistiek nebus pirmunas,o jusu vaikas jeigu imlus,gabus,tai jam butu puikiai sekesi ir darzelio priesmoktklinej.Yra labai geru pedagogu ir darzeliuose,neatimkite taip greitai vaikams vaikystes.
Atsakyti
QUOTE(Keliauninkė @ 2010 01 19, 22:19)
Aš pernai svarsčiau, leisti į mokyklą ar į darželį priešmokyklinę grupę, tai vienareikšmiškai - tik į mokyklą. Pirmas vaikas mokėsi darželio priešmokyklinėje, o kitas mokyklos. Skirtumas didelis. Mano priešmokyklinukas mokykloje dabar lenkia savo antraklasį. drinks_cheers.gif

Taip tas tiesa mokyklose priesmokyklinukus paruosia tikrai geriau, nes juk vyksta kasdien po 3-4 pamokeles, o darzelyje 1-2 ir dar ne kasdien. ax.gif Bet mokyklu ruosianciu paruosemukus labai mazai ir dazniausia gaunasi labai toli nuo namu. blush2.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad nuo vaiko priklauso. Ir mano, ir draugės mergytė ėjo į mokyklą po darželio. Abu lenkė tuos, kurie mokykloj priešmokyklinę lankė, abu pirmoj klasėj nelabai turėjo ką veikt. Tačiau jie ir dabar, 5 kl, gerai mokosi.
Atsakyti