Įkraunama...
Įkraunama...

"Senator" vežimėliai

Sveikos smile.gif


"Vaikutyje" maciau vokieciu-austru gamybos "Senator" vezimelius. Konsultantes juos labai isgyre...
Bet noreciau suzinoti nuomone tu mamu, kurios juos turi arba girdejo kokius nors "gandus" apie sias transporto priemones tongue.gif tongue.gif biggrin.gif
Tiesa pasakius, as "Senator" pavadinima isgirdau pirma karta... g.gif g.gif

Aciu uz patarimus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu smile.gif. Ką galiu pasakyti g.gif - sunkokas, na, bet visi universalai su dideliais pripučiamais ratais nelengvi. Šiaip labai geras vežimėlis šaltu metų laiku - tikrai šiltas thumbup.gif. Šiaip jis man primena Hauck firmos vežimėlius, tik kaina mažesnė ir kaip ten bebūtų vokiška kokybė tikrai geresnė nei lenkų ar lietuvių (teneįsižeidžia mamos, kurių vežimėliai vietinės ar kaimyninės gamybos blush2.gif) rolleyes.gif.
Atsakyti
Aš turiu Senator vežimėlį. kol kas nusiskundimų neturiu, tik galėtų būti lengvesnis
Atsakyti
O kiek dabar tokie kainuoja g.gif
Atsakyti
man patinka ju dizainas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2005 08 10, 19:25)
O kiek dabar tokie kainuoja  g.gif


"Vaikutyje" mačiau kainuoja 440 Lt ax.gif.
Atsakyti
O gal kas foto turite g.gif , nes turiu naują Senator pirkome praeitų metų pavasarį, bet neprisireikė ir dabar ruošiamės parduoti, nes man į 5 aukštą tampyti per sunkus.
Įdomu ar apie tą patį kalbate g.gif maniškis supakuotas nėra kaip nufotkinti doh.gif
Atsakyti
As savo 2.gif isveziojau ABC design universale( su kietu lopsiu,pripuciamais ratais)ir galiu pasakyt, kad labai dideliu nusiskundimu neturejau. Bet teko isbandyti ir Senatoriu.Isvaziavom atostogu ir pasiskolinom is ten gyvenanciu draugu, kad nereiktu veztis.
Galiu pasakyti,kad ta savaite buvo kazkoks siaubas. sad.gif Nusiplukem su vyru beveziodami ta vezima. Sunkus,sunkiai valdomas, nemanevringas. schmoll.gif schmoll.gif Manau realiai jis tinka tik vaziuojant tiesiu keliu( kas visiskai neimanoma), o jei reikia mieste pasisukineti- prapultis.
Atsakyti
QUOTE(lucky @ 2005 08 12, 19:23)
As savo  2.gif isveziojau ABC design universale( su kietu lopsiu,pripuciamais ratais)ir galiu pasakyt, kad labai dideliu nusiskundimu neturejau. Bet teko isbandyti ir Senatoriu.Isvaziavom atostogu ir pasiskolinom is ten gyvenanciu draugu, kad nereiktu veztis.
Galiu pasakyti,kad ta savaite buvo kazkoks siaubas.  sad.gif Nusiplukem su vyru beveziodami ta vezima. Sunkus,sunkiai valdomas, nemanevringas.  schmoll.gif  schmoll.gif Manau realiai jis tinka tik vaziuojant tiesiu keliu( kas visiskai neimanoma), o jei reikia mieste pasisukineti- prapultis.

Atitinkamai ir kaina jo, nei ABC mirksiukas.gif
Šiandien parduotuvėje pasidomėjau, tai dabar Senator kainuoja 440 Lt
Atsakyti
As atip pat buvau pasiskolinus Senatoriu is drauges, kai prie juros vaziavom ir likau labai patentinta jo manevringumu ir pravazumu.Tik man ta jo nugarele nepatiko, kad galas darant gulima padeti uzsilenkia - didesnis vaikas pamiegot negali schmoll.gif
Atsakyti
Man tai juokinga kai lygina vezima kuris 1000 kainavo ir kuris 500 lt kainavo . Sunku suprast kaip galetu but vienodai patogus ar geri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 08 17, 07:32)
Man tai juokinga kai lygina vezima kuris 1000 kainavo ir kuris 500 lt kainavo . Sunku suprast kaip galetu but vienodai patogus ar geri  biggrin.gif

Tos, kurios neturėjo nieko geresnio, tai ir Senatorium patenkintos. O kaip matai, kai lygina su geresniais, tai lieka didelis Š..... .
Jo vienintelis privalumas-dideli ratai. daugiau privalumų jis tikrai neturi: sunkus, nemanevringas. Žiemą vaikas neapsaugotas nuo skersvėjų, t.y. visai negilus. O Lietvėlėj žiemos tikrai ne iš maloniausių ir šilčiausių. cry.gif
Atsakyti