Įkraunama...
Įkraunama...

"Sniego karalystėje"

QUOTE(Stebukle @ 2009 02 11, 12:29)
niekaip nesuprantu, ko tu nerimsti unsure.gif
As buvau jau rami biggrin.gif bet vakar radau viena nuotrauka kuri cia dalyvauja ir dalyvauja kitur kur beveik uzeme pirma vieta doh.gif tas pats autorius kuris ir cia doh.gif tai va as supikau kad tikrai ne sazininga jog ji dalyvauja su ta pacia nuotrauka visur,Rustei parasiau bet ji sako kad taisykles leidzia jai dalyvauti cia,nes nuotrauka yra nuosava,o ne pavogta ir ji SM ne skelbta.

Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 11, 15:37)
As buvau jau rami biggrin.gif bet vakar radau viena nuotrauka kuri cia dalyvauja ir dalyvauja kitur kur beveik uzeme pirma vieta doh.gif tas pats autorius kuris ir cia doh.gif tai va as supikau kad tikrai ne sazininga jog ji dalyvauja su ta pacia nuotrauka visur,Rustei parasiau bet ji sako kad taisykles leidzia jai dalyvauti cia,nes nuotrauka yra nuosava,o ne pavogta ir ji SM ne skelbta.

nu jei SM ta nuotrauka neskelbta ir siuo metu nepublikuojama sitam forume, tai taisykliu nepazeidzia. Ir siaip, daug nuotrauku kurios guli sitam konkurse, guli kituose forumuose, bet niekas nedraudzia dalyvaut su savo darbais kituose forumuose wink.gif nurimk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 11, 15:37)
As buvau jau rami biggrin.gif bet vakar radau viena nuotrauka kuri cia dalyvauja ir dalyvauja kitur kur beveik uzeme pirma vieta doh.gif tas pats autorius kuris ir cia doh.gif tai va as supikau kad tikrai ne sazininga jog ji dalyvauja su ta pacia nuotrauka visur,Rustei parasiau bet ji sako kad taisykles leidzia jai dalyvauti cia,nes nuotrauka yra nuosava,o ne pavogta ir ji SM ne skelbta.


gerbiamoji, o Jus veikti taip neturite ka, kad nemokamai nuotrauku tyrimus darote? lotuliukas.gif Nuliudinsiu, bet medalio uz tai tikrai niekas neduos verysad.gif o ir prizas pirmai vietai, itariu, ne raktai nuo buto, kur pinigai sudeti... lotuliukas.gif Neverta taip nervintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 02 11, 14:41)
forumuose wink.gif nurimk  4u.gif
Aciu 4u.gif taip ji nieko ne pazeidzia bigsmile.gif
o nuotrauka istikruju grazi 4u.gif
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 02 11, 14:46)
Neverta taip nervintis  4u.gif
Aciu 4u.gif prajuokinai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkristinak: 11 vasario 2009 - 14:59
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 11, 14:37)
As buvau jau rami biggrin.gif bet vakar radau viena nuotrauka kuri cia dalyvauja ir dalyvauja kitur kur beveik uzeme pirma vieta doh.gif tas pats autorius kuris ir cia doh.gif tai va as supikau kad tikrai ne sazininga jog ji dalyvauja su ta pacia nuotrauka visur,Rustei parasiau bet ji sako kad taisykles leidzia jai dalyvauti cia,nes nuotrauka yra nuosava,o ne pavogta ir ji SM ne skelbta.

Ilgai skaičiau ir bandžiau suprasti ko čia piktinamasi blink.gif Jeigu žmogus padarė gerą kadrą, tai valio, jam pagarba. Nu sakykit ką norit, bet man vienintelis motyvas- pavydas biggrin.gif Jūs pažiūrėkit vien į one.lt kiek nuotraukų sukelta tų, kurios dalyvauja šiuose konkursuose mirksiukas.gif O apie kitus forumus igi dažnai kai užklystu matau kad tos pačios mamos. biggrin.gif jeigu aš padaryčiau tokį kadrą, kuris vertas apdovanojimo tai tikrai jis eitų ne tik į SM ax.gif Žodžiu, nesipiktinam o bandom kitam konkursui padaryti kažką tokio, kad būtų paimta prizinė vieta mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš šį kartą pasirinkau visas paprastutes, buitines, pagautas šiltas akimirkas, o ne "sekiojančias" ir "apiphotoshopintas" cool.gif 90 % visų nuotraukų nenatūralios, spalvos pakeistos, paryškintos, o tai jau ne natūralumas, ne akimirka, o darbas su pagalbinėm priemonėm doh.gif tokioms nuotraukoms į konkursą "Kaip pakeisti nuotrauką" tongue.gif

Tikiuosi, kad tarp laimėtojų bus nors viena natūrali, šilta, nekoreuota nuotrauka rolleyes.gif

Beje, ar kas nors pastebėjot sniego senį 3 metrų aukščio? bigsmile.gif va čia tai žiemos šėlsmas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif atvirutinėm nuotraukom toli gražu iki tokio nuotaikingo žemiško linksmumo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 02 11, 21:08)
O aš šį kartą pasirinkau visas paprastutes, buitines, pagautas šiltas akimirkas, o ne "sekiojančias" ir "apiphotoshopintas"  cool.gif  90 %  visų nuotraukų nenatūralios, spalvos pakeistos, paryškintos, o tai jau ne natūralumas, ne akimirka, o darbas su pagalbinėm priemonėm  doh.gif tokioms nuotraukoms į konkursą "Kaip pakeisti nuotrauką"  tongue.gif



fotoaparatas nėra tobulas (kartais tas netobulumas yra gerai), todėl jis negali užfiksuoti tokių tikrų spalvų, kontrasto kokias mato mūsų akis, o nueksponavus nuo kokio tamsensio ar šviesenio daikto foto gaunasi šviesesnė ar tamsesnė. Tad kontrastas, šviesumas ar tamsumas teleidžia kuo tiksliau padėti atvaizduoti tai kas norėta perteikti mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 02 11, 12:08)
man atrodo kad peržiūrimos vis tiek bus visos, tada įsidėmima kur ir laukiama balsavimo. nemanau kad 'daugiau pamatys' lygu 'daugiau įvertins' smile.gif

O as zinokit uz "atsitiktini" isdestima, (mane pacia tai nervina kai nuotrauku vis pasipildo ir turi is naujo visas zureti lotuliukas.gif ), bet kita vertus, antra kart ziurint - pastebi ir tas, kuriomis pries tai nesusidomejai mirksiukas.gif

QUOTE(kkristinak @ 2009 02 11, 15:37)
As buvau jau rami biggrin.gif bet vakar radau viena nuotrauka kuri cia dalyvauja ir dalyvauja kitur kur beveik uzeme pirma vieta doh.gif tas pats autorius kuris ir cia doh.gif tai va as supikau kad tikrai ne sazininga jog ji dalyvauja su ta pacia nuotrauka visur,Rustei parasiau bet ji sako kad taisykles leidzia jai dalyvauti cia,nes nuotrauka yra nuosava,o ne pavogta ir ji SM ne skelbta.

Tai buk rami, rules are rules mirksiukas.gif

QUOTE(Tomienė @ 2009 02 11, 22:08)
Beje, ar kas nors pastebėjot sniego senį 3 metrų aukščio?  bigsmile.gif  va čia tai žiemos šėlsmas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif atvirutinėm nuotraukom toli gražu iki tokio nuotaikingo žemiško linksmumo  rolleyes.gif

Pastebejom pastebejom biggrin.gif Bet vien del dydzio, kazkaip nelinkus balsu duot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Širdelė♥ @ 2009 02 11, 20:35)
bandom kitam konkursui padaryti kažką
As ne pavidziu tam kas zaidzia ne saziningai doh.gif
gana apie tai,tegul laimi kas nori,man vienodai.Jau visos SM zino apie mane ir sako kad as ne sveika. doh.gif As esu rami,kol mane ne uzgauna,arba viksta neteisybe.As niesiekiu ka nors pasalinti savo naudai,tai tiesiog juokinga. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 11, 23:11)
As ne pavidziu tam kas zaidzia ne saziningai doh.gif

Tai, kad nieko nesaziningo as neizvelgiu schmoll.gif
kkristinak, na pasvarstom, jei butu pvz mezgimo konkursas. Na kam apdovanoti tas, kurios moka megzti bigsmile.gif , "tigi nesazininga... " geriau apdovanokit, tas kurios virbalu nuo vaselio neskiria doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kkristinak @ 2009 02 11, 22:11)
As ne pavidziu tam kas zaidzia ne saziningai doh.gif
gana apie tai,tegul laimi kas nori,man vienodai.Jau visos SM zino apie mane ir sako kad as ne sveika. doh.gif As esu rami,kol mane ne uzgauna,arba viksta neteisybe.As niesiekiu ka nors pasalinti savo naudai,tai tiesiog juokinga. lotuliukas.gif

kad juokinga, tai šventa tiesa smile.gif
laimės ta nuotrauka, kuri patiks daugumai.
galima piktintis, bet už demokratiją dar niekas nieko geresnio nesugalvojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 11 vasario 2009 - 22:30
QUOTE(Vasaraitė @ 2009 02 11, 22:19)
"tigi nesazininga... " geriau apdovanokit, tas kurios virbalu nuo vaselio neskiria doh.gif
lotuliukas.gif kritikus niekas ne megsta bigsmile.gif
QUOTE(Irėja @ 2009 02 11, 22:19)
bet už demokratiją dar niekas nieko geresnio nesugalvojo.
drinks_cheers.gif tu teisi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kkristinak: 11 vasario 2009 - 22:24