Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinės ekologiškos sauskelnės

SENA TEMA
Atsakyti
kaip operatyviai nauja tema atidaryta thumbup.gif

kas del aprisamu, tai as irgi versdavausi is pradziu tik su rankom, bet kai dukryte baisiai spurdet pradejo tai vat kazkaip sove i galva ta mintis su snapiais ir aciu jai thumbup.gif
Atsakyti
jei kas komplektuojates daugkartines, galit pamegint ebay:

http://cgi.ebay.com/.....=tab=Watching

As tokias pirkau "buy it now", uz 87 USD/6vnt., siandien atejo. tai labai labai atrodo grazios ir svelnios, tik tiek, kad nera atskiro ikloto, o vidurys pastorintas. Man gavosi apie 38 Lt vnt, nes dar siunciausi 6 vien tik bambukines. Audinys nepaprastai svelnus, idomu, koks bus isplovus.
Rinkausi sitas, nes be poliesterio ir one size.

Is UK atsisiunciau bambukines, po 18 Lt/vnt, tai matau trukumus - lipuku krastai astrus, o iklotas prisegamas knopke nugaroj doh.gif , reikes kazka galvoti. Pastebejau, kad Europoje beveik nera one size, ir populiaru su lipukais...

Zodziu, vaikiuko dar ner, o as apsibilietavus bambukinemis ir kanapinemis sauskelnem lotuliukas.gif Vyras saiposi, kad neuzteks kantrybes, teks atidaryti isparduotuve lotuliukas.gif O dar vystyklai (nu tie tai sueis mazgotems po kiek laiko).
Atsakyti
na, babybeehinds kanapines/medvilnines irgi mazasis iklotukas segasi su knopkem uzpakalinej dalyje doh.gif kai pamaciau tai truputi sunervino, bet uzdejus tai matyt ten paskaiciuota kad butu ant minkstosios vietos, nes net jokios zymeles ant odos nelieka ax.gif
Atsakyti
Sveikos, dar tik pradedu idemiau skaitinet, sauskelnes jau atkeliaus siandien, norejau paklaust ar vilnones sauskelnes, iklotus galima dziovint dziovykleje???
Beje, ar naudojat spec. popieriu, kuris itiesiamas i sauskelnes ir po to visas turtas gali but sekmingai nuleidziamas i wc?
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2009 02 16, 13:33)
Sveikos, dar tik pradedu idemiau skaitinet, sauskelnes jau atkeliaus siandien, norejau paklaust ar vilnones sauskelnes, iklotus galima dziovint dziovykleje???
Beje, ar naudojat spec. popieriu, kuris itiesiamas i sauskelnes ir po to visas turtas gali but sekmingai nuleidziamas i wc?

vilnones negalima
Atsakyti
QUOTE(dizzy___ @ 2009 02 16, 12:33)
Beje, ar naudojat spec. popieriu, kuris itiesiamas i sauskelnes ir po to visas turtas gali but sekmingai nuleidziamas i wc?

Taip, naudoju, labai geras dalykėlis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geltoniausia: 17 vasario 2009 - 01:58
Sveikos, aš po ilgo laiko pagaliau prisiruošiau perskaityti kas prirašyta ir pati išlysti į eterių smile.gif
Taigi, pabandžiau savo naujagimei dėti susipirktą arsenalą. Popolini two size puikiai tiko, Babybeehinds kanapinės (kurios irgi sunervavo tom knopkėm ant užpakalio) irgi geros. Kažkurios pro šoną praleido, jau nepamenu kurios. Dar dėjau savo siūtas su popolinio įklotu, viskas kaip ir ok. Bet aš daugkartinių nebenaudoju sad.gif nes tikrai ant stuburiuko gaunasi stora "dešra", ir bijau kad neiškreiptų stuburo.. o Moltex vienkartinės ploniau gaunasi... Dabar suku galvą, ką uždėt daugkartinio kad ir sulaikytų, ir didelis slenkstis nugaroj nesigautų...
Beje, užsisakiau Barocos naujienas, tai atėjo toks pranešimas (kaip sykis toms, kurios domisi Tencel materijolu):

SEMINARAS: sveikas ir aplinkai draugiškas būdas vystyti kūdikius

Kur: BAROCA ekologiškų prekių krautuvėlėje, Užupio g. 9, Vilnius (parkavimas vidiniame kieme)
Kada: ateinantį šeštadienį, vasario 21 d. 11 val.
Registruokis: krautuvele@baroca.lt arba 863547522

Seminaras nemokamas
Ką naudingo sužinosi:

· ką reiškia ekologiškų drabužių sertifikatas OKO-TEX
· kas tai yra ekologiškos sauskelnės
· kuo skiriasi medvilnės, kanapių bei medienos pluoštai (TENCEL sauskelnės)
· kaip vystyti kudikį
· kaip prižiūrėti daugkartines ekologiškas sauskelnes
· kokias ir kiek sauskelnių geriausiai įsigyti

Vystyklai ir sauskelnės – viena iš būtiniausių priemonių auginant Jūsų mažylį. Skirkite vystyklams dėmesio ir išrinkite juos pačius mieliausius, patogiausius ir sveikiausius! Kūdikio vystymas – tai laikas praleistas kartu su kūdikiu!

Seminaro metu taikoma vienkartinė 7% nuolaida Popolini gaminiams
Atsakyti
Parduotuvė Rasakila persikėlė į naujas patalpas (Vyto Gerulaičio g. 1, Vilnius (šalia Siemens arenos)). Ta proga prekėms taikomos 10 procentų nuolaidos. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tweety22 @ 2009 02 18, 13:00)
Parduotuvė Rasakila persikėlė į naujas patalpas (Vyto Gerulaičio g. 1, Vilnius (šalia Siemens arenos)). Ta proga prekėms taikomos 10 procentų nuolaidos.  rolleyes.gif
o iki kada galios nuolaidos? smile.gif spes kaunas atvaziuot g.gif o nuolaidos tik atvaziavus i parduotuve, ar gal ir internetu perkant galioja ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirga @ 2009 02 18, 21:39)
o iki kada galios nuolaidos?  smile.gif spes kaunas atvaziuot  g.gif o nuolaidos tik atvaziavus i parduotuve, ar gal ir internetu perkant galioja ? smile.gif

Tik parduotuvėje. O iki kada, tai neaišku, nes jie lyg nuo vasario 1d. jau ten persikėlė 4u.gif
Atsakyti
O man geriausios mano draugės veltos sauskelnes su namų darbo įklotėliu...

O va su vilnonėm kelnėm.... man kažkodėl sunku išplauti, jei prisisioja... doh.gif
Ar jums nelieka žymių? Net ir po plovimo? Kas kiek kartų plaunat...?
Gal aš per retai plaunu? blush2.gif
Atsakyti