Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kam būna oro trūkumas?

Nemanau, kad esu tokia viena...tad atsiliepkite cry.gif . Ar kam būna toks jausmas, kad labai greitai susinervinus, užsiplieskus, ima trūkti oro, darosi silpna, spazmuoja skrandį, trinka širdies ritmas cry.gif cry.gif cry.gif ? Ir ta problema jau perauga į baimę, kad tai pasikartos, kad greit mirsi ir t.t. ? Ką darote jūs, kaip sugebate atsipalaiduoti ir neimti į galvą cry.gif ?
Atsakyti
Manau, kad tau panikos priepuoliai...Na, panikos sutrikimas g.gif Pasiskaityk temoj apie Raminamuosius vaistus, ten daug tokiu, kaip tu...ir as... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2005 08 05, 13:46)
Manau, kad tau panikos priepuoliai...Na, panikos sutrikimas g.gif Pasiskaityk temoj apie Raminamuosius vaistus, ten daug tokiu, kaip tu...ir as... verysad.gif



Skaičiau, bet žiauriai bijau vaistų priklausomybės cry.gif .Kažin nuo ko tai atsitinka? Nuo pervargimo, įtampos???
Atsakyti
Čia gali būti ir depresijos pasekmė. Neturi tokių bėdų?
Atsakyti
QUOTE(55555 @ 2005 08 05, 10:00)
Skaičiau, bet žiauriai bijau vaistų priklausomybės  cry.gif .Kažin nuo ko tai atsitinka? Nuo pervargimo, įtampos???

Manau, psichologinės problemos...Kartais net pati gali nenumanyti, nuo ko, kol psichoterapeutas nepasiknisa po tavo psichiką...Ilgas reikalas...
Atsakyti
Turiėjau be ryšio darbą, dirbau po n valandų, mokiausi, vaiką auginau ir klaikiai su anyta pykdavausi (kaip ji pasako, taip turi būti), kol gyvenau pas uošvius ...
Dabar gyvename atskirai nuo tėvų, baigiau tik ką mokslus, pakeičiau darbą rolleyes.gif , bet kažkoks nerimas, susikaustymas liko...Kartais atrodo niekaip negaliu atsipalaiduoti, net žandikaulius kausto, spazmuoja tada skrandį...Regis neseniai buvome prie jūros, pailsėjome - būtent tuo metu užmiršau savo problemas, bet vėl sugrįžusi į darbą pastebėjau, kad negalavimai atsiranda, kai tik juos prisimenu, tarsi pati įsikalbu sau ligą unsure.gif ...
Atsakyti
Man buna, kad dusina ir atrodo, kad tuoj nebegalesi is viso kvepuoti. Nesupratau kodel is pradziu, paskui pastebejau, kad tai darosi tada, kai del kazko nervuojuosi...O kaip nesinervuoti, neisivaizduoju. Jautri per sita vieta labai esu. pamenu, kazkada geriau Valeradix, padejo...
Atsakyti
Gal kam pades! Kai pradeda trukti oro, mes dar dazniau pradedame kviepuoti, kad sunormalizuoti kvepavima labai geras budas yra: pasiimti popierini maiseli ir i ji ikvepti ir iskvepti, tokiu budu kvepavimas normalizuojasi. Cia ne mano issigalvojimai, o kai gyvenome svetur taip gydytojas patare mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lovely: 07 rugpjūčio 2005 - 09:46
Man irgi taip buna, kai susikrauna daug darbu bedu ir dziaugsmu i viena kruva.. Kvepi kvepi ir kazkaip tas oras nedaeina iki plauciu, tada pasidaro baisu kad taip ir numirsiu ir pradedu dar labiau panikuoti, melsta lupos, svaigsta galva ir pan. Gydytojas israse vaistu pernai, tai perskaiciua anotacija ir visai issigandau.. bet kelis kartus po puse tabletes geriau, tai praejo.. O dabar kazkaip tai stengiuosi suimti save i rankas.
Atsakyti
QUOTE(Kate25 @ 2005 08 06, 00:48)
Man buna, kad dusina ir atrodo, kad tuoj nebegalesi is viso kvepuoti. Nesupratau kodel is pradziu, paskui pastebejau, kad tai darosi tada, kai del kazko nervuojuosi...O kaip nesinervuoti, neisivaizduoju. Jautri per sita vieta labai esu. pamenu, kazkada geriau Valeradix, padejo...


Bet jau Valeradix turbūt reikia gerti ilgai, norint sulaukti poveikio ???
Atsakyti
QUOTE(kiki @ 2005 08 07, 15:21)
Man irgi taip buna, kai susikrauna daug darbu bedu ir dziaugsmu i viena kruva.. Kvepi kvepi ir kazkaip tas oras nedaeina iki plauciu, tada pasidaro baisu kad taip ir numirsiu ir pradedu dar labiau panikuoti, melsta lupos, svaigsta galva ir pan. Gydytojas israse vaistu pernai, tai perskaiciua anotacija ir visai issigandau.. bet kelis kartus po puse tabletes geriau, tai praejo.. O dabar kazkaip tai stengiuosi suimti save i rankas.



O kokius išrašė? Ketvirtadienį einu pas gydytoją, bet bijau vaistų išrašymo, nors be jų kartais visai būna nieko gero cry.gif
Atsakyti
Nezinau, bet su receptu ir gan stiprus raminamieji, tai kelis kart geriau po puse tabletytes, nors liepe po visa, o po ismeciau lauk - jau geriau dusulys, nei narkomanija:)
Atsakyti