Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 13

Laba diena 4u.gif

rasu lanka ,smagu kad jusu mamai pagerejo 4u.gif Sutinku su arune - jus musu svyturelis wub.gif

QUOTE(Ryke @ 2009 02 13, 12:21)
Labai daug kalbama apie paties ligonio gera nuotaika ir nusiteikima. Ne karta buvo kalbeta ir siame forume. Taip iseina, kad visi skaitom, bet sau to netaikom?  g.gif 

Butu labai paprasta,perskaitai foruma-aga,turiu buti visada gerai nusiteikusi ir geros nuotaikos.Bet kad ne visada ir ne visiems taup iseina rolleyes.gif Po tokiu gydytuojo zodziu man kaip ir Jorky mamai gera nuotaika dungtu ilgam ir tikrai apimtu neviltis.As tokius gydutuojus gun_bandana.gif
Jorky,negaliu jums patarti konkreciai,nes mano liga visai kita,bet manau tikrai eiciau per visus gydytuojus,prasyciau,maldauciau kad ka nors darytu.Tikrai nueiciau pas psichologa,nes cia jau tokia situacija ,kad zmogus pats negali "gerai nusiteikti".Galu gale gal net i ta Brazilija nuvaziuociau jeigu cia butu paskutinis sansas.Bet sedeti ir laukti kada mirsiu schmoll.gif O jusu mamyte dar ir dirba bigsmile.gif Laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif "Kas jesko - tas randa,kas beldziasi - tam bus atidaryta"

babania ,kaip jusu gripas?

Donra ,kaip tau sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 13 vasario 2009 - 11:24
QUOTE(Jorky @ 2009 02 13, 00:55)
Rasų Lanka,
Labai dėkui už palaikymą  4u.gif  aš tikiu, kad mamytei viskas bus gerai. Tą patį sakau ir jai, tačiau...šiandien kalbėjau, ji liūdna, sako,kad ne reikalo tiek batukų prisipirko, nes nespes jų sunešioti...
Galvoje tik vienas - kodel, kokiu tikslu gydytojas atėmė jai viltį pasveikti ?  g.gif
Beje, ta draugė, išėjusi anapilin, jos bendradarbė, jos abi net vienam kabinete sedėjo...mamytė jau grįžo į darbą, o draugė nebe... verysad.gif  taip sunku jai matyti tusčią darbo vietą priešais save ir galvoje vien gydytojo žodžiai... verysad.gif



Jorky, o pas koki gydytoja lankosi tavo mamyte? nes mano mociutei buvo analogiska situacija. man taip pikta buna, atrodo, tik zmogu iskapstem, tik tik sypsotis pradejo ir se tau doh.gif sakau, gal tas pats? nesuprantu, negi jie visai besirdziai? ar gal dabar poziuris toks- ne jaunas, ner ka gelbeti?
as pastebejau, kad gydytojai tikrai apatiski, nors ir duodam kysi, kuris prilygsta mano 3 kamb buto nuomai-po operacijos net neprieina pasiteirauti kaip jauciames...
Laikykites Jorky.
p.s. as savo mociutei pripirkau daaaug rusu kalba knygu (vln., gelez. stoty yra didelis knygynas) labai daug ivairiausios informacijos, patarimu, receptu net, ir be abejo kaip gydytis zolelemis ir t.t. gal pabandykite isigyti? jei aisku skaitote rusiskai. as lietuviu kalba tokiu knygu neradau...
laikykites 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ROLLD @ 2009 02 13, 13:04)
Retų onkologinių ligonių draugija siekia vienyti visus, sergančius šiomis ligomis, jų artimuosius bei gydytojus, teikti visą įmanoma informaciją, kartu siekti ligoniams geriausio įmanomop gydymo. Visi tikslai ir siekiai panašūs, kaip ir kitose panašiose draugijose.
Retos onkologinės ligos- sarkomos, melanomos, tulžies pūslės, inkstų, kepenų pirminiai navikai, smegenų piktybiniai augliai, germinaciniai navikai bei krūva kitų ligų, kuriomis sergamumas Lietuvoje nėra didelis.

Kadangi draugija ganėtinai nauja, pirmu susitikimu norime pabendrauti jaukiame ligonių ir jų artimųjų rate, išsiaiškinti jų problemas ir lūkeščius, kartu sukurti veiklos viziją.



oj, as turbut atkeliausiu su mociute, jei pavyks aisku. gerai kad ne darbo diena, galesiu ir atvest ir nuvest. aciu uz info.
Atsakyti
nu va mes tikrai atvaziuosim, mano mociute be galo apsidziauge, kad vyks toks susitikimas. nes kai jai konstatavo sarkoma (vasara cia buvo) mes neradom nei vienos draugijos, o ji taip norejo...db diagnoze pakeite, gimdos v. 4st., metastaze i dubens kaulus jei teisingai issireiskiau...bet turbut vis viena galime atvaziuoti, tiesa?
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2009 02 13, 14:15)
nu va mes tikrai atvaziuosim, mano mociute be galo apsidziauge, kad vyks toks susitikimas. nes kai jai konstatavo sarkoma (vasara cia buvo) mes neradom nei vienos draugijos, o ji taip norejo...db diagnoze pakeite, gimdos v. 4st., metastaze i dubens kaulus jei teisingai issireiskiau...bet turbut vis viena galime atvaziuoti, tiesa?



tikrai jusu lauktume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ROLLD @ 2009 02 13, 15:44)
tikrai jusu lauktume  4u.gif

4u.gif busim:)
Atsakyti
O man siandien pesimistine nuotaika.Nu kaaaip atsibooodo bash.gif Trys savaites niekur neiseinu,neskaitant kad ligonineje pabuvau su sepsiu,trys savaites bloga savijauta,tiek pat pastoviai laikosi temperatura,pastoviai geriu antibijotikus,namuose viena,vaiku nematau.Skambinau siandien vedejui - antibijotikus toliau gerti,dar ACC nuo kosulio,arbatos,bet nuramino kad cia virusas.Dar inkstas prie slapimtakiu pradejo truputi skaudeti,lepe nospa gerti ir arbatos nuo uzdegimo.Paskutine chemija jauciu vel atides,antradieni tik vaziuosiu tyrimus padaryti ambulatoriskai.Nu issipasokojau karsta.gif Gal palengves biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 13 vasario 2009 - 13:55

Retos onkologinės ligos- sarkomos, melanomos, tulžies pūslės, inkstų, kepenų
Kadangi draugija ganėtinai nauja, pirmu susitikimu norime pabendrauti jaukiame ligonių ir jų artimųjų rate, išsiaiškinti jų problemas ir lūkeščius, kartu sukurti veiklos viziją.
[

Gal galima konkrečiau,kokie medikai bus? Ar bus kazkokia paskaita?
Nesinorėtų važiuoti per pusę Lietuvos vien tik pasėdėti kavinėje ir pasiklausyti kitų ligos istorijų g.gif
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2009 02 13, 16:31)
Retos onkologinės ligos- sarkomos, melanomos, tulžies pūslės, inkstų, kepenų
Kadangi draugija ganėtinai nauja, pirmu susitikimu norime pabendrauti jaukiame ligonių ir jų artimųjų rate, išsiaiškinti jų problemas ir lūkeščius, kartu sukurti veiklos viziją.


Gal galima konkrečiau,kokie medikai bus? Ar bus kazkokia paskaita?
Nesinorėtų važiuoti per pusę Lietuvos vien tik pasėdėti kavinėje ir pasiklausyti kitų ligos istorijų g.gif



kol kas tai bus daugiau susipažinimo ir draugijos vizijos aptarimo vakaras. is gydytojų tikrai bus keletas onkologijos chemoterapijos rezidentų, o daugiau kol kas bijau ką ir pažadėti. Ateityje planuojame teminius seminarus apie pačias ligas. jei jus domina kažkokia konkreti informacija parašykite elektroniniu paštu ar asmenine žinute, galesiu daugiau papasakoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ROLLD @ 2009 02 13, 16:54)
kol kas tai bus daugiau susipažinimo ir draugijos vizijos aptarimo vakaras. is gydytojų tikrai bus keletas onkologijos chemoterapijos rezidentų, o daugiau kol kas bijau ką ir pažadėti. Ateityje planuojame teminius seminarus apie pačias ligas. jei jus domina kažkokia konkreti informacija parašykite elektroniniu paštu ar asmenine žinute, galesiu daugiau papasakoti.  4u.gif



o kiek zmoniu nusimato dalyvauti? ar galima bus pasikonsultuoti mitybos klausimais (chemioterapijos metu) ir kt. panasiais dalykais?
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2009 02 13, 17:01)
o kiek zmoniu nusimato dalyvauti? ar galima bus pasikonsultuoti mitybos klausimais (chemioterapijos metu) ir kt. panasiais dalykais?



planuota buvo apie 30 žmonių, bet tikiuos prisijungs ir daugiau.
Aš pati esu gydytoja rezidentė chemoterapeutė ir šios draugijos įkūrėja Galėčiau pasiruošti paskaitėlę iš aktualiausių klausimų, jei juos iš anksto žinočiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ROLLD @ 2009 02 13, 17:14)
planuota buvo apie 30 žmonių, bet tikiuos prisijungs ir daugiau.
Aš pati esu gydytoja rezidentė chemoterapeutė ir šios draugijos įkūrėja Galėčiau pasiruošti paskaitėlę iš aktualiausių klausimų, jei juos iš anksto žinočiau.  4u.gif



gal pirmajam susitikimui is tikruju neprasysiu nieko, viso susitikimo eigoje galesime padiskutuoti turbut visais klausimais, tiesa? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2009 02 12, 21:46)
Jis ją nusodino ant žemės, pasakydamas, kad jos atvėjis yra labai sudėtingas, kad be herceptino ji neišgis, kad auglys ypač pyktybiškas, kad yra didelė jo atsinaujinimo tikimybė,

ir dar vieno dalyko nesuprantu - mamai iki šiol nedarė vidaus organų echoskopijos, sakė, kad darys po spindulių terapijos  g.gif man kažkoks kyla įtarimas ar negali būti, kad jai operacijos metu kai ji buvo narkozėje darė echoskopiją, pamatė metastazes kepenyse ir nenori jai sakyti, o tas gydytojas - radioterapeutas pamatė kažkokį įrašą ir dėl to taip ir kalbėjo, kad situacija labai rimta

Jorky, iš to ką parašėte nematau nieko labai baisaus. Taip, jei mamytei reiks herceptino, tai reiškia kad ji turi HER2 teigiamą faktorių. Taip, tai agresyvesnė krūties vėžio forma. Bet ir su ja moterys gyvena. Tik reikėtų pasistengti gauti tą herceptiną (kompensuojamą, nes šiaip jis brangus) ir kuo greičiau po švitinimų. Beje, Veronika Pavilionienė jūsų mamytės "kolegė". Pernai pavasary vienu metu gydymės Eglės sanatorijoje. Ir tada ji jau dainavoužkimusi, o dabar tai balsas o cho cho.

25 seansai švitinimo yra standartas. Visoms tą duoda.

O dėl įtarimų, kad jums kažko nepasakė, tai siūlyčiau jums pačiai nueiti pas gydytoją (geriausia pas chemoterapeutą) ir tiesiai pasiteirauti. Gal geriau nueiti nežinant mamai, jeigu tos naujienos išties būtų nelabai kokios. Bet operacijos metu, tai niekos pilvo neechoskopuoja. Man pirmą pilvo echoskopiją darė prieš chemoterapiją, o antrą po gydymo po 3 mėnesių

Norėtųsi, labai norėtųsi, kad gydytojai būtų dėmesingesni. Bet jeigu jie pergyvens dėl mūsų kiekvieno bėdos, tai po dešimto ligonio išpažinties nusišaus. Tegul jie būna kūno gydymo profesionalai, o dvasios gydytojų nueikim į bažnyčią. Perduokit mamytei kuo šilčiausius linkėjimus. Ir tegul ji iš gydytojų išgirsta tik tai kas naudinga, o visu kitu tesuabejoja. Gal gydytojas tiesiog sumaišė istorijas...
Atsakyti