Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 13

labutis,senai bebuvau uzsukusi blush2.gif man gyd pasake,kad visiskai pasveikti 0 procentu,nes pas mane AML nepasiduoda gydymui ir yra aktivi g.gif donoras ranka pasiekiamas,o negalima tuo pasinaudot unsure.gif ne,as pasakiau,kad stebuklu buna ir as busiu tas stebuklas. mama atveze spec zoleliu,dabar liaudies medicina,mano seima,draugai ir mano stiprus noras irodyti,kad stebuklu buna yra fronte pries AML.kankinu gyd su vaistu pavadinimais,kuriuos nuo ligos randu internete g.gif
tai va,stiprybes visoms ir ne uz ka nepasiduokit ir nepaluskit,niekada 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif
Siandien tokia grazi dienele wub.gif linkiu visoms geros nuotaikos ir romantisko vakarelio wub.gif nors minutelei pamirst bedas, nusisypsoti ir istart sau ( ir ne tik) kokia as grazi ir kaip gera buti siandien ir dabar wub.gif

Ir butinai pasvajokit, o va kitais metais tai jau svesiu, ohoho clap.gif

STIPRYBES, SVEIKATELES IR SIRDELIU wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Su valentino diena,mergaites! Mylekite ir bukite mylimi!user posted image
Atsakyti
Su Valentino diena Jus!!! Bukit sveikos ir labai mylimos wub.gif
Atsakyti
TEGUL NEPRITRUKSTA JUSU SIRDELEMS MEILES wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image Mielosios, brangiosios, Mergaitės. Su Šv. Valentino diena. Visoms kuo daugiau meilių - mamytiškos, vaikiškos, valiūkiškos, moteriškos, dieviškos ... Kuo dažniau girdėkite - MYLIU. Visada turėkite mylimų žmonių šalia savęs ir savo širdelėse. Aš Jus myliu.


Gabijauser posted image - sveikite.


Ugn*Ineuser posted image - galvoju apie Tave.

SVETA K. wub.gif - ačiū už šiltus žodžius. Gal Jums šiandien stipriau ir linksmiau. Vis noriu paklausti, kada grįž Jūsų vyras? Ar dabar išeina su juo kaip nors pabendrauti, ar Jis žino kaip Jūs jaučiatės?

Arūne - wub.gif friends.gif


Adis - wub.gif wub.gif 4u.gif

...................................................... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 14 vasario 2009 - 20:30
nesvarbu ka as nesiafisuoju blush2.gif bet visom visom ir esanciom ir uzklystanciom.....Meiles ....ir kad ji musu nepaliktu....ir sirdyje butu kaip pavasari...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babania: 14 vasario 2009 - 21:09
QUOTE(rasų lanka @ 2009 02 14, 22:20)
SVETA K. wub.gif  - ačiū už šiltus žodžius. Gal Jums šiandien stipriau ir linksmiau. Vis noriu paklausti, kada grįž Jūsų vyras? Ar dabar išeina su juo kaip nors pabendrauti, ar Jis žino kaip Jūs jaučiatės?

Aciu,siandien geriau,bet temperatura dar yra,bet jau siandien apetitas atsirado,o tai jau bijau kad vyras griz ir issigas,pamates mano kaulus lotuliukas.gif(nors as tai patenkinta,pagaliau atsikraciau priaugto per nestuma ir maitinima svorio rolleyes.gif aisku geriau numesti svori ne tokiu budu biggrin.gif ) Vyras griz neaisku kada,gal netgi kovo menesi,o gal balandi-geguzi,viskas priklauso nuo to,ar bus darbas,nes ten irgi krize.Apie mano savijauta jis zino, kiekviena diena susirasom po kelis kartus,bet gal gerai,kad nemato manes tokios.

Perskaiciau Erikos Umbrasaites knyga - man labai patiko thumbup.gif

O dabar vel ne i tema blush2.gif Kaip dziaugiuosi kad Dainu daina laimejo Sasha Son thumbup.gif Kokia grazi man ta daina wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labutis, Mergaitės 4u.gif
Šventinės dienos tikriausiai daugelį nuviliojo į kokius nors renginius, ar pabūti su šeima. drinks_cheers.gif Visoms gero vakarėlio.
Vakar irgi buvom mamytę su tėte pas save atsivežę, papietavom, šiaip smagiai praleidom laiką. Liko šviesu širdyje. bigsmile.gif

Kavyte 4u.gif - gal žinot ką nors apie Ugn*Inę?
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2009 02 15, 01:59)
Aciu,siandien geriau,bet temperatura dar yra,bet jau siandien apetitas atsirado,o tai jau bijau kad vyras griz ir issigas,pamates mano kaulus lotuliukas.gif(nors as tai patenkinta,pagaliau atsikraciau priaugto  per nestuma ir maitinima svorio rolleyes.gif aisku geriau numesti svori ne tokiu budu biggrin.gif )

SVETA K. 4u.gif Tai ir naudokitės proga. Kai tik atsiranda apetitas, tai tik ir kirskit. Po gydymo svoris sunormalės, kūno formos pagražės. Nenusiminkit. Aš gulėdama ligoninėje per mėnesį numečiau 12 kg. Po kiek laiko, vėl ligoninė - ir vėl palikau 12 kg. Iš viso 24 kg. Bet aš turėjau iš ko numesti - 82 kg. Iš pradžių atrodžiau draugams keistai. Negalėjo patikėti, kad tai aš. Viskas "karojo" ant kauliukų. Jėgų nebuvo. O po pusmečio pastebėjau tik, kad aš plona, bet viskas pagražėję - "savo vietose". Tada buvau jau atsigavusi ir negalėjau savo figūra atsigrožėti veidrodyje. blush2.gif flirt.gif Nors iš įpratimo dar ir šiandien drabužius išsirenku matavimuisi per didelius. doh.gif Taip, kad visame blogame galime atrasti ir kažką gero ir prytaikyti sau, pakreipti sau naudinga linkme. Aiškų gaila , kad tai įvyksta sveikatos sąskaita, bet tuo laikotarpiu pasirinkimo nelabai yra. Reikia sulaukti MOMENTO. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 02 15, 20:03)
SVETA K. 4u.gif  Tai ir naudokitės proga. Kai tik atsiranda apetitas, tai tik ir kirskit. Po gydymo svoris sunormalės, kūno formos pagražės. Nenusiminkit. Aš gulėdama ligoninėje per mėnesį numečiau 12 kg. Po kiek laiko, vėl ligoninė - ir vėl palikau 12 kg. Iš viso 24 kg. Bet aš turėjau iš ko numesti - 82 kg. Iš pradžių atrodžiau draugams keistai. Negalėjo patikėti, kad tai aš.  Viskas "karojo" ant kauliukų. Jėgų nebuvo. O po pusmečio pastebėjau tik, kad aš plona, bet viskas pagražėję - "savo vietose". Tada buvau jau atsigavusi ir negalėjau savo figūra atsigrožėti veidrodyje. blush2.gif  flirt.gif Nors iš įpratimo dar ir šiandien drabužius išsirenku matavimuisi per didelius.  doh.gif  Taip, kad visame blogame galime atrasti ir kažką gero ir prytaikyti sau, pakreipti sau naudinga linkme. Aiškų gaila , kad tai įvyksta sveikatos sąskaita, bet tuo laikotarpiu pasirinkimo nelabai yra. Reikia sulaukti MOMENTO. mirksiukas.gif

Tai as ir rasau kad patenkinta biggrin.gif Cia mano vyrui nepatinka kai as kuda biggrin.gif Man dar iki jusu toli,as tik 10 numeciau,bet daugiau jau nenoriu,veidas tai nelabai kaip atrodo -baltas,rauksliu padaugejo,oda issausejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 15 vasario 2009 - 18:27
Sveikos mergaitės,
Kokie šilti sveikinimai Valentino dienos proga.
Aš po trečio lašinimo 1 dalies. Jaučiuosi gana normaliai, skausmai nekankina, tik truputį prisvaigus esu, tačiau tai pakenčiama.
Jūs čia diskutavot apie svorį, tai aš taip pat buvau per pirmą gydymą figūrą „pataisiusi" - prie savo 168 cm ūgio svėriau 55 kg, tačiau svoris labai greitai užaugo iki buvusio 60 kg, o po to dėl strumos problemų užaugo iki 75 kg ir dabar jau toks ir pasiliko (aišku man tas labai nepatinka).
SVETA K. smagu, kad tau jau šiek tiek geriau. Dainų dainos konkurse mano favoritas taip pat buvo Sasha son. Džiaugiuosi jo pergale, nes kuklus, malonus vaikinukas, turintis nerealų talentą.
Ugn*Ine aš taip pat galvoju apie tave.
Rasų lanka, kaip Jūsų mamytės savijauta. Jeigu teisingai supratau, tai skausmai kažkiek sumažėjo, o gal ir visai dingo?
Gabija, sveikite greičiau, laukiame Jūsų forume.
Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2009 02 15, 20:39)
Aš po trečio lašinimo 1 dalies. Jaučiuosi gana normaliai, skausmai nekankina, tik truputį prisvaigus esu, tačiau tai pakenčiama.
Jūs čia diskutavot apie svorį, tai aš taip pat buvau per pirmą gydymą figūrą „pataisiusi" - prie savo 168 cm ūgio svėriau 55 kg, tačiau svoris labai greitai užaugo iki buvusio 60 kg, o po to dėl strumos problemų užaugo iki 75 kg ir dabar jau toks ir pasiliko (aišku man tas labai nepatinka).
Rasų lanka, kaip Jūsų mamytės savijauta. Jeigu teisingai supratau, tai skausmai kažkiek sumažėjo, o gal ir visai dingo?

Sveikute, NBA, 4u.gif
Taip gera girdėti, kad Jūs nesunkiai "pakeliat" gydymą. thumbup.gif O Jūs tikrinatės skydliaukę pastoviai, ar vartiojate dar kokius jai vaistukus. Mano mamytė turi mazgus ant skydliaukės. Ji geria Metizolį. Kas pusmetį lankomės pas endokrinologą. Padaro punkciją. Greitai vėl reikės eiti.
Sprando skausmai dar truputi jaučiasi, bet rankelė visai praėjo, pakelia ir galvą jau pasuka. Na, galvoju, gal tikrai perpūtė, kai lauke ilgiau pabuvo, juk kartais nereikia nė jausti, kad kažkur "traukia". Bus gerai. rolleyes.gif Ir Jums kuo daugiau stiprybės. wub.gif

P.s. Mamytei per tuos 4 mėn. po chemijų priaugo svorio doh.gif - 7kg. Bet ji geria Tamoksifeną. Gal ir tai priduoda. Šiaip svoris - mūsų priešas. Dėl nugaros. Jau gydytoja buvo sakiusi, kad mažintų, bet... Tai dabar jau truputi porcijas mažina, bet ar tai padės. Sakau, gal naudinga būtų kokios savaitinės iškrovos dienos, kada valgomas tik vienas produktas.? g.gif Nes su tokiom dietom kaip Gabija laikėsi, mano mamytės niekaip nesuvyliosi, kol jos gera savijauta. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 15 vasario 2009 - 19:27