Įkraunama...
Įkraunama...

onkologines ligos 13

QUOTE(Deganti @ 2009 03 16, 22:19)
Panos gal kas susiduret ir zinot koks pulmonologas santariskese yra geras, susirgo vienas dedule plauciu veziu ir ruosiasi gydytis Ruolios zolelem, o kas svarbiausia jo gudytojas ar gydytoja ji pas Ruolia siuncia ir vos ne nu nenorit chemijos tai nereikia, kazkaip keista  g.gif aisku as nezinau visos situacijos, bet kad ir kaip blogai ti bebutu, manau pabandyt vistiek verta, juk kiekvieni metai vis delto yra laimejimas  4u.gif

viskas labai priklauso nuo to, kokios rusies plauciu vezys (ir kokia dabar stadija) ta tavo deduli "griebe". kiek man teko skaityti, tai kai kuriu rusiu ir kai kuriu stadiju plauciu vezio gydymas chemoterapija nepasiteisina - mirtingumas po tokio gydymo tik padideja.
nenoriu kelti bereikalingu bangu, nes nezinau tikrosios padeties, bet pas mane namuose ant lentynos stovi keli leidiniai apie chemoterapija ir viename kaip tik isnagrinetas plauciu vezio gydymas (apskritai, tas konkretus straipsnis skirtas "tradiciniu" vezio gydymo budu - chirurginio, spindulinio ir cheminio - veiksmingumo analizei, o plauciu vezys paimtas kaip pavyzdys).
gaila, su pulmonologais neteko susidurti. savo postu tenorejau pasakyti, kad galbut dedulio gydytojo(s) patarimas nera visai is pirsto lauztas. manau, tam zmogui butina susirinkti kuo daugiau info ir gauti kelias alternatyvias nuomones...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ugn*Ine 4u.gif

aš šįryt iš klinikų - mamai eilinė :dozė". Šioks toks tech. nesklandumas įvyko - vaistukai į poodį subėgo, bet lyg kol kas nieko. Jaučiamės pakenčiamai.

Bet užtat tvarkelė doh.gif Per savaitgalį sukarščiavusių privežė, 3 ar 4, kurie turėjo būt išrašyti, dar paliko, tai planinius kai kuriuos koridoriuj guldė, vieną ar du kauniečius net namo išsiuntė 4u.gif

O prieš pora dienų tam pačiam skyriuj LNK gerumo dienai filmavo. Likimo ironija....Reikėtų kad va tokias situacijas pafilmuotų, gal kas pasikeistų ligoniukų naudai...

Nelabai kreipkit dėmesį į sapaliones, šiek tiek po nakties esu pavargus..
Atsakyti
Ugn*Ine, su pavasariu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2009 03 17, 02:25)
Nu atleiskit man žioplai, blush2.gif   prigasdinau,ten pas hematologą registruoja liepai;

Naktį sergu,lt atsidarė kuo puikiausiai,užsiregistravau i Santariškes -balandžiui; ax.gif   :

Shaiba, rašau tik dėl visa ko, ką jus ir taip žinote. Santariškėse dar yra onkologijos institutas, kurio adresas santariškių 1, jei neklystų ten dar neveikia elektroninė registracija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūkanota: 17 kovo 2009 - 08:56
Labas rytas,

buvom su mama santariškėse, onkologiniam institute konsultacijoje penktadienį. Operacijos ( išims gimdą su priedais ) datą paskyrė kovo 31 d., nes anksčiau jau vietų nebuvo.
Norėčiau paklausti patarimų, gal kas galėtų patarti, ką reikia su savim turėti, kuo pasirūpinti iš anksto?

Iš anksto dėkoju..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auryle: 17 kovo 2009 - 09:35
Shaiba,aš čia truputį palandžiojau po internetą,štai ką radau:

Kauno klinikose gyd.Gerbutavičius ( dirba su kraujo ir limfos v.) imasi sunkių atvejų. Tų,kurių kiti atsisako.

Dar viena medikė patarė žmogui,kurio sunkus atvejis :
"Jei kas padės,tai vilniečiai hematologai ( ypač rekomenduoja Griškevičių,Trociuką Kiuberienę ). 4u.gif

*****
Ugn*Ine, user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 17 kovo 2009 - 09:46
QUOTE(ragnez @ 2009 03 17, 08:39)
viskas labai priklauso nuo to, kokios rusies plauciu vezys (ir kokia dabar stadija) ta tavo deduli "griebe". kiek man teko skaityti, tai kai kuriu rusiu ir kai kuriu stadiju plauciu vezio gydymas chemoterapija nepasiteisina - mirtingumas po tokio gydymo tik padideja.
nenoriu kelti bereikalingu bangu, nes nezinau tikrosios padeties, bet pas mane namuose ant lentynos stovi keli leidiniai apie chemoterapija ir viename kaip tik isnagrinetas plauciu vezio gydymas (apskritai, tas konkretus straipsnis skirtas "tradiciniu" vezio gydymo budu - chirurginio, spindulinio ir cheminio - veiksmingumo analizei, o plauciu vezys paimtas kaip pavyzdys).
gaila, su pulmonologais neteko susidurti. savo postu tenorejau pasakyti, kad galbut dedulio gydytojo(s) patarimas nera visai is pirsto lauztas. manau, tam zmogui butina susirinkti kuo daugiau info ir gauti kelias alternatyvias nuomones...


Na as ir isivaizduoju, kad ti reikalaii prasti, ale kaip man tetulei pasakyt, kad gal tikrai neverta verysad.gif
Aciu ragnez ir sveikinu atsikracius jau stomos, saunuole thumbup.gif tikiuosi viskas tik geryn wub.gif As mergaites kad ir neberasau, ale perskaitau ir sergu uz jumis kaip ir anksciau 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Deganti @ 2009 03 16, 23:19)
Panos gal kas susiduret ir zinot koks pulmonologas santariskese yra geras, susirgo vienas dedule plauciu veziu ir ruosiasi gydytis Ruolios zolelem, o kas svarbiausia jo gudytojas ar gydytoja ji pas Ruolia siuncia ir vos ne nu nenorit chemijos tai nereikia, kazkaip keista  g.gif aisku as nezinau visos situacijos


QUOTE(Deganti @ 2009 03 17, 11:28)
Na as ir isivaizduoju, kad ti reikalaii prasti, ale kaip man tetulei pasakyt, kad gal tikrai neverta  verysad.gif

deganti, labai svarbu: kiek metų dėdulei, kokia bendra savijauta, kokio tipo plaučių vėžys? Kas siunčia pas Ruolią: šeimos daktaras, onkologas-chemoterapeutas ar onkologas-pulmunologas? Jei pulmunologo-onkologo konsultacijos nebuvo, galvoju – reikėtų. Kodėl Santariškės? KMUke lankiausi pas S. Miliauską, labai rimtas , „ant žemės“. Manau, kad jei nereikėtų chemijos - tikrai pasakytų. Man kyla dar tokie klausimai: kokią chemiją siūlo, t. y. kokio sunkumo? Ar paliatyvią – lengvinančią ligos požymius, ar „sunkiąją“? Pasidomėti siūlomos chemijos galimybėmis. Paprastai yra statistika, t. y. bendras laiko vidurkis, kada tikimasi ligos atkryčio, kai liga įsisiūbavusi ir gydymas palaityvus. (Tu viską žinai. smile.gif) Dar kodėl dėdulė atsisako, koks motyvas?
Kai bus atsakymai, tada turėtų būti galutiniai sprendimai. Manau svariausias akcentas turėtų būti amžius ir bendra šiandieninė savijauta. Jei arti 80 m. labai svarstyčiau, jei 60 su trupučiu labai įkalbinėčiau.

rasų lanka, ačiū už jogą. Peržiūrėjau – įspūdinga.
Norėčiau atkreipti dėmesį į pratimus, kurie atliekami rankomis, ten, kur yra aštrūs-staigūs judesiai (RIEZKIE), kam operuotos pažastys ir yra limfomos pavojus – atsargiai. Man Kauno klinikų ir Šiaulių onkologinio kinezeterapeutės visą laiką pabrėžia, rankoms jokių aštrių judesių , priešingai jie turi būti lėti, tolygūs ir vientisi (puikiai tinka rusiškas žodis Plavnyi).

SVETA K. (ir kitiems klaipėdiečiams) šiandien lankaisi ligoninėje, tikriausia tave informavo: Klaipėdoje vyks seminaras.
Išsamiau: Seminaras Klaipėdoje
Antroji dalis turėtų būti įdomi ir aktuali daugeliui. 4u.gif

Pamiršau: turiu tokį pasiūlymą. Prisimenate vaikystę, kai beveik visos buvom pamaivos wub.gif doh.gif Nežinau kaip jūs, aš mėgau šokti prieš veidrodį. Pabandykit dabar: pagal mėgiamą muziką pašokti. Nuotaika gersenė ir mankšta nebloga. Kvaila? Aišku. doh.gif Linksma ir smagu. smile.gif (Tokį pasiūlymą buvau gavusi iš psichologų, kai turėjau problemų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 17 kovo 2009 - 11:56
Labas rytas visoms blush2.gif jau diena aišku ax.gif
oi mano galvelė kaip skauda blink.gif ajajajajajaj panos koks skausmas....dabar laukiu sugalvojo mane aplankyti mano apylinkės gydytoja blink.gif nesuprantu kam schmoll.gif

QUOTE(ragnez @ 2009 03 17, 09:48)
Ugn*Ine, su pavasariu  wub.gif
user posted image


labutis, dar nespėjau padėkoti už apelsiną...... kaip tu laikaisi? Baigei chemiją? Kokie rezultatai?


Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 03 17, 13:31)
Labas rytas visoms  blush2.gif jau diena aišku  ax.gif
oi mano galvelė kaip skauda  blink.gif ajajajajajaj panos koks skausmas....dabar laukiu sugalvojo mane aplankyti mano apylinkės gydytoja blink.gif  nesuprantu kam  schmoll.gif
labutis, dar nespėjau padėkoti už apelsiną...... kaip tu laikaisi? Baigei chemiją? Kokie rezultatai?

Na pas mano teti, po operacijos bei peritonito ir rebilitacijos, kas savaite ateidavo seimos gydytoja, kol jis nesustiprejo, manau, kad labai gerai jog stebes tavo atsistatyma ir paciai ramiau bus, visgi buvai labai rimtas ligonis. O del segiu, tai gal galima bus is Taves ir nupirkti kokia tongue.gif
Atsakyti
ifauru, ar pasidarėt genetinį tyrimą?

Arune, NBA, ragnez, noriu paklausti tarpinius bendrus kraujo tyrimus ar iš piršto, ar iš venos darėt? Aš stengiuosi iš piršto, kad venos mažiau kentėtų. Dabar nuo xelodos yra nedidelis pirštų galų paraudimas ir „susiraukšlėjimas“ , kaip elgtis?
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 03 17, 14:32)
ifauru, ar pasidarėt genetinį tyrimą?

Arune, NBA, ragnez, noriu paklausti tarpinius bendrus kraujo tyrimus ar iš piršto, ar iš venos darėt? Aš stengiuosi iš piršto, kad venos mažiau kentėtų. Dabar  nuo xelodos yra nedidelis pirštų galų paraudimas ir  „susiraukšlėjimas“ , kaip elgtis?


"tarpini" dariausi tik viena karta - po pirmos chemijos. paskui tiesiog atvaziavus i skyriu pries lasinant ivesdavo kateteri ir paimdavo krauja, sulaukdavo atsakymu ir tada lasindavo. israsymo diena irgi darydavo kraujo tyrima, kartais is kateterio, kartais is kitos rankos - bet visada is venos g.gif
Atsakyti