Femme,
juk natūralu, kad jeigu nueisi į laboratoriją, kuri gali pasipelnyti iš tavo bėdos, tai ten ir susakys visus įmanomus tyrimus, kurie tiesiogiai ar laaaabai netgi netiesiogiai gali įtakoti pastojimą. Būtent todėl ir yra indikacijos, kada tirti kokius virusus, o kada - ne. Kada tirti LPL, o kada - ne.
Jeigu pakliūni pas kompetetingą gydytoją, jis tau tuos tyrimus suskirs tikrai tik tuos, kurių reikia. CMV nėra tas virusas, kuris gali lemti nepastojimą. Bet vat jeigu turėjai vieną ar net daugiau nesivystantį nėštumą - tada taip. Jeigu tau būna neaiškūs karščiavimai, jeigu skauda kepenų plote arba sąnarius, jeigu gydytojai, o gal pati čiuopi padidėjusius limfmazgius, visam tam vaizde buvo užpuolusi angina, ar šiaip koks gerklės paperštėjimas - tada besidomintis medicina gydytojas tau tikrai paskirs CMV ištyrimą. Jeigu yra pašlijęs imunitetas, CMV kimba dažniau ir ilgiau laikosi aktyvioje formoje.
O chlamidijų sukelti reaktyvūs artritai iš tikrųjų būna. Čia tai jau gerai, kad gydė, bet blogai, kad kontrabandiniais vaistais
Bandykit atsikratyti to polinkio tryznioti ir darytis visus tyrimus iš eilės, o išgirdus apie kokią baisesnę ligą bandyti tuoj pat prisitaikyti ją sau. Vyrą gali nuraminti, kad tokia temperatūra 37,0 yra juokas. Milijonams žmonių - tai pati normaliausia temperatūra. Jeigu kraujas geras, jeigu nėra kažkokių kitų simptomų, nusiskundimų, tai ją reikia tiesiog "pamiršti".
Kiekvienas medikas studentas yra "prasirgęs" visomis ligomis, kurios yra pvz vidaus ligų vadovėlyje. Ilgainiui ateina laikas, kai pradedi atsirinkti, o galiausiai tos ligos atsirūšiuoja. Aš tikrai labai nuoširdžiai siūlau - pasitikėti gydytojais, o ne daryti visus tyrimus ramybės dėlei - iš eilės.