Įkraunama...
Įkraunama...

Skubiai reikia pagalbos

Laba diena daktare.
as 3men. geriau REGULONa. Menesines buvo kas 24d. Jokiu problemu, viskas puikiai. Po paskutinio pakelio buvo menesines ir as isvaziavau i Ukraina. Cia labai karsta, temperatura ne maziau nei 35 laipsniai. Ir jau praejo mano ciklas o menesiniu kaip nera taip nera. Veluoja jau 5 dienas. As jau kita savaite vaziuosiu namo, ir nebezinau kaip dabar saugotis. Prezervativams esu labai allergiska, taip pat ir zvakutems. O tabletes bijau pradeti gerti nesulaukius menesiniu. Gal galetumet man patarti kaip elgtis.
Aciu.
Atsakyti

 i 
Į jūsų klausimus konsultuojanti gydytoja galės atsakyti tik po atostogų. Skelbimas apie atostogas yra pateiktas šio skyrelio viršuje, su užrašu "svarbu:".
Atsakyti
QUOTE(Anakonda @ 2005 08 05, 17:28)
Laba diena daktare.
as 3men. geriau REGULONa. Menesines buvo kas 24d. Jokiu problemu, viskas puikiai. Po paskutinio pakelio buvo menesines ir as isvaziavau i Ukraina. Cia labai karsta, temperatura ne maziau nei 35 laipsniai. Ir jau praejo mano ciklas o menesiniu kaip nera taip nera. Veluoja jau 5 dienas. As jau kita savaite vaziuosiu namo, ir nebezinau kaip dabar saugotis. Prezervativams esu labai allergiska, taip pat ir zvakutems. O tabletes bijau pradeti gerti nesulaukius menesiniu. Gal galetumet man patarti kaip elgtis.
Aciu.

Pirmiausiai reikėtų įsitikinti, ar nesate nėščia.
Tabletes galima gerti tik nuo ciklo pradžios,t.y. nuo pirmos mėnesinių dienos.
Spermicidinės priemonės yra keletos rūšių- galbūt kuri nors Jums tiks.
O jei ne, šiuo metu belieka tik nutrauktas lytinis aktas.
Atsakyti