Įkraunama...
Įkraunama...

Laimės ženklas

1-Mano praeitis (butinai perskaityk)

Gal pirmiausia prisistatykime: as Marius. Tu, aisku, kas bebutum esi kazkuom nusivylus(es), kazko troksti.
Pries kokius 6 metus as susipazinau su mergina, kuri man labai patiko ir is meiles jai as ejau is proto.
Bet beda ta, kad ji manes nemylejo (as jai buvau tik geras draugas).
Stengiausi kaip tik galejau: pirkau geles, dovanas, taciau viskas buvo veltui.
Is nusivylimo kai daugiau, atrodo, niekas nebegali padeti atsitiktinai susipazinau su Parapsichoterapiaute
ka?kaip mes pradejome su ja neblogai sutarti, matydavau kaip pas ja suvaziuoja zmones su visokiom negaliom
ar siaip issiburti. Man sis darbas pasirode labai paslaptingas ir neitiketinas. Sugalvojau turedamas
laisvo laiko, del smalsumo isbandyti, pasimokinti is jos.
Pirmiausia ji apkrove mane senomis knygomis, jei ka reikedavo paaiskindavo. Siaip as galvojau, kad menesis kitas
ir as busiu toks pat kaip ir ji smile.gif
Bet iki jos ir dabar toli grazu.
Tyrinedamas knygas ir panaudodamas (alchemija, Kabala, gematrija, angelu magija, runos) jas, viena diena (pries 4metus)
sugalvojau pasidaryti talismana (tai yra pakabukas su israizytais simboliais), kad man patinkancia mergina prisiviliociau. Ogi ka
jus manot, po kokio menesio ji buvo mano mergina, bet kai ji buvo su manimi kazkur mano meile jai dingo, supratau, kad ji ne man.
Dabar myliu kita mergina ir labai tuo esu patenkintas, susiradau gera darba, vienu zodziu, susitvarkiau gyvenima ir tuo esu
labai patenkintas.
Ka as dabar zadu daryti? Jeigu as praktiskai visai dziaugiuosi gyvenimu. O gi padeti zmonem pasidaryti talismanus.
Tai yra zmones man i emaila atsiusti savo bedas svajones, o as, kai bus laiko nubraizysiu pasitelgdamas alchemija,
Kabala,baltaja magija, enoho magija, runos, Aiskeregyste tam tikrus zenklus, kurie pades pasiekti
jiems trokstama nora, o jie mano atsiusta zenkla isbraizys ant sau patinkancio daikto, tas daiktas gali buti bet kas, ka
nesioja zmogus ant kuno (ziedas, pakabukas, apyranke arba pacio padarytas pakabukas geriau butu, kad jusu padarytas
pakabukas butu is naturalios medziagos pvz; (akmuo, medis.) siaip kiek esu nubraizes simboliu, anksciau ar veliau issipilde,
gal tai atsiitiktinumas, siaip ne man spresti, tegul sprendzia simtai zmoniu, kuriems as nubraiziau simbolius. Jums dabar greiciausiai
iskyla keli klausimai.
Jei tu taip gerai darai talismanus, tai del ko as apie tave nieko nezinau, ir kas ta Parapsichoterapiaute.
Atsakymas paprastas. Parapsichoterapiaute jus visi gerai zinote ne syki esate girdeja per televizija. Jos zodziais, as galiu ja
pamineti, bet dalykas tas, kad as pats nenoriu buti zinomas, jus klausite del ko, o gi nenoriu tu reklamu, patys zinote, kas siais
laikais prisigalvoja zmones gi ne visi tiki, kad galima pakreipti likima i savo puse palaikys mane durneliu (tai geriau butu
man buti nezinomu bent kol kas)
Jei jus slegia kas nors, tai parasyk man. Kai turesiu laiko as tau nubraizysiu simbolius, tikiuosi jie tau pades kaip kitiems
padejo. Perspeju, kad is karto gali ir nepadeti, cia viskas priklauso tik nuo jusu paciu. Privalote tuo tiketi stipriai,
stipriai.
Yra dar vienas labai svarbus dalykas, uz mano nubraizyta simboli jums teks sumoketi.
Jums aisku iskilo klausimas, del ko as turiu tau moketi. Jus galvojate, kad as noriu is jusu pasipelnyti.
JUS LABAI KLYSTATE
Paaiskinsiu jums del ko klystate. Pasinerkime dabar mes i antgamtiska pasauli (kuri as neblogai pazistu((bent as taip manau))

Kiekvienas sios zemes zmogeliukas turi savo vedli (vedlys -tai nematoma butybe, biblijose minima kaip angelas sargas),
kuris yra visada prie taves, jis tau padeda laimeje ir nelaimeje. Pavyzdziui tu ieskai darbo, ryte atsikeli, apsirengi,
nueini i autobusu stotele, pralauki kokia valanda, kol atvaziuoja autobusas, nuvaziuoji i ta vieta, kur mazdaug turi
buti firma, i kuria jus norite isidarbinti. Nueinate i kadrus, pralaukiate kokias dvi valandas, kol ateina direktorius,
ir, aisku, kad jis pasakys, kad nera darbo. ISVADA - jusu vedlys jums dave signalus (pradedant autobusu uzbaigent direktoriumi),
kad neverta eiti, nes vistiek neisidarbinsi. Kaip jis zinojo - atsakymas paprastas- apie ka tu galvoji, jis viska zino "jo toks
darbas". Jis privalo tave perspeti, jis visa gyvenima tave perspejineja, tik reikia zinoti, kaip perskaityti jo ispejimus.
Netik jis perspeja jus nuo nesekmiu, nelaimiu, bet ir jis privalo tvarkyti tavo psihologine busena (tai yra tu niekada nelaimesi
milijono, jei po milijono pasidarysi gobsus, pavydus, nebeatpazinsi savo draugu, del to vedlys ir neleis jums pasikeist (neleis
islosti daug pinigu).
loterijose islosia tokie zmones, kurie turi tvirta psihologine busena. Jie gave tuos pinigus lieka tokie pat, kaip ir visada,
niekuo nepasikeicia, turiu mintyje, psihologine busena. Taip yra ir su mano zenklais. Nuo seniausiu laiku iki dabar
kiekvienas zmogus uz paslauga atsiskaito kas kaip, pinigais, maistu, daiktais.
Del ko as negaliu jums nubraizyti zenklus nemokamai?
As turiu vedli - tu turi vedli. As jums "piesiu zenkla" - vedlys man padeda. Tu mano zenkla piesi ant savo "daikto" - vedlys tave
priziuri , "kad butu tvarka", kad tu atsiskaitytum su zenklo savininku (nes pasaulis yra taip sutvertas kai vienas duoda kitas
turi atsiskaityti) ((tai ne musu zmoniu isgalvota "formule" ir ne vedliu, o protui nesuvokiamu biblijoje minimu Dievu)))
Dabar pasvarstykime musu reikala.
Nepades jums mano "zenklai jei:
1-jus man i mano saskaita nieko is viso nepervesite (paprasciausiai vedlys jums sutrugdys issipildyt jusu norui del to, nes
jus vistiek bent viena sekunde pasijausite apgaves mane)

2-jeigu jus pervesite didele pinigu suma (gerai senoliai sako laime nenuperkama ((pervesite didele pinigu suma ir netycia
pagalvosit - gal per daug pervedziau) to vedliui uzteks (vel tas gobsumas) )
3-kai gausite mano brezini jus pastoviai galvosite, kada gi mano noras issipildys - jus klaidingai galvosit. Jus privalote galvoti
apie savo nora, o ne kada issipildys, ir jis butinai tave aplankys.

Jums pades tada, kai rimtai apgalvosit savo nora (noras gali buti bet koks, svarbiausia, kad jis butu jums svarbus)
neskubedamas sudesi savo svarbias mintis i "lapa", atsiusi man i emaila, kuri rasi puslapio pabaigoje, sulauksi mano nubraizito
zenklo (nepazadu, kad ji labai greitai atsiusiu. As dirbantis zmogus ir nubraizyti man prireikia nemazai laiko, ir jusu laisku
gaunu nemazai, bet butinai keliu savaiciu laikotarpyje jus gausite mano laiskuti). Gave jus mano zenkla persipieskite ant
daikto, kuri jus nesiojate ant kuno. Nebutinai, kad jis ant daikto gerai matytusi, svarbiausia, kad jis yra nupiestas.
Pieskite tik savo ranka. Nupiese zenkla jus neskubedamas apgalvokite kaip galite uz mano darba atsiskaityti. Gerai apgalvojes
jus perveskite pinigus i mano saskaita, kuria rasite puslapio pabaigoje.
Ir dar as galiu jums atsiusti jusu laimes zenkla, tai yra toks zenklas, kuri siaip turetu nesioti kekvienas zmogus. Jei jus
norite ji gauti, laiska rasykite taip.

LAISKAS.
LAIMES ZENKLAS
JUSU GIMIMO METAI.JUSU VARDAS.JUSU PAVARDE.MAMOS MERGAUTINE PAVARDE.

Mano emailas mariuspl@pochta.ru

Turite kokiu klausimu klauskite.
Atsakyti
Kiek visa tai kainuoja? Komercija, kad net pikta.. truksta klientu, kad lendi i tokius forumus, kur zmones informacija nemokamai dalinas, o nebando pasipelnyti.. GĖDA thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fille: 13 vasario 2009 - 13:18
QUOTE(Fille @ 2009 02 13, 14:12)
Kiek visa tai kainuoja? Komercija, kad net pikta.. truksta klientu, kad lendi i tokius forumus, kur zmones informacija nemokamai dalinas, o nebando pasipelnyti.. GĖDA  thumbup.gif


Kiek tai kainuoja? ( reikia orientuokits pagal savo pajamas. )
ESME NE PASIPELNYMAS. esme kad liaudis suzinotu kad tokias paslaugas teikiu.
MANO PASLAUGAS DAR GALIMA SUTIKTI SIUOSE ADRESUOSE.
www.pagalba.puslapiai.lt
www.maya.lt/Zenklu-pagalba.html
Atsakyti
QUOTE(samane13 @ 2009 02 13, 14:28)
Kiek tai kainuoja? ( reikia orientuokits pagal savo pajamas. )
ESME NE PASIPELNYMAS.


Kaip cia suprast orentuotis pagal savo pajamas?aukos kas kiek gali? g.gif

O kame esme?

Juk tai diskusiju forumas,o ne asmeniniu reklamu,kurios cia labai negraziai atrodo...Ir ne tik jusu.
Kriziu metu pritrukot pinigu? smile.gif
Atsakyti
Merginos,jus,laikydamosis geriausiu Religijos Ezoterikos skyrelio tradiciju,iskarto uzsipuolat zmogu-nelabai grazu........Jo tekstas man asmeniskai keistokas del kitu priezasciu,bet neatmetu galimybes,kad zmogus tikrai sugeba tai apie ka raso.Galu gale visos rauda,saukiasi juoduju magiju ir dar velniai zino ko-o Mariaus siulomas dalykas-tai butent tai ko reikia.....Su salyga,jeigu jis tikrai tai moka.Jeigu zmogus nesudelioja graziai minciu,tai dar nereiskia,kad jis "nezino","nejaucia","nemato".....O atlygis turi buti uz kiekviena darba.Taisykles,kiek zinau,draudzia reklamuotis,bet zmogus nuosirdus ir nemoka savo reklamos "isukti i vata" bigsmile.gif Marius siulo labai rimtus dalykus-puikiai zinau,ka tai reiskia. Vat klausimas-kiek galima pasitiketi pasiulymo rimtumu.....
Atsakyti
Visu pirma,labai idomus tamstos vardas - samane13. Skaicius 13 "velnio tuzinas",o samane esam visi ragave(ar bent uoste).
Klausimas,skelbiesi,kad piesi talismanus,nes pritruko pinigu "ant samanes"? Ir,ar tu juos piesi isgeres samanes?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kando: 15 vasario 2009 - 04:29
Kando,net ne tiek svarbu ar tikrai jaunuolis sugeba tai ka zada,bet kam taip slyksciai turgiskai ir bobiskai?....Ar cia religija taip veikia smegenis,kad neapspjovus zmogaus prasta diena.....
Atsakyti
Turiu aš tą "OMULETĄ" bet jis man visai nepadeda, gal paskutiniu metu netgi priešingai.
O dėl mokesčio tai Marius nėra gobšuolis, kiek galite tiek jam pervedate, na bent aš taip pagal savo gelimybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kando @ 2009 02 15, 06:28)
Visu pirma,labai idomus tamstos vardas - samane13. Skaicius 13 "velnio tuzinas",o samane esam visi ragave(ar bent uoste).
Klausimas,skelbiesi,kad piesi talismanus,nes pritruko pinigu "ant samanes"? Ir,ar  tu juos piesi isgeres samanes?

gal tai ne samane, o ŠAMANĖ lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samane13 @ 2009 02 13, 13:02)


Turite kokiu klausimu klauskite.


kiek dar valdzioje issilaikys bolsevikai?
Atsakyti
as kazkaip asmeniskai bijau tos magijos. o jei tai piktas zmogus, ir padarys amuleta, kuriam sudes viska kas neigiama? na nznau as nepasitikiu
Atsakyti
Sveiki

na komentarai ir pas jus smile.gif

Tiesiog nikas cia seip parinktas o kad piesiu ir atsiliepimu tikrai puikiu turiu.
Cia su lietuveis daug sunkeu gi jai netiki tai ne atmeti tai kuriu galu ce mane akmenim apmetyti.
Seip daugeu rusijos rinkai paisau nes pas juos tokiu kvailu minciu nekyla ir jai kyla tai manau sau laiko tokiem dalykam neskiria .

Tarp kitko rusijos rinkoi esu manau daugeu zinomas tik seip sugalvojau lietuviam pasiuliti savo paslauga

Jai netiki tai ir laiko negaisk g.gif

Nepykit del klaidu nerastingas esu doh.gif
Atsakyti