Įkraunama...
Įkraunama...

Siulai po plysimu ir dar kaikas :)

Jau eina 4 savaite po gimdymo, o as vis dar uzciuopiu siulus. Kada jie turi istirpti?

Ir dar... Kada galima jau bus mirkti vonioj? Ir ar galima pradet myletis nesulaukus 6 savaiciu ir apsilankymo pas ginekologe?
Atsakyti
Tu gal ne siulus jauti,o susiuvimo gumbelius tokius ,toje vietoje siulai sutrauke odele ir ji toje vietoje storesne yra .Tik per laika priprasi ir jie pamazies,nepergyvenk
Atsakyti
QUOTE (jaunute @ 2004 03 18, 21:16)
Jau eina 4 savaite po gimdymo, o as vis dar uzciuopiu siulus. Kada jie turi istirpti?

Ir dar... Kada galima jau bus mirkti vonioj? Ir ar galima pradet myletis nesulaukus 6 savaiciu ir apsilankymo pas ginekologe?

Sveikute!
As tai siulus irgi jausdavau iki kokiu 4 ar 5 savaiciu (nes jie buvo isoreje), o iki tokio pat laiko dar rasdavau siulu ant ikloto - tik nzn, ar jie is vidaus (nesu tikra, kad buvo kaklelis siutas ohmy.gif unsure.gif ), ar is isores g.gif
Myletis nelabai patariu, nes santykiu kokybe gali buti laabai nekokia doh.gif P.S.nenoriu gasdinti (gal tau taip ir nebus), bet man pirmuosius kartus po gimdymo (buvo praeje 8 savaites) vyrui "ieinant" laabai skaudejo ohmy.gif Buvo toks jausmas tarsi jo "daiktas" i kazka remtusi g.gif Dabar esam nusipirke lubrikanta - viskas OK, bet tikiuosi, kad veliau apsieisime ir be jo unsure.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 18 kovo 2004 - 23:28
Ten tikrai siulai, o ne gumbeliai wink.gif vyras ziurejo. O myletis jau labai labai norisi ir lubrikanta jau nusipirkom, bet bijau bandyti, nors ir nebeskauda, bet... karts nuo karto jauciu ta vieta. Zinau, kad reikia palaukti, bet jau labai sunku sad.gif
Atsakyti
Laba,
Yra lygiai panasiai, kaip ir sake Zanetux. Tik mes dar lubrikanto neisbande - tai labai sunku. Aciu uz ideja - butinai bandysiu. Beje, ar jis nekenksmingas, jei siuta makstis ir zaizdele dar neseniai uzgijo?
As ir patarciau pakentet dar bent pora savaiciu. Sunku... Bet paskui atsigriebsit wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nija: 19 kovo 2004 - 00:03
maN RIGI SIULAI JAUTESI 4 SVAITES, PO TO PATI PABANDZIAU ISTRAUKTI IR PRADEJO KRAUJUOT TA VIETA, VEL GIJO PORA SAVAICIU... PIRMUS KARTUS LOVOJE - OI KAIP NESALDU BUVO...

KANTRYBES, KANTRYBES, IR VISKAS BUS GERAI, JEI VYRAS GALI PAKENTETI, PAKENTEK IR TU, O TAI PO TO VEL GYSI 4 SAVAITES PASKUBEJUSI
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 03 19, 10:38)
maN RIGI SIULAI JAUTESI 4 SVAITES, PO TO PATI PABANDZIAU ISTRAUKTI IR PRADEJO KRAUJUOT TA VIETA, VEL GIJO PORA SAVAICIU... PIRMUS KARTUS LOVOJE - OI KAIP NESALDU BUVO...

KANTRYBES, KANTRYBES, IR VISKAS BUS GERAI, JEI VYRAS GALI PAKENTETI, PAKENTEK IR TU, O TAI PO TO VEL GYSI 4 SAVAITES PASKUBEJUSI

Tai vyras ir ragina palaukti, bijo skaudziai padaryti (nors neabejoju, kad bet kokiu atveju padarys. kiek girdejau pirmas kartas po gimdymo yra kaip ir seip pirmas kartas, o jis man buvo siaubingas blink.gif sad.gif )
Atsakyti
Nu nezinau, mes pasimylejom gal po 2 sav. tongue.gif ir nieko, nei skaudejo, nei ka, nors siules irgi buvo... nenusiteik, kad skaudes, saviitaiga daug priduoda... rolleyes.gif
Atsakyti
oi jaunute su santykiais siulau neskubeti ypac kai plysai, nors ziurint kur jei tik tarpviete, tai skausmo but netureti jei kas nors giliau, yai nekas...as beveik lig siol jauciu viduje ta vieta kur siuta buvo sad.gif
patariu pirma nueiti pas ginekologe, ji paziures ar gimda susitvarke ir visa kita... kitai sakant gausi leidima tada paciai bus ramiau...
Atsakyti
As irgi turiu panasiu problemu. Jau 4 savaites nuo gimdymo praejo, bet siulai ne visi iskrite, o man siutas gimdos kaklelis, makstis ir dar tarpviete (ja kirpo) - vaikelis labai didelis buvo.
Be to, man vis dar truputi tepa gelsvomis nemalonaus kvapo iskyromis (is pradziu bego kraujas, paskui tepe rausvai, dabar gelsvai). blink.gif unsure.gif

Ar tai normalu? Gal man nelaukt tu 6 savaiciu ir skuost pas gydytoja jau dabar?
Atsakyti
QUOTE (melsva @ 2004 03 28, 14:20)
As irgi turiu panasiu problemu. Jau 4 savaites nuo gimdymo praejo, bet siulai ne visi iskrite, o man siutas gimdos kaklelis, makstis ir dar tarpviete (ja kirpo) - vaikelis labai didelis buvo.
Be to, man vis dar truputi tepa gelsvomis nemalonaus kvapo iskyromis (is pradziu bego kraujas, paskui tepe rausvai, dabar gelsvai). blink.gif unsure.gif

Ar tai normalu? Gal man nelaukt tu 6 savaiciu ir skuost pas gydytoja jau dabar?

Ir man taip yra. Manau cia normalu g.gif

P.S. jau bandem pabandyti pasimyleti doh.gif bet tai ir liko bandymu...as neiskenciau blink.gif dabar manau kokias 4 savaites tai jau apie tai nebegalvosiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (jaunute @ 2004 03 19, 00:46)
Ten tikrai siulai, o ne gumbeliai wink.gif vyras ziurejo. O myletis jau labai labai norisi ir lubrikanta jau nusipirkom, bet bijau bandyti, nors ir nebeskauda, bet... karts nuo karto jauciu ta vieta. Zinau, kad reikia palaukti, bet jau labai sunku sad.gif

Jetau jaunutee, kentek ***** laugh.gif ot kur nerami merga laugh.gif
Atsakyti