Įkraunama...
Įkraunama...

I ka pasikeisti Cilest?

iki nėštumo 2 metus naudojau Cilest tabletes ir labai buvau jomis patenkinta. po gimdymo ir maitinimo(1,3 metų) vėl prie jų gryžau ir vėl jau 2 metai kaip vartoju Cilest, bet pakilo jo kaina- kokius pigesnius kontraceptikus patartumėt vartoti?
Labai ačiū už atsakymą.
p.s. Kitą vaikutį planuojam po 2-3 metų, spiralės dėtis nenoriu.
Atsakyti
Man irgi tas klausimas kyla nes as naudojau cileste ,pakeiciau i janine ,o dabar ziuriu kas menesi vis brangiau . Gal zinote kodel tos kainos taip kyla ?
Atsakyti
As po Cilest naudojau Regulona. labai geras, atrodo ir pigesnis.
Atsakyti
O kainos tai tikrai kyla...geriu Logest-25lt kainuoja...brangoka...jau norejau nebegerti,bet kartu su berniuku nusprendem,kad gersiu smile.gif Jis finansuos smile.gif
Atsakyti
Nezinau, geriu Cilest, moku po 17 Lt ir manau, kad tai visai nebrangu. wink.gif Nesidomejau (nes juos vartoju jau 2m ir man gerai), bet argi Cilest ne vieni is pigiausiu?
Atsakyti
Tri-Regol berods tai išvis vos 6 ar tai 8 litus tesiekia, jei kalbėt apie kainas..Aš Cilest buvau išmainiusi į Logest, bet labai netiko ir dar brangus, dabar geriu Femoden (beveik 26 Lt)., kažkada Harmonet gėriau, bet kainos nebepamenu..
Šiaip visos mano draugės geria Tri-Regol ir labai giria, sako pigus, labai gerai visos toleruoja, nei storėja, nei pašalinių požymių kokių jaučia ir mane labai ragina išbandyti..Aš geriu, kas man paskirta gydytojo ginekologo, esu toks žmogus, kad pati savo iniciatyva net su vitaminais nemėgstu "žaisti"..Bet Tri-Regol yra trifazis kontraceptikas, tai vadinasi yra trijų rūšių ir skirtingų spalvų tabletės, kurių negali sumaišyti, turi gerti paeiliui kiekvieną fazę..sako, kad trifaziai pagaminti atsižvelgiant į moters natūralų ciklą..pati visos teisybės nežinau, bet nutariau paklausti ginekologo ar man jos tiktų wink.gif
Atsakyti
Sako, kad Triregolis labiausiai tinka negimdžiusioms, jaunoms iki 30 metų. Ir labai gerai gydo cistas.
Atsakyti
As geriau kazkada Triregoli, paskui perejau prie Cilest.

Kiek suprantu, Triregolis yra II kartos kontraceptikas, o Cilest IIIos - ta prasme, Triregolyje daugiau hormonu... Ten ir parasyta - kad po jo vartojimo 3 menesius pastot negalima. O Cilest aprasyme nieko apie tai neraso...

Siaip man pasaliniu reiskiniu nei vienas neturejo.
Atsakyti
AS KAZKADA KEICIAU I FEMODEN, MAN JIS TIKO wink.gif NORS GERIAU TIK 2 MENESIUS, PASKUI SUGALVOJAU, KAD MAN REIKIA 2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Geriu CILEST, bet nenoreciau i ka nors keisti. Man labai tinka. Jei cia taip brangsta, gal uzsipirkti kokiems metams i prieki.. wink.gif tongue.gif Girdejau, kad kontraceptines tabletes galima gerti iki 5 metu, o tai ka paskui daryti tai neikertu... g.gif huh.gif
Atsakyti
Sveiki.
Noreciau suzinoti ar nuo Cilest neauga kilogramai? Siaip esu linkusi storeti, o dabar po gimdymo ismeciau visus kg per 6 men. Liko tik 48 kg gyvo svorio smile.gif
Nenoriu priaugti, nes jauciuosi super. Ar esate linkusios storeti ir vartojat Cilest? Kiek pakito svoris?
Atsakyti
Laba,
as turėjau nemažai problemų dėl Cilest. Ginekologė sakė, kad šie vaistai pridaro problemų su cistomis. Todėl pakeičiau juos i FEMODEN ir jokių problemų nebeturiu smile.gif
Atsakyti