Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie loterijas?

norejau paklausti ka manote apie loterijas, ar kas nors ka nors laimejot?
pabandziau kelis kartus teleloto, nieko nelaimejau ir man kazkaip gaila pasidare leisti pinigus tom loterijom, dabar dar kartais suzaidziu toj nemokamoj loterijoj, vistiek nieko neprarandu, tik cia prizai mazoki http://www.nemokamal...ja.lt/index.php
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2009 02 15, 15:19)
norejau paklausti ka manote apie loterijas, ar kas nors ka nors laimejot? 
pabandziau kelis kartus teleloto, nieko nelaimejau ir man kazkaip gaila pasidare leisti pinigus tom loterijom, dabar dar kartais suzaidziu toj nemokamoj loterijoj, vistiek nieko neprarandu, tik cia prizai mazoki http://www.nemokamal...ja.lt/index.php


Del tele loto ir panasiu loteriju ir as skeptiskai ziuriu. Bandziau palosti, bet laimejimas 0. doh.gif
tetis kazkada zaisdavo irgi nieko nelaimedavo. schmoll.gif
Atsakyti
Mano tėtis sakydavo,nebandysi-nelaimėsi,kiek bandžiau,tiek nelaimėjau,reiškia nelaiminga ir pinigų tokiems dalykams nemėtau bigsmile.gif
Atsakyti
siandien kaip tik norejau tokia tema sukurti 4u.gif
tikrai, ar laimejot kas, ka laimejot? ka manot apie loterijas?
ka darytumet laimejusios 1 000 000 lt?
as laimejusi buvau tele loto ne daugiau kaip 4lt. pora kartu. viena karta iki aukso puodo truko 1 skaiciaus doh.gif doh.gif doh.gif nuo to laiko neziuriu laidos, o tikrinu internete blink.gif
mano tetes buves bendradarbis laimejo puse milijono...
jei laimeciau milijona, tai tevam duociau 100000lt, broliui mokslam 50000lt, uosviui irgi padeciau. nusipirktume buta, soda, masina geresne, apdrausciau savo seimos narius, pakeliauciau su seima, atiduotume lizingus ir paskolas, ir gyvenciau toliau, likuti tikriausiai banke laikyciau, tikrai ne vert popieriais, nes is tos krizes dar daug galima netiketumu sulaukti cool.gif
Atsakyti
Netikejau loterijomis, kol neislosiau zalios krtos ( i JAV)
Atsakyti
kazkaip maza tikimybe laimet loterijose. kiek bandziau niekada nerlaimiu.
Atsakyti
Vilties mažai, betgi kažkas laimi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Romantic @ 2009 02 15, 23:30)
Vilties mažai, betgi kažkas laimi.  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kam nesiseka loterijose, sekasi meileje....:)tai verta pagalvoti kas geriau:)
turiu artima zmogu kuris sluoja prizus loterijose...ir nemenkus...bet tokie kaip masinos, televizoriai, skalbiankes..visokios keliones....uz tai kitur neseseka..pvz sveikata....
plius losia visur...kur tik pamato loterija...gal jei pati taip dalyvauciau irgi laimeciau...tik kaikurie toje srityje tiesiog turi laiminga ranka....
mano mb daznai laimi top sporte...bet nezinau kiek cia laime lemia..gal labiau zinios... g.gif o gal ir tas ir tas...smile.gif nors pati top sporte irgi esu laimejus...ir visai nemazai:)
bet tik tuomet, kai taip netcia pastatai:)))paskui laimejus jei uzsidega uzpakalis begti pastatyti, nieko.... schmoll.gif
Atsakyti
Niekados nieko nelaimiu unsure.gif
Atsakyti
manau, kaip ir cia kazkas minejo, loterijoje turi sektis biggrin.gif
pati esu teleloto, daugiausia laimejus 4lt.
pazystama is teleloto laimejo masina, ji jos neeme ir jai pasiule pinigu, uz ta suma ji nusipirko buta bendrabucio tipo, bet dabar sake, kiek poto lose, taip daugiau laimejimai ir nepasitaike schmoll.gif
Atsakyti
tose, kur reikia bilietą pirkt ir trint/žiūrėt tv nedalyvauju. kitose, kur reikia užsiregistruot kažką pirkus - kartais. daugiausiai esu laimėjus 10 lt kai buvau gal 7 metų rolleyes.gif
Atsakyti