Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų užmigdymas

Turiu katę, jai 17 metų . Kai tik atsirado namuose vaikas, jaučiame, kad nuo to meto jai visai susisuko galvelė, atrodo, kad ji protestuoja prieš mus, ir daro tai kas neleistina. Nors ankščiau, tai buvo atrodo pati protingiausia katė pasaulyje ir jokių priekaištų neturėjau. Matau, kad kenčia ir ji ir mes. Taigi labai sunkiai, bet apsisprendžiau, kad reikia katę užmigdyt. Per tiek metų aš labai prisirišau prie jos ir bijau, kad nuvažiavus prie klinikos galiu apsisukti atgal namo.
Norėjau paklausti, tų kas tai jau išgyveno. Kaip visa ta procedūra įvyko, kur tai darėte Kaune ir kaip po to jautėtės, juk ne pats gyvūnas išėjo iš gyvenimo. Na ir įdomu kiek visa tai kainuoja, nors čia nelabai svarbu.
Atsakyti
Nemigdyčiau jokiu būdu jos. Man teko migdyt savo mažą katytę, nes sirgo. Tai tokį stresą apturėjau, kad... Nuvažiavau pas gydytoją, šiaip ne taip sutiko ją užmigdyti, nes verkiau jog mama mane iš namų išvarys su kate...Ir tada jis man liepė laikyti mano katytę...Suleido vaistus ir liepė laikyt, kol ji numirė, jis tik klausės ar širdis plaka, o aš ją laikiau...Kiap ji numirė liepė ją pasiimti su savimi...Tokį stresą apturėjau, kad visą savaitę negalėjau ramiai gyventi, nei valgyt, nei miegot nieko.. Net pinigų neėmė, nes matė kokioj būklės aš buvau..
Dabar turiu tokią pačią katę. Toks sutapimas, kad net nežinau, nes tokia reta spalva ir margumas jos buvo, o perkant šitą tiesiog irgi tokia pat pasitaikė smile.gif
Daugiau gyvenime nenorėčiau tai iškęsti..
Atsakyti
Nori migdyti kate kuri kartu sitiek metu isgyveno vien del to, kad jai "susisuko galvele"??? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
Man irgi teko užmigdyti jauną katytę, nes ji labai susirgo. Kadangi matėsi, kad ji labai kankinasi, aš buvau pati pasiruošusi suleisti tuos mirtinus vaistus, tačiau tai įmanoma padaryti tik pas veterinarą.
Nuvežiau katytę krepšyje pas veterinarą, jis suleido vaistus ir ji labai greitai užmigo. O vėliau su tuo pačiu krepšiu ir palaidojome. Prieš porą metų man kainavo 10 ar 15LT. Dabar tikrai brangiau. Na bet manau, jei jau migdyti, tai geriau pas veterinarą. Jie bent jau neskausmingai atlieką tą procedūrą.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 08 07, 14:29)
Nori migdyti kate kuri kartu sitiek metu isgyveno vien del to, kad jai "susisuko galvele"??? ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif


Apie tai negalvočiau, jei tikrai nebūtų viskas blogai, juk nesugalvojau migdyt iš karto kai gimė vaikas, taigi jau beveik 3 metai ji maištauja ir kuo toliau tuo labiau. Visuomet galvojau, kad viskas pasitaisys, bet.......
Gyvenam su ja taip, kad visą laiką turime sekti ką ji veikia, t.y. saugotis jos.
Vyras supykęs sako, kad išveš ją, bet žinot aš labai priešiškai nusistačius už gyvūnų valkatavimą, ji labiau kankintųsi jei ją paleistume, taigi matau tik vieną išeitį....

QUOTE(Aga @ 2005 08 07, 14:22)
Nemigdyčiau jokiu būdu jos. Man teko migdyt savo mažą katytę, nes sirgo. Tai tokį stresą apturėjau, kad... Nuvažiavau pas gydytoją, šiaip ne taip sutiko ją užmigdyti, nes verkiau jog mama mane iš namų išvarys su kate...Ir tada jis man liepė laikyti mano katytę...Suleido vaistus ir liepė laikyt, kol ji numirė, jis tik klausės ar širdis plaka, o aš ją laikiau...Kiap ji numirė liepė ją pasiimti su savimi...Tokį stresą apturėjau, kad visą savaitę negalėjau ramiai gyventi, nei valgyt, nei miegot nieko.. Net pinigų neėmė, nes matė kokioj būklės aš buvau..
Dabar turiu tokią pačią katę. Toks sutapimas, kad net nežinau, nes tokia reta spalva ir margumas jos buvo, o perkant šitą tiesiog irgi tokia pat pasitaikė smile.gif
Daugiau gyvenime nenorėčiau tai iškęsti..


Tai va, už tai man ir labai sunku, bet yra ir kiti šeimos nariai, kuriem jau labai pabodo mano katė. Taip ji mano, nes aš būdama vaikas ją parsitempaiu namo...., todėl jie turbūt ir nelabai supranta manęs.
Atsakyti
QUOTE(Giedrė @ 2005 08 07, 14:01)
Tai va, už tai man ir labai sunku, bet yra ir kiti šeimos nariai, kuriem jau labai pabodo mano katė. Taip ji mano, nes aš būdama vaikas ją parsitempaiu namo...., todėl jie turbūt ir nelabai supranta manęs.


O gal yra galimybę atiduoti ją tavo tėvams?
Atsakyti
Neisizeisk Giedre, bet as asmeniskai sunkiai isivaizduoju, ka kate turi daryti, kad ja reiketu uzmigdyti schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Visų pirma, ji pradėjo gamtinius reikalus atlikinėti, kur tik jai šauna į galvą, to pasekoje buvo nupirktas naujas indas, tai porą kartų į jį padarė ir viskas. Tą patį daro ir ant batų, ir kas baisiausia, tai varo ant vyro, tai jis pasakė, jei dar kartą taip, tai šveis ją per balkoną. Bet dabar pradėjo naktimis kniauksėti, kaip per morčių ir taip ji jau kokius 4 mėnesius kniauksi, to pasekoje pažadina vyrą ir vaiką, aišku visi priekaištai pasipila man, nes esu katės ginėja, man aiškinama, kad man labiau rūpi katė, nei vyras, o juo labiau vaikas ( na neleidžia normaliai išsimiegoti). Buvo pradėjus bet kur nagus galast, tai šita problemą greitai išsprendžiau, tiesiog nusipirkau spec. žirklutes. Aišku, mano amžinas siurbliavimas į dieną po porą kartų, taip pat kitus erzina, na bet į šitą nelabai kreipiu dėmesio, svarbu niekur plaukų nėra.
Tai va, tie jos gamtos reikalai ir kniauksėjimas dabar yra svarbiausios priežastys su kuriomis aš niekaip nesusidoroju.

O atiduoti katės neturiu kam, matot čia ne mažas kačiukas, kuris visiems dar būna patrauklus, o sena, be nekurių dantų, plikais kulnais ir sukūdusi, besišerianti ir dar su daugeliu minusų katė. Na, o aš ją vistiek myliu.
Atsakyti
O gal tavo katytė kuo nors serga? Nemanau, kad iš keršto teršia visur. Galbūt tiesiog iš senatvės. O gal ką veterinaras patartų?
Mano katytė, kuria užmigdėme, irgi visur teršt pradėjo - ant lovų, prie batų. Galiausiai, kai jai buvo 2m. prasidėjo traukuliai ir teko užmigdyti. Veterinaras sakė, kad jai auglys buvo galvoje. Manau, kad jau nuo pat mažens tas auglys buvo, nes ji visą laiką buvo baikšti, gana agresyvi, nemėgo būti glostoma.
O kai dabartinis katinas pradėjo visur teršti, paaiškėjo, kad jam akmenligė. Kai pagijo ir teršimas pasibaigė.
Atsakyti
Gal serga, o gal iš senatvės, bet kitus šeimos narius irgi suprantu kodėl ji yra nemėgstama, aišku ir mane nervina, bet aš esu labai kantri...... unsure.gif
Atsakyti
Nu pasiskaicius kaip kate pas tave ten gyvena, tai gal ir geriau ja uzmigdyti cry.gif .
Bet kuriam gyvunui, kad jis gerai jaustusi reikia meiles ir prieziuros.
Atsakyti
QUOTE(Laurinka @ 2005 08 08, 14:03)
Bet kuriam gyvunui, kad jis gerai jaustusi reikia meiles ir prieziuros.


Šitą tai aš suprantu, kad jai trūksta dėmesio tai tikrai tai žinau, nes viskas prasidėjo po Gabrielės gimimo. šiandien turėjau vežiuot pas veterinarą, bet aš vis dar namie........ unsure.gif Man ji dabar tokia gera atrodo........vienu žodžiu...sunku
Atsakyti