Įkraunama...
Įkraunama...

Kevinukui atminti

user posted image
Kevinukui-Angeliukui atminti
user posted image

Šios raidės, žodžiai, laiškas šis
Kaip aš ilgiuos Tavęs neišsakys.
Nors laikas lėks be paliovos,
Kaip aš ilgiuos Tavęs...nieks nežinos.
Nieks nežinos...kodėl mana širdis,
Man mena Tavo veidą ir akis,
Kodėl kartoju vardą aš be paliovos,
Kodėl ilgiuos tavęs...nieks nežinos.
Pasauly skausmo per akis,
Bet iš visų skausmų didžiausias šis.
Žinau skaudės labai...ir nuolatos,
Tikriausiai niekad niekad nenustos.
Štai ir dabar suskausta vėl širdis
“Ilgiuos, labai ilgiuos...” kartoja lūpos vis ir vis.
Nebegaliu pakelti tos aš tylumos,
Kaip trūksta man Tavęs visi lai sužinos.
Žinok ir Tu - mana širdis,
Skaudės visad, tikriausiai niekad nesugis.
Ir aš Tavęs ilgėsiuos nuolatos,
Ilgėsiuos kaip dabar, taip visad, visados...

user posted image

Mes negalime užpildyti Jūsų netekties, Bet norime pasidalinti Jūsų skausmu. Mes negalime pakeisti lemties, Bet norime palengvinti jos kelią. Mes negalime įveikti būties, Bet norėtume padėti savo buvimu......Gabrieliukes seimai linkime dideles stiprybes,sia sunkai ir skaudzia netekties valanda verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Papildyta:
Kevinuko teveliam ir mazajam Lukuciui
Norėtume, kad mūsų žodžiai būtų dideli,
Kad sielvartą sušildytų, paguostų,
Gyventi šauktų vėl be sopulio širdy
Ir ašaras nušluostytų nuo skruostų.

user posted image
Gyvenimas negailestingas,
Nežiūri amžiaus, nei jausmų.
Į amžinybę pasikviečia
Brangiausius mums ir artimiausius iš visų....

user posted image
Atsakyti
.Pasakykit, žmonės, kodėl žemė tyli Kai brangiausią žmogų atima iš mūs.Erškečiuotą kelią eitum begalybe myliu
Kad jisai sugriztu vėlei į namus. Nuosirdi uzuojauta Garbrielei ir jos seimai stiprybes Jums,Kevinukas visada liks musu sirdyse wub.gif wub.gif wub.gif


PADEKIME NETEKTIES VALANDA NORS TUO: GABRIELE BARANAUSKIENE sort code 40-02-44 , 61472526 HSBC bankas arba LT 217044000888618372 SEB VILNIAUS BANKAS ELVYRA BARANAUSKIENE
LABAI DIDELIS VISIEMS ACIU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Essexgirls: 16 vasario 2009 - 15:03
Nera zodziu issakyti sita skausma, praradus mazuti suneli, nera tiek asaru, kad galetumet isverkti netekti, amziais liks jusu sirdies dalele kazkur su mazuciu Angeliuku, kuris stebes ir globos Jus. wub.gif
Kuo didziausios stiprybes ir tvirtybes Jusu seimai heart.gif
Atsakyti
.... nežinau šio vaikiuko istorijos, bet įsivaizduoju, kad realybė yra smaugianti..... verysad.gif
Atsakyti
Is Gabrieliuko galerijos:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tegul ilsisi jis ramybeje verysad.gif


Begalines stiprybes teveliams, broliukui ir visiems artimiesiems iskesti si juoda skausma unsure.gif
Linkiu nepaluzti, ir nubausti tuos, kas kalti del tokio zavaus zmogeliuko trumpo gyvenimo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 17 vasario 2009 - 18:21
stiprybes teveliams 4u.gif
Atsakyti
ir as nezinau sito angelelio istorijos,bet zinau ka reiskia prarasti vaikeli verysad.gif
stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 02 16, 15:34)
.... nežinau šio vaikiuko istorijos, bet įsivaizduoju, kad realybė yra smaugianti.....  verysad.gif



QUOTE(zydrute @ 2009 02 16, 15:37)
ir as nezinau sito angelelio istorijos,bet zinau ka reiskia prarasti vaikeli verysad.gif
stiprybes jums 4u.gif


Valentino dienos nakti, ji pasiglemze baisi liga - meningitas. Istorijoje skaudziausia tai, kad Kevinukas buvo nuveztas i ligonine, gydytoja diagnozavo gerkle ir paleido namo. Nors, jau buvo beveik visi pozymiai. Po keliu valandu jis mire.
Rinkdami pinigelius, mes, Anglijos mamos siekiame, kad Gabrieliuko gedulo nedrumstu finansiniai sunkumai, nes Kevinukas bus laidojamas Lietuvoje. Taip pat, norime atkreipti visuomenes demesi, kokia tai klastinga liga, ir kokia buvo ziauri gydytojo klaida. Norime, kad Gabrieliukas netyletu, kreiptusi i spauda, advokatus (tas jau yra daroma), ir visur visur kur reikia, kad gydytoja isleidusi vaikuti namo, butu skaudziai nubausta unsure.gif
Saskaitos numeriai yra Anglijos mamyciu parasuose. Aciu, visoms prisidedancioms.

Vaivos juosta ir zydrute, jus esate patyrusios ta skausma, kuri dabar isgyvena gabrieliukas. Nepalikit musu, uzeikit cia ir pas Anglijos mamytes, gal jusu patirtis ir supratimas leis jai atsitiesti del kito jos sunaus unsure.gif
Atsakyti
stiprybes visai seimai....
Atsakyti
Dieve koks mazas nuostabus zmogutis sad.gif kodel tokia ziauri neteisybe siam pasaulyje....??!!! 4u.gif
Atsakyti
didziausia uzuojauta visai Jusu seima verysad.gif
Atsakyti
user posted image
Dieve, už ką ir kodėl? cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
nebematau klaviatūros...............................
Kodėl likime?......................
Atsakyti