Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Tęskime.

sena tema:
http://www.supermama...showtopic=27474

nep, visiskai pritariu paskutines mergaites zinutei. jis skirtas hormonu sureguliavimui, o ne butent plaukams, nagam ir odai
Atsakyti
Nakšos skirtos odai, nagams, plaukams ir ciklo reguliavimui
Tiesiog ne visada moterys iki galo pasidomi preparatu, kurį naudoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Tabata_: 11 gruodžio 2008 - 14:31
QUOTE(_Tabata_ @ 2008 12 11, 16:30)
Nakšos skirtos  odai, nagams, plaukams ir ciklo reguliavimui
Tiesiog ne visada moterys iki galo pasidomi preparatu, kurį naudoja.

nu ka as zinau, man vaistinei sake kitaip, na bet jei jus daugiau ismanot, tai tebunie bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 12 11, 14:52)
nu ka as zinau, man vaistinei sake kitaip, na bet jei jus daugiau ismanot, tai tebunie  bigsmile.gif  tongue.gif

Gi nuorodą įdėjau netingintiems paskaityti.O ir visur, net ant nakvišų aliejaus preparato anotacijų rašoma, kad jo paskirtis ne vien hormonų reguliavimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Tabata_ @ 2008 12 11, 16:57)
Gi nuorodą įdėjau netingintiems paskaityti.O ir visur, net ant nakvišų aliejaus preparato anotacijų rašoma, kad jo paskirtis ne vien hormonų reguliavimas. mirksiukas.gif

nemaciau nuorados. jei nesunku, gal galite dar karta ideti? ax.gif
Atsakyti
Vadinasi, gali naudoti ir mano 14 m. dukra.
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 12 11, 16:26)
nemaciau nuorados. jei nesunku, gal galite dar karta ideti?  ax.gif

Užveskite pelyte ant mano pabraukto teksto.Ten ir slepiasi nuoroda. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laureta @ 2008 12 11, 18:02)
Vadinasi, gali naudoti ir mano 14 m. dukra.

Manau taip, jei yra kokių nors problemų.Nakvišos, man atrodo skiriamos nuo 12 metų, esant indikacijoms.
Atsakyti
uoi atsiprasau, nepastebejau, kad ten nuoroda doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Geriu nakvišų aliejau kursą porą kartų per metus dėl mastopatijos pagal gydytojo nurodymus. Bet... nepastebėjau, kad ramesnė būčiau, ar kad oda valytųsi. Tiesa, mastopatija sumažėjo, na, kaip gydytojas sakė "neaktyvi, audinys ramus", tai gal ir padėjo g.gif
Atsakyti
jungiuosi i jusu bureli. nusipirkau nakvisu aliejaus, nes pries kelias savaites isoperavo fibroadenoma, pastoviai krutine skauda ir siaip pms ziaurus. dar zadu kontraceptikus nutraukti, tai galvoju, kad organizmui mazesnis sokas bus ir jau dabar hormonus pradetu tvarkyti.
dabar pasiemiau buteliuka ir ant jo uzrasyta, kad produktas skirtas priesmenstruaciniams simptomams svelninti, odos, plauku ir nagu strukturai gerinti. taigi ziuresim, kaip cia bus su tais plaukais, nagais.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Tabata_ @ 2008 12 11, 14:57)
Gi nuorodą įdėjau netingintiems paskaityti.O ir visur, net ant nakvišų aliejaus preparato anotacijų rašoma, kad jo paskirtis ne vien hormonų reguliavimas. mirksiukas.gif

taip, tiesiog todel, kad odos ir nagu grozis ir priklauso nuo sureguliuotu hormonu, bent as taip suprantu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 19, 01:51)
taip, tiesiog todel, kad odos ir nagu grozis ir priklauso nuo sureguliuotu hormonu, bent as taip suprantu. tongue.gif

ne visada. plaukai tarkim gali buti pazeisti cheminio dazymo, fenavimo ar tiesinimo, jie gali nezvilgeti, skilineti ir t.t. o cia jau manau hormonai nepades tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti