QUOTE(uarda @ 2022 07 15, 09:54)
Autorius straipsnyje teigia, kad konvencinių bombų sukelta žala buvo didesnė. Visą vasarą kiekvieną mielą naktį miestai virto dūmais ir griūvėsiais..."
Tai ko jus del tu atominiu tada parinates? Lyg sudegti nuo paprastu padegamuju yra geriau nei sudegti nuo atomines bombos.
Paskaityk apie Hamburgo bombardavima.
Butu numete ir ant Vokietijos bet nespejo pagaminti.
Jus i smulkmenas gilinates, o praleidziate esme.
Neimanoma kontroliuoti karo, jei jau leidziama jam ivykti.
O cia ne Putinas salygas tokias sukure, o manau USA. Ka ji veike 30 metu po SSSR zlugimo? Ji bande sukurti taiku pasauli? Jei bande tai aishkiai to nesugeba.
Rusai tai rusai, viskas su jais aishku, bet USA tai ka sugebejo, tai supude savo USA, pardave technologijas Kinijai uzh blizgucius, vakaru pasauliui leido degraduot.
Nereikia cia ir Putino, gyvuliu pasus ivede vietiniai, ekonomika su karantinais zhlugde vietiniai, melavo del viruso pavojingumo vietiniai.
Europoje toliau psichoze kursto. Nx reikalinga tokia Europa? Jos jau nera. Apie tai kad privezhe visokiu ish visur tai jau net nesvarbu.
Papildyta:
QUOTE(uarda @ 2022 07 15, 09:57)
Nk nedarot, o sedit toje Europoje. Jūs irgi atsakingos... Gi yra kolektyvinė atsakomybė
Matyt viskas beviltishka. ZHiurek kas cia diskutuoja:
1. Fanatikes teletabes rezhimo pakalikes.
2. Teletabes kurioms "ishminties" pripyle Kremlius.
ATmeskit tas dvi grupes - liks vienetai.
Isheitis tik viena: Ji parodyta finaliniame filmo "Beneath the Planet of the Apes" epizode .
Zheme sunaikinacios Alfa_Omega bombos susprogdinimas:
https://www.youtube....h?v=PoA4njGLs9A
Ko gero tai isheitis