tu durna ar apsimeti? ar rimtai tik ant tiek mazai informacijos net trumpoje zinuteje sugebi suvokti?
jo pamaciau viena zinute ir susidariau nuomone?
jei tai tiesa, tai uzjauciu jus ten gyvenancius.
Rusijos gynybos ministerija pranešė, jog Pentagonas savo biolaboratorijas iš Ukrainos ruošiasi perkelti į Pabaltijį ir kitas buferines šalis ir ten tęsti savo tyrimų programas.
Tu save ziurek ,kad pasalpa laiku gautum . Skaito ka raso rusu propagandonai ...
tu durna ar apsimeti? ar rimtai tik ant tiek mazai informacijos net trumpoje zinuteje sugebi suvokti?
jo pamaciau viena zinute ir susidariau nuomone?ufonaute
matei net ne tris panašius postus
Nu dešimt. ir kas?
Tu save ziurek ,kad pasalpa laiku gautum . Skaito ka raso rusu propagandonai ...
kas moka, tam ir čiulpia gi
P.S. mažuoju pieno ūkiu straipsnyje priststomas ūkis, turintis 120 karvių.
as jau vis daugiau matau pasipiktinimo zinuciu medijose is airiu, siaip ji egeri ir padedantys zmones, bet kai dabar visiem saskaitos ir islaidos dideja 2, 3 kartu zmones automatiskai ziuri savu labiau, ir duag kas sako, o tai ko ukrainieciais nepasirupina ju valdzia, sako Ukraina milziniska, o karas vyksta maziau nei trecdalyje salies.
O po Zelenskio zmonos interviu dar daugiau pasipiktinusiu, juk ten akivaizdzios aferos, jau vis daugiau vakaru mediju iskisa galva is smelio, zelenskis su savo chebra voge milziniskas sumas iki karo, ir toliau vagia, akivaizdziai vagia ir nepadeda savo zmonem, ir jie dar ant tiek nagli, kad jiem dar mazai, jiem dar duok.
nera lietuviskos zurnalistikos, yra pigi parsidavusi landsbergiu klano purvasklaida .
is ukrainieciu nuotykiu cia, pazystami suteike darba vienoje kavineje ukrainietei, padirbo biski, ai sako neapsimoka , per mazai gauna, geriau pasalposvazineja cia su geriausiom masinom dalis, ir sedi ant pasalpu ir dar viskuom nepatenkinti dalis
panasiai maciau ir UK atsiliepimai, britai piktinasi, kad ukrainieciai labai nedekingi. As tiek pasipiktinimo jokiais pabegeliais iki siol nesu maciusi, nors ju atvykdavo is ivairiu saliu nuolat. Net vietiniam ukrainieciam daznai geda.
Jie nagli ,kaip sako ,,puse ruso,, . O kad naudojasi gerumu ,to nepaneigsi .
Pvz kai atvaziavo cia visa banda ,jie drasino kad uz dyka nedirbtu ,ner cia ko.Isrankus buvo ant busto ,kai kurie . Siaip kaip ir visi zmones nera geresni uz kitus.
Austrai shneka vokishkai bet tai dar nereishkia, kad turetu tapti Vokietijos dalimi. Sveicarai irgi.
Belgija irgi dar nepadalinta tarp prancuzijos ir Olandijos
postus, straipsnius, ka zmones aplink kalba, ka per radija sneka. ir ne, net ne desimt tokiu postu, o ir laiku salia simtais, prie to posto 60. Ir cia airiai, tie kurie siaip viesai tokios nuomones nesako ir tokiu postu seniau is vis nesu maciusi apie jokiu pabegelius, na ten viena skitasbudavo koks rasistinis, bet dabar pavarge po visu covidu, dabar su energijos krize, pa smus dar bustu krize nuomos lipa neaisku ik kokias aukstumas, tai zone viskas susidejo matyt...
zmones biznius uzdarineja, nes saskaitu uz elektra, siluma neisimoka, o cia naujausiom masinom vaiznejantys ukrainieciai, kurie islaikomi is mokesciu moketoju, kaip manai, ka zmones mastyt, jie gi ne akli.
Papildyta:
ah va kaip tu uzsidirbi, o man naiviai nedasilo, masciau nu uz ka tau gali moketi
Papildyta:
tai va del ko nesupratai Putino pasakymo, nes nuolat ant pasalpu sedi? vargsiukas na eik dirbti gal jau?
Belgija irgi dar nepadalinta tarp prancuzijos ir Olandijos
na bet žinai... kai tau rusas tiek pridaro, tai turėtumei ant tiek jo ir tos kalbos nekęsti, kad na bent kiek ukrainietiškumo turėtumei įterpti, net jei niekada anksčiau jo nesimokei, bet gyvendamas juk vis tiek girdėjai
o čia kažkaip labai nešvariai tas atrodo, kai eina iš pažiūros laimingi, pasipuošę, rusiškai sau šneka
zinoma niekas ir nesako, kad kitokie zmones, ir zinoma daliai tikrai reikia pagalbos, per ju paciu debiliska aferistu valdzia. Bet va tokio naglumo tikrai dar nemate zmones, ka patiria is kai kuriu is ju ir juo labiau laikas labai blogas, kai salyse paciuose krize, o zmones zinoma rupinsis savm pirma, ne kazkokiais atvykeliais, pas mus vis dar kai kurie gyvena sporto centruose, viesbuciuose, nes namu nera ir nebus. Dalis atgal isvazineja, nes deja ta Vakaru Europa nebuvo tokia rozine, kaip jiem smegenis plove nuolat tiek metu ju valdzia...dalis jauciasi apgauti ir tureje daug geresni gyvenima namuose. Bego gi ne tik is karo zonu gi.





