Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai randate ar pametate pinigus?

visad randu savo pacios pamestus pinigus, dazniausiai prasidejus naujam sezonui, nuo praeito kokioj striukej likusius smile.gif niekad nesu radus kito zmogaus pamestu pinigu, turbut kazkur ne ten lankaus biggrin.gif
Atsakyti
O, su pinigais tai įdomių istorijų yra buvę smile.gif Man vis pasitaiko rasti - labai dažnai baruose (nors dabar jau seniai bebuvau radusi) Didžiausias laimikis - 200 Lt, susukti į tūtelę, jie galima sakyti, prilipo man prie bato. Galvojau, kad cigaretė - ale pasižiūriu, mėlynas blizgantis popieriukas su verte thumbup.gif Tą vakarą bare buvo labai lieva, kažkaip viena, kita draugė susipažino su vaikinais, o manęs nieks "nekabino" ir jau ruošiausi namo. Tai kaip kompensacija už liūdną vakarą, kitą dieną tuos pinigus investavau į batus tongue.gif Dar baruose esu radusi ir po 20, ir po 50 Lt. Kažkaip toks jausmas, kad vyrai kondicijoje kai būna, traukia rieškučiomis pinigus ir jie jiems krenta biggrin.gif

Dar vienas įdomus įvykis su pinigais atsitiko su mano sūnumi. Prekinomės RIMI, ir kai išeidinėjom su maišais, paprašiau jo išmesti čekį (šiukšliadėžės ten būna iškart už kasų). Na, jis kaip visada pradėjo maivytis - tipo, tuoj ir t.t. Tai aš pati pasilenkiau įmesti čekį ir ant žemės radau 5 Litus. Maniškis suprato, kad jei nebūtų maivęsis, tie pinigai būtų jo. Po kelių dienų, ta pati RIMI, aš moku prie kasos, mano vaikinas, matau, vaikšto ir žvalgosi po šiukšlių dėžėm.. Mintyse nusijuokiu, kad "žaibas dukart į tą pačią vietą netrenkia"... O jis - ateina visas išsišiepęs iki ausų - šalia kažkurios šiukšlinės rado 100 Lt smile.gif Tai ne maniškiai, niekingi 5 laugh.gif Po to ilgai dar turėjo įprotį žvalgytis po tomis kasomis, deja, daugiau pinigų ten jo nelaukė smile.gif


Atsakyti
5 litai, turbut daugiausiai ka radau smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif

Maniškis tai kažkaip sėkmingas seniau būdavo toj srity: eidavom kur parke pasivaikščiot ir tik šast - pakelia nuo tako kokį 100 lt. Dabar jau nebepasitaiko...

Aš tik kartą ankstyvoj vaikystėj, kai ėjau su drauge, pamačiau gulinčius 10 rublių, jau praėjus pasakiau jai, kad va, pinigai gulėjo. Kažkaip net minties nebuvo imt - gi ne mano lotuliukas.gif Dabar jau imčiau biggrin.gif
Atsakyti
'beveik' radau paskutinį kartą Latvijoje, bankomate.

Stovėjau eilutėje prie bankomato , priešais mane išiminėjo pinigus tokie vaikinukai. Nusiėmė, nuėjo. Kišu kortelę - nepriima. Bandau visaip, o ten rašo kažką ekrane (latviškai) , ir nieko.... Atsisuku atgal, paklausiu už manęs stovinčios moteriškės kas čia parašyta? Ji pasako, kad 'kažkas blogai suskaičiuoti pinigai'.
Nu čia dabar g.gif

Po to žiūriu - ogi iš bankomato kupiūros kyšo doh.gif Vaikinukas kurie ėmė pinigus - kažkokiu būdu sugebėjo paimti ne visus... Greitai pradėjau strateguoti ką dabar daryti: kaip jis atrodė, neįsidėmėjau, ir šiaip jį surasti maximoj turbūt nerealu... Taigi pasimėčiau, ir tada jau sprendimą už mane priėmė bankomatas - įtraukė tuos pinigus atgal smile.gif Tikiuosi kad jam sugrąžino į sąskaitą? Gal žinot kaip tokiu atveju būna? g.gif
Atsakyti
o as kazkaip nei randu nei laimiu. nebent tik isskalbiu doh.gif jei kisenej palieku. tai ir telefona viena karta isskalbiau nauja doh.gif
Atsakyti
NA stengiuosi nepamesti savo pinigėlių, nors kartą esu pametusi buvo baisiai blogai. O raste tai nerandu,neturiu tokios laimės. GAl keletą kartų esu radusi iki 10 lt, bet didesnių sumu ne smile.gif
Atsakyti
Laikinai gyvenau pas mama ir pasislepiau pinigus po tokia spintele, kol vyko musu bute remontai.Zinoma, man tie pinigai visai isgaravo, per tuos darbus ax.gif Mama perstatydama ta spintele i kita vieta rado mano pinigelius biggrin.gif , o suma nemaza buvo (2000Lt) biggrin.gif
Rudeni ieidama i parduotuve mama rado, sulankstytus 600Lt. O, as randu smulkiu, bet labiau sekasi, kai bunu isvykusi i uzsieni, tai tax'e randi, tai bare, tai prie pardes biggrin.gif
Atsakyti
Na kartais manau, jog pametu... taciau randu kokio palto kisenej hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 03 03, 06:43)
Vat tas nuo žemės centų kilnojimas turi savą prietarą (kažkaip jo laikausi blush2.gif ), kad jei imsi/rankiosi centus ar smulkius pinigus nuo žemės, tai taip ir būsi visą laiką vargšas ir tenkinsies centais ar smulkme.


O as laikausi prietaro, kad kiekvienas centas imestas i pinigine pritraukia kitus wink.gif Ir jei perzengi, begi nuo pinigelio, tai jis nuo taves begs wink.gif Tai vat ir laikausi kitokio prietaro. Na matyt cia jau kaip iskiepyta taip ir yra, kiekvienam savi prietarai drinks_cheers.gif

QUOTE(Moteris @ 2009 03 03, 11:52)
Didžiausias laimikis - 200 Lt, susukti į tūtelę, jie galima sakyti, prilipo man prie bato.


Nu geras.. Net nenoriu galvoti, ka per ta tutele trauke doh.gif Bet saunu tau lotuliukas.gif

QUOTE(axa @ 2009 03 04, 09:02)
Tikiuosi kad jam sugrąžino į sąskaitą? Gal žinot kaip tokiu atveju būna?  g.gif


Tikrai sugrazino, nes paciai panasiai buvo, kazka uzsiplepejau, ir prarijo mano pinigelius atgal bankomatas biggrin.gif Pasitikrinu namo grizusi - yra thumbup.gif
Atsakyti
Gyvenu daugiabutyje, keliauju namo, rakinu buto duris, palenkiu galva zemyn, o ten pinigelis voliojasi, ne daug - 10 Litu, bet kiek laimes buvo tongue.gif jis manes lauke thumbup.gif
Atsakyti
Man seniau pasitaikydavo - tai knygoj, tai kur piniginėj ar kišenėje pinigėlių rasdavau, bet dabar kai jų ne per daugiausiai taip nebepasitaiko smile.gif
O su radiniais man nelabai sekas, o va kažkokį laimingą žmogų "apdovanojau" prieš kelis mėnesius 50 Lt, išslydusiais man iš galinės kišenės doh.gif
Atsakyti