Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai randate ar pametate pinigus?

Ar tikite priežodžiu: nesidžiauk radęs, neverk pametęs. rolleyes.gif

Skinte, kad pinigai sugrįžtu, būtum visuomet turte, juos reikia dalinti tiem, kam jų reikia ir kas nusipelno. Yra ir toks prietaras. Pvz. negailėti arbatpinigių, jei žmogus buvo jų vertas. Bet nereikia švaistyti, mėtyti, taškytis, nes tokiu atveju pinigai negrįžta. Čia žinoma perkeltine prasme.
Atsakyti
As tai nesu radusi didesnes sumos, gal tik koki metalini pinigeli viena kita... o ir pametusi turbut nelabai. Tik viena karta buvau uzmirsusi kur paslepiau blush2.gif
Atsakyti
dejadejadeja - pametu dažnai, o rast - kartais baltų centų... Nu bet kai kokį kartą rasiu kokį diplomatą pilną pilnutėlį pikimštą pinigų..........
Atsakyti
ar esu pametusi mastau.gif ko gero taip... Šiuo metu praganė rankinę vyras, tai visų dokumentų išsiėmimas, grynieji, žodžiu viskas brangiai atsieis verysad.gif
Radusi irgi esu, pas save vienoje iš rankinių, kuri buvo ilgam nukišta 800Lt , kurių niekada taip ir nebuvome pasigedę, tai aš juos numuilinau sau ir nusipirkau kitą rankinę, bei šį bei tą blush2.gif
Dar esu radusi 200 lt naujame DVD diske. Įtariu, kad paliko darbuotojas, kuris buvo parsinešęs žiūrėti filmą į namus ar kažkas panašaus ax.gif
Apie randamus centukus patylėsiu- tai tiesiog mano darbas lotuliukas.gif doh.gif Matyt vaikštau panardinusi galvą, nes amžinai jie po kojomis prekybos centruose mėtosi, tai savo dukrom parodau ir paklausiu ar reikia, o tos jau tada capt blush2.gif ir kažkodėl vis man juos atiduoda, gal galvoja, man jų labiausiai reikia g.gif laugh.gif

Oi dar.. Vienoje parduotuvėje žiūrinėjau paltuką, toks visai nieko galvoju.. Girdžiu kažkas barška, o ten centukai kišenėje, na ne fontanas ale.. Tai pardavėjų darbas, matyt jos su nauju parduotuvės paltu kažkur iki miesto lėkė, o grįžusios pakabino vėl į vitriną, tik kad pamiršo gražą išsiimti cool.gif Štai kaip galima nusipirkti naują- dėvėtą rūbą, bet su priemoka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ecka @ 2009 03 05, 15:14)
Oi dar.. Vienoje parduotuvėje žiūrinėjau paltuką, toks visai nieko galvoju.. Girdžiu kažkas barška, o ten centukai kišenėje, na ne fontanas ale..


Viename paltuke buvau mašinos raktelius palikusi lotuliukas.gif
Pamenu, jau vakaras, reikia būtinai kažkokio produkto vakarienei. Pakeliui kaip tik Akropolis, greitai užsuku, prisiparkuoju, įbėgu, tiesiu taikymu link Maximos, bet pakeliu užkliūnu už vienos vitrinos su paltuku ax.gif Nesusilaikau, užsuku, pasimatuoju, nusprendžiu kad tiek to, pakabinu atgal. Greitai apsisuku Maximoj, ir grįžtu prie mašinos. Čiupt čiupt - raktelių nėra... unsure.gif Išverčiu kišenes, rankinuką, viską ką įmanoma - nėra ... unsure.gif O jergau galvoju, negi Maximoj pamečiau doh.gif Kur tokioj daržinėj dabar surasiu... doh.gif Lyg ir atsimenu kad rankoj turėjau...

Bet pasirinkimo nėr - lekiu atgal. Pakeliui vėl tas paltukas man prieš akis. Tada topteli idėja pirmiau jį patikrinti - na ir ką, bingo, yra jie, rakteliai mielieji, saugiai kišenėje padėti lotuliukas.gif Gal ir su tais centukais panašiai buvo - nešėsi kuri grąžą delne, ir užsuko paltuko pasimatuoti cool.gif
Atsakyti
Aš labai mėgėja "pasidėti" saugiai neįprastoje vietoje pinigų ir ne tik ir paskui pamiršti blush2.gif
Taip prieš vieną kelionę "padėjau" dauguma dokumentų ir kortelių. Po to pora savaičių sąžiningai ieškojau jų, rezultatas: dar iš vokelių laikų padėti 900 Lt ir jokių dokumentų. Tai bent turėjom už ką juos darytis. O dokumentus radau už kokios mėn dėžutėje nuo laikrodžio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axa @ 2009 03 05, 15:30)
Viename paltuke buvau mašinos raktelius palikusi  lotuliukas.gif
Pamenu, jau vakaras, reikia būtinai kažkokio produkto vakarienei. Pakeliui kaip tik Akropolis, greitai užsuku, prisiparkuoju, įbėgu, tiesiu taikymu link Maximos, bet pakeliu užkliūnu už vienos vitrinos su paltuku  ax.gif Nesusilaikau, užsuku, pasimatuoju, nusprendžiu kad tiek to, pakabinu atgal. Greitai apsisuku Maximoj, ir grįžtu prie mašinos. Čiupt čiupt - raktelių nėra...  unsure.gif Išverčiu kišenes, rankinuką, viską ką įmanoma - nėra ...  unsure.gif  O jergau galvoju, negi Maximoj pamečiau  doh.gif  Kur tokioj daržinėj dabar surasiu...  doh.gif Lyg ir atsimenu kad rankoj turėjau...

Bet pasirinkimo nėr - lekiu atgal. Pakeliui vėl tas paltukas man prieš akis. Tada topteli idėja pirmiau jį patikrinti - na ir ką, bingo, yra jie, rakteliai mielieji, saugiai kišenėje padėti  lotuliukas.gif Gal ir su tais centukais panašiai buvo - nešėsi kuri grąžą delne, ir užsuko paltuko pasimatuoti  cool.gif



nu ti aiškiai lotuliukas.gif Velnias kaip gerai būtų rasti kokį neblogą paltuką su rakčiukais ir dar mašinike rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 03 05, 09:03)
Ar tikite priežodžiu: nesidžiauk radęs, neverk pametęs.  rolleyes.gif

Skinte, kad pinigai sugrįžtu, būtum visuomet turte, juos reikia dalinti tiem, kam jų reikia ir kas nusipelno. Yra ir toks prietaras. Pvz. negailėti arbatpinigių, jei žmogus buvo jų vertas. Bet nereikia švaistyti, mėtyti, taškytis, nes tokiu atveju pinigai negrįžta. Čia žinoma perkeltine prasme.



As manau, kad pinigai myli ta, kas myli juos smile.gif Skaitosi su jais, dalinasi... Kai rado mano sunus 100Lt, tai iskart sutarem, kad 10 litu kam nors skiria - tai issirinko prie Ausros vartu senute ir jai atidave ir buvo labai laimingas smile.gif

Su tais radimais netiketose vietose, pamenu linksma nutikima. Sedim su kolegomis bare, kazka svenciam, bet man reikia begti i gimtadieni. ZInau, kad dovanosiu vokeli, bet kaip tik to vokelio as ir neturiu. Klausiu kolegu, gal NETYCIA kas nors turi. Viena kolege pasirodo, po dukros gimtadienio dar neismetus tusciu voku ("pinigus issirinkau, o atvirutes su vokais nesiojuosi"). Atiduoda ji man ta voka, as traukiu atvirute (man jos irgi nereikia) ir iskrenta 100 Lt biggrin.gif

Dar man drauge gydytoja, tai kai tik kokia proga, tai atnesa saldainiu. Viena karta pas mane saldainiai prastovejo gal koki menesi, ir kai tuscia dezute ruosiausi ismesti, dugne radau priklijuota voka su 50Lt smile.gif Gerai, kad dezute pakliuvo man smile.gif
Atsakyti
Kaip tik vakar radau 20 Lt ant žemės automobilio stovėjimo aikštelėj prie Klinikų.
Atsakyti
Didelių sumų rast neteko. Daugiausiai 20 lt. Kelis kart pasitaikė Maximoje tose saugojimo kamerose rasti 50 ct, kai piniginėj tokios monetos pati neturėjau, o krepšį reikėjo pasidėti biggrin.gif
Atsakyti
Prieš mėnesį buvau beveik radus. Stovėjau prie bankomato, laukiau savo eilės, o prieš mane vaikinukas ėmė pinigus ir tuo pačiu metu mobiliu šnekėjo. Kai nuėjo, pažiūriu į ekraną, o ten "ar pageidaujate atlikti kitą operaciją" Buvau gera, paspaudžiau "ne" ir nubėgau to vaikinuko ieškot angel.gif radau biggrin.gif
O šiaip daugiausia buvau 40lt radus ir dar mobilų, kurį grąžinau
Atsakyti
as tai jei randu tj tai tik centus tongue.gif o uzkisu daznai ir tikrai ne centus mirksiukas.gif o viena kart buvo taip kad kazkoks vyriskis uz tai kad pasakiau kur yra kavine tj 90 doleriu dave blush2.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti