Įkraunama...
Įkraunama...

Ar rūpinatės automobilio švara?

paskaiciau ir neradau tokios temos 4u.gif
noreciau pasiteirautii visu kaip priziurot masinos vidu,ar darot masinom cheminius valymus?(kur)kur plaunat isore?pasidalinkit patarimais ir informacija ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Hmm...vat siandien kaip tik pagalvojau kad reiketu bent jau numeri gale nuo purvo atsikrapstyti,nes visai jau jo nesimato doh.gif Aisku,ir nusiplaut jau noretusi,bet tokiu metu tai tik pinigai vejais paleisti-ant gatviu druska pila,tai po dienos vazinejimo masina vel tokia pati bus doh.gif Vnz.,apsisvarinimui laukiu pavasario ax.gif
Atsakyti
as irgi manau kad dabar bereikalingas pinigu metymas,nebent neturi kur ju deti biggrin.gif o kur plauni masina?
Atsakyti
Kiemuky su šlangele plaunu smile.gif aukšu slėgiu nuvarau, numuilinu ir kaip naujas, nereikia jokių plovyklų thumbup.gif
O vidus dar švarus, kol kas jokių chemijų nereikalauja, dulkes nuo panelės nuvalau su skuduriuku ir ok bigsmile.gif
Atsakyti
KAzkodel rupinuosi tik vasara... plaunu kas savaite, siurbiu ir t.t., man tai patinka, bet kai tik salciai - ruduuo, ziema- svara pas mane nekvepia niekad biggrin.gif
Plaunu visad tik automatinese palovyklose, nes pati gerai neissiplaunu, nuosavo kiemo tokiems dalykams irgi neturiu, tai pora val. degalines plovyklose praleidziu, tuo paciu viska issivalau, iskratau kilmelius, dulkes... Gera skudura odini, universalu nusipirkau (berods apie 30 lt kastavo) tai puikus padejejas viskam valyt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rihANNA: 19 vasario 2009 - 17:39
man nepatinka savitarnos plovyklos,kadangi ten srove nestipri o ta tipo kempine biggrin.gif su sluotos galu braizo masinos pavirsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikimauze @ 2009 02 19, 18:39)
man nepatinka savitarnos plovyklos,kadangi ten srove nestipri o ta tipo kempine  biggrin.gif  su sluotos galu braizo masinos pavirsiu  doh.gif


Plaunu savitarnoj prie pat savo namu (fabuose prie Nestes ),ir srove stipri (tik pistoleta reikia paspausti kad ji tokia butu,ten du rezimai yra),ir sepeciai tikrai nebraizo.Stipria srove dar ir is po arku purva ismusu.Bet as tuo labai retai uzsiimu,karta per kelis menesius,ziema neplaunu(pati geriausia profilaktika nuo dureliu uzsalimo).
Del cheminio valymo-mano salonui kaip ir reiketu jo,ir noretusi,bet...labai jau brangus malonumas,taigi apsieisim pakolkas ax.gif
Atsakyti
as pati darau masinom chemini valyma ir plaunu masinas,tai teko sulygyt tai man nepatiko savitarnos plovyklos ax.gif
Papildyta:
o kaip manot moterys ar vyrai priziuri salona labiau smile.gif
Atsakyti
Plaunu kiekviena savaite,nes negaliu ziuret i savo masina,kai ji purvina.
Yra nuosavas kiemas,tai pinigu tam dalykui tikrai nereikia.Visada issiurbiu vidu,kilimelius visus,su specialiu purskalu nuvalau dulkes.
O kai silta metu laikas,tai visada tvarkingai nuplaunu ir dar nupoliruoju biggrin.gif
Atsakyti
taip kaip nuosavas namas tai visiskai kitaip,daug pliusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(massandra @ 2009 02 19, 19:08)
Plaunu kiekviena savaite,nes negaliu ziuret i savo masina,kai ji purvina.
Yra nuosavas kiemas,tai pinigu tam dalykui tikrai nereikia.Visada issiurbiu vidu,kilimelius visus,su specialiu purskalu nuvalau dulkes.
O kai silta metu laikas,tai visada tvarkingai nuplaunu ir dar nupoliruoju biggrin.gif


Tam dar ir laiko reikia tureti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mikimauze @ 2009 02 19, 19:04)
as pati darau masinom chemini valyma ir plaunu masinas,tai teko sulygyt tai man nepatiko savitarnos plovyklos  ax.gif
Papildyta:
o kaip manot moterys ar vyrai priziuri salona labiau  smile.gif


Taigi savitarnoj irgi pati plauni,galima netgi savo kempine ir sampuna pasiimti,o ju tik vandeni naudoti smile.gif Cia jau kaip nusiplausi-taip turesi smile.gif
Man nepatinka nei automatines,nei kur rankom plauna,neisplauna taip gerai kaip as noreciau,taigi ir lieka tik savitarna smile.gif
O del to,kas priziuri labiau-tai yra visokiu moteru ir visokiu vyru. Zinau vyru,pas kuriuos masinoj labai tvarkinga,ir zinau moteru,kurios masinoj tikra kosmara palieka,taigi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 19 vasario 2009 - 18:52
QUOTE(mikimauze @ 2009 02 19, 18:04)
o kaip manot moterys ar vyrai priziuri salona labiau  smile.gif


pas mus tai neabejotinai vyras biggrin.gif Pas mane amžinas bardakas viduj. Vyras amžinai burbuliuoja - 'moteris, vadinasi, važinėja...' Kai geras oras tai sodyboj nusiplaunu, išsisiurbiu, iššluostau. O kai ne sezonas tai dažniausiai vyras ir savo, ir mano sutvarko.. blush2.gif
Atsakyti