Įkraunama...
Įkraunama...

Avinžirniai

kazkada esu valgiusi ir ryziu kotletu ir pupeliu lb skanu tik nemoku pagaminti gal kas zinote kaip juos daryti?
Atsakyti
Žinau tik ryžių su morkomis kotletukus. Išviri morkas ir ryžius, atskirai. Po to sumali morkas, sumaišai su ryžiais, suformuoji kotletukus, apvoliuojami kiaušinyje ir džiūvesėliuose, kepti ant keptuves. Šiaip daromi lašo formos ir pripluoti smile.gif
Atsakyti
Kai ,aš buvau dykumos stovykloje,mus vaišino labai ydomaus skonio pupelių maltinukais,kaip vadinasi arabijoje,nežinau,bet švediškai vadinas "falafel".jie valgosi sausi su arbata,bent mus taip vaišino.
Reikia250g.pupelių,10cm.poro,2 mažų svogūnėlių,2česnako nemaž skiltelių,druskos,pipirų,2 arbatinių š.prieskonių spiskumin.{švediškai},
o,jie ten deda kuminus.1šaukštelis maltos kalendros petražolių,bulvių krekmolo.Jie ten juos virė aliejuje.
patikėkite labai skanu,bet aš manau,kad galima ir keptuvėje.
Reik viską sudėt į trintuvą ,pupelės turi būti virtos.
Kaip tik nusipirkau pupelių,ruošiuos ekspermentuoti.,jei pavyks parašysiu.
Atsakyti
I falafeli dedasi avinzirniai wink.gif beto dedas nemazai petrazoliu bei kalendos.butent sie zalumynai suteikia ir visa skoni.
Atsakyti
Aguonėle,kur aš ,valgiau JAE,ten buvo iš pupelių,o.kur Švedijoje,ten daro iš avinžirnių.
Gal jūs galetume parašyti tikslų receptuką?
Būčiau jums dėkinga.
Atsakyti
Idedu Glacee recepta.Labai skanus gaunas thumbup.gif
250 g nuto - avinžirniai, turkiški žirniai (užmirkyti nakčiai)
riekelė baltos duonos
1 vidutinis svogūnas
1-3 skiltelės česnako
chili paprikos gabalėlis
petražolių pundelis
kolendros pundelis
maltos kolendros žiupsnelis
džiovinto baziliko žiupsnelis
a.š. druskos
žiupsnelis pipirų
šaukštelis kepimo miltelių
aliejus kepimui

Nutą, svogūną, česnaką, užmirkytą ir nuspaustą duoną, papriką, žalumynus sumalti mėsmale, pridėti kepimo miltelius, druską, pipirus, išmaišyti. Formuoti nedidelius apvalius kotletukus, kepti aliejuje.
Patiekti su tahini, daržovėmis, jogurtu su česnaku.
Paprastai falafelis kepamas fritiūroje, labai karštame aliejuje.


Dar turiu viena (bet tik dar mano neisbandytas)
250g avinzirniu
50g svogunu
3-4 skilteles cesnako
pundelis petrazoliu
2a.s.juodu pipiru
4 a.s. maltos kolendos
2a.s. maltu kmynu
2 a.s. saldzios paprikos milteliu
druskos ziupsnelis
1 a.s. sodos

Avinzirnius per nakti ismirkyti.Viska sumalti mesmale,sudeti prieskonius ir soda imaisius palikti 20 min.saltai.Formuoti rutuliukus.Ikaitintam aliejuj (180°) virti apie 4min.
Atsakyti
Aguonėle,dėkoju už receptuką ,rydienai žirniai jau užmerkti.
Kibsim į darbus,bandysime receptą.
O,jeigu dėsiu šaldytą kalendrą,bei petražoles tiks ,toks varijantas.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
gal kas gaminate iš avižirnių,kitaip nuto žirnių. Būtų malonu,kad būtų ne indiški patiekalai ax.gif tourist5.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliuskute: 19 vasario 2009 - 20:39
Reikia netingeti ir truputi po temas pavaikscioti 4u.gif
Atsakyti
schmoll.gif deja tose temose tik indiški patiekalai,kaip nacionaliniai,o man reikia su lietuviškais priedais,negaliu aštriai. Ir norėtusi salotų ar sriubų. essen.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Labai domina kur perkate avinžirnius, nes aš randu tik indeliuose "Norfoje", o norėtųsį pačiai išsivirti.Nes iš indelių labai minkšti.

Dėkui
Atsakyti
Stai sitam puslapy netycia uztikai ir pora receptu kurie galbut idomus butu 4u.gif
Atsakyti