Įkraunama...
Įkraunama...

Jautrūs dantys

kiek ieškojau temos yra tik apie balinimą, bet nėra apie dantų jautrumą... Jei apsižioplinau, prašom atleisti ir ištrynti temą, bet jei ne...

tai ką gi naudojate? Ar jūsų dantys nėra jautrūs karštam, šaltam (....)?
(Čia kaip per Sensodyne reklamą, ta problema. Nenoriu jau būti didelė reklamos auka su ta pasta... bet ją naudoju jau antrą tubelę (aš, viena) ir nežinau, jokio efekto. Kartais atrodo, kad tik dar labiau jautrėja.) g.gif unsure.gif
Atsakyti
Mano vyras naudojo sensodyne,jo jautrus dantys, jam patiko, dabar naudoja glister irgi patinka.Su kitomis negali isvis valytis.
Atsakyti
As Elgydium naudojau, suveike visai neblogai smile.gif
Atsakyti
Jeigu balini dantis, tai pastos to jautrumo nenuims. Yra toks gelis Sensigel vadinasi kaina apie 20 Lt, neblogai nujautrina dantis pasitepus, tik skonis astus metinis.
Atsakyti
Naudoju Sensodyne Pronamel, padejo ir man ir vyrui. kitos sensodyne irgi nuimdavo jautruma bet dantu visai nenuvalydavo (net tamset man buvo pradeje doh.gif ) o pronamel tikrai galiu rekomenduot thumbup.gif thumbup.gif jokios kitos dantu pastos nei karto nepirkau kai pradejau naudot sita mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 03 08, 21:18)
Naudoju Sensodyne Pronamel, padejo ir man ir vyrui. kitos sensodyne irgi nuimdavo jautruma bet dantu visai nenuvalydavo (net tamset man buvo pradeje  doh.gif ) o pronamel tikrai galiu rekomenduot thumbup.gif  thumbup.gif  jokios kitos dantu pastos nei karto nepirkau kai pradejau naudot sita mirksiukas.gif


mano irgi jautrus dantys, irgi Sensodyne Pronamel duoda geru rezultatu, bet as naudoju viena tubele sitos, kita - eilines (t.y. neskirtos jautriems dantims, nepamenu, bet kazkokia zoleliu/ajurvedine... L'angellica kazkaip..), paskui vel Sensodyne. Odontologe sake ir skaiciau, kad nepatartina nuolat jos naudot, nes paskui dantys pripranta ir tada i bet kokia kita pasta iskart labai jautriai reaguoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 03 09, 00:40)
Odontologe sake ir skaiciau, kad nepatartina nuolat jos naudot, nes paskui dantys pripranta ir  tada i bet kokia kita pasta iskart labai jautriai reaguoja  blush2.gif


Gali but g.gif bet kadangi ilgai vargau su tais jaustriais dantimis, o ir Sensodyne ne is karto juk uzgydo, tai nelabai noriu daryt pertrauku ir vel kankintis doh.gif unsure.gif o ir pastos nezadu keisti (kol dar gamina Pronameli ax.gif ) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kalissta @ 2009 03 06, 18:22)
As Elgydium naudojau, suveike visai neblogai smile.gif

Man irgi tiko si pasta mano jautriems dantims thumbup.gif
Atsakyti
Sensodyne naudoju - padeda.
Atsakyti
Isbandziau nauja pasta - Colgate Sensitive Pro Relief. Labai padejo! Pagaliau pasimegavau ledais taip kaip megstu - kasti saltus, o ne laukti kol istirps.

Kas dar bande sia pasta????
Atsakyti
Aš taip pat Sensodyne smile.gif ir poveikį tikrai jaučiu
Atsakyti
Sensodyne
Atsakyti