Įkraunama...
Įkraunama...

Musu princeses gimimas

Savo gimdyma prisimenu su jauduliu sirdyje- ne kaip kazka tokio baisaus. Galbut todel, kad zinia, kad laukiuosi iki tol buvo pati dziugiausia naujiena, kuria pakeite- Amilytes gimimas.
Nestumas buvo komplikuotas-kelis kartus grese persileidimas paskui prieslaikinis. Vis ta nestumine mazakraujyste. Dar tie vasariniai karsciai savo padare- vis delto teko atsigult i ligonine 33 savaiciu. Ten pragulejom 3 savaites. Kasdien- lasalines, vitaminai. Jau buvau pripratus-tik venu nebeliko nuo tu kasdieniu lasaliniu- visos jau buvo subadytos. Ligonineje jau jauciaus kaip namie- na vis delto ne trumpai ten prabuvau. Prisiklausiau visokiu kraupiu ir geru istoriju apie gimdymus. As vis skaiciavau dienas, kada mums sueis 36 savaites, kai jau pavojus bus praejes. Juk 37-iu savaiciu kudikis jau skaitosi isnesiotas. Taigi, kai suejo 36 savaites, mane isleido namo. Dar savaite vaiksciojau ant pirstu galu smile.gif
Taciau po to sulaukem ir 37 , ir 38, ..galiausiai atejo 41-a (matyt tiek to magnesiumo gavau, kad turbut taip buciau pravaiksciojus ir iki 50-os laugh.gif )
Gimdyt ne bijojau-tik laukiau, kada pagaliau ateis ta akimirka. g.gif Mano mama(ginekologe) galiausiai idejo man kazkokia kakleli minkstinancia tablete- ir ta pati vakara pajutau skausmingus gimdos susitraukimus. Buvau prisiskaiciusi, kad saremiu metu turi skaudet nugara-tad is pradziu nesupratau, kad tai jau pradzia. Skaiciavau susitraukimus-jie buvo kas 10 minuciu. Savo vyrui idaviau skaityt knyga apie tai, kaip elgtis saremiu metu su zmona, kaip ja paguost ir t.t.O per saremius jis man masazavo nugara-tai ziauriai padejo. Taip palaukem 2 valandas-mama paziurejo-4 cm atsidarymo. Issiruosem i ligonine. Ten mus iskart po proceduru apgyvendino su vyru gimdykloje biggrin.gif Uzdejo aparata, matuojanti saremius, o jis terode tik 30-40 susitraukimu stipruma. Tai mums liepe pamiegot, kas valanda budinti gydytoja tikrino atsidaryma-kaip buvo 4cm, taip ir buvo 4cm. O skausmas -na per didziausias, bet miegot neimanoma. Taip prisikankinom iki 6 val. ryto. doh.gif Tada sesele man dave skausma mazinancia zvakute ir skausmas beveik visai nurimo - laugh.gif Iki 7.30 pamiegojom. thumbup.gif
Po pusvalandzio atejo gydytojas, pradure vandenmaisi-na tada prasidejo gerumai doh.gif laugh.gif Va tada jau supratau, ka reiskia tikrieji saremiai laugh.gif Musu tetis buvo visalaik salia- per saremius man masazavo nugara, kuzdejo padrasinancius zodzius-man net atrodo, kad be jo nebuciau istverusi blink.gif Kaklelis atsidarinet ne skubejo- po keliu valandu susilpnejo gimdymo veikla, ir teko statyt lasaline su skatinamaisiais. Oi-taisyklingai kvepuot, kai toks skausmas, atrode nebeimanoma- bet vyras ir mama primindavo, kad kvepuociau. Bet kai naujagimiu gydytoja pasake-zinok-sulig kiekvienu saremiu vaikas dusta, tada suemaiu paskutines jegas, susikaupaiu-ir.. prasidejo stangos. O tada viskas ivyko, bent jau kaip man tada atrode, labai greitai -ant gimdymo stalo-keli stumimai-ir pokst-musu Amilyte jau ant mano krutines. Tai su niekuo nesulyginama akimirka, kai pamaciau ir palieciau savo kudiki. O ir tecio akyse maciau asaras-jis isdidziai nukirpo virkstele ir paeme ja ant ranku 2.gif heart.gif O as tada gulejau ir grozejausi jais abiem:) Visi skausmai akimirksniu nurimo ir man nebebuvo daugiau nieko svarbesnio-tik mano dukryte ir jos tevelis thumbup.gif Dukryte tik gimusi susauke, o paskui, kai ja renge, matavo, gulejo placiai atmerktom akutem ir tik rankytem mojavo. Ja ivertino 9-10 balu. 2.gif Paskui, po visu proceduru ja pridejo prie mano krutines, ir ji godziai pradejo traukt priespieni. O as tada tik gulejau, grozejausi musu angeliuku ir dekojau Dievui, kad palaimino musu seima. heart.gif
Atsakyti
labai graziai aprasei savo dukreles gimima thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabi ir jaudinanti princeses gimimo istorija wub.gif
Atsakyti
Graziai parasei, Kiparise. Skaitant tikrai atrodo, kad Tau tik pilveli truputi paskaudejo, ir tiek smile.gif .
Atsakyti
QUOTE (delfinas @ 2004 03 20, 07:48)
Graziai parasei, Kiparise. Skaitant tikrai atrodo, kad Tau tik pilveli truputi paskaudejo, ir tiek smile.gif .

Jo-tik truputi laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
smile.gif grazi istorija
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif graziai gime mergyte per mano gimtadieni.Tai dabar kai as svesiu savo gimtadienius,tai zinosiu kad kazkur juos svencia ir mazoji Amilyte clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Gosh @ 2004 03 20, 11:55)
thumbup.gif thumbup.gif graziai gime mergyte per mano gimtadieni.Tai dabar kai as svesiu savo gimtadienius,tai zinosiu kad kazkur juos svencia ir mazoji Amilyte clap.gif

Aha- ir Amilytes mociute thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Saunuole, Kiparise, grazi istorija!!!! thumbup.gif . O tie vyrai, kurie dalyvauja gimdyme yra bravo, nes tikrai mums moterims labai padeda clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Vukas @ 2004 03 20, 14:23)
Saunuole, Kiparise, grazi istorija!!!! thumbup.gif . O tie vyrai, kurie dalyvauja gimdyme yra bravo, nes tikrai mums moterims labai padeda clap.gif

Tai jau tikrai thumbup.gif Maniskis sake, kad ir kita karta dalyvaus be jokiu kalbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Kiparise @ 2004 03 20, 07:25)
Tai jau tikrai thumbup.gif Maniskis sake, kad ir kita karta dalyvaus be jokiu kalbu biggrin.gif

ziurek, kad per daug jam nepatiktu, nes nores tik dalyvaut ir dalyvaut laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (balionas @ 2004 03 20, 16:42)
ziurek, kad per daug jam nepatiktu, nes nores tik dalyvaut ir dalyvaut laugh.gif laugh.gif

laugh.gif thumbup.gif laugh.gif
Atsakyti