Įkraunama...
Įkraunama...

Liga nėštumo metu

Aš 6 nėštumo savaitę stipriai susirgau gripu, su didžiule temperatūra verysad.gif teko gerti antibiotikus verysad.gif
Vaikas gimė su sunkia širdies yda verysad.gif nes būtent tada formavosi širdutė verysad.gif


Įdomu, kaip jums baigėsi? Ar liga kaip nors atsiliepė jūsų vaikams ?
Atsakyti
Nelabai tikiu,kad tai turėjo įtakos. Nėštumo metu sinusitas žiaurus man buvo.Gėriau antibijotikus.Ir nieko (tfu tfu tfu). Na ir šiaip teko vaistų išgert.Tarkim tvarkiausi dantis ir dvi paras nerealiai skaudėjo dantį vieną.Tad išgėriau porą tablečių nuo skausmo. Tiesa,dar alergija man žiauri buvo.Irgi kitos išeities neturėjau,tik pavartoti vaistus kuriuos gydytoja skyrė.Lyg ir tiek 4u.gif

Kartais būna taip,kad negydant dar blogiau gali vaikučiui būt.
Atsakyti
Taip, vieniems nieko, o kitoms atsiliepia, tau sinusitas buvo gal ne pirmus 2 mėnesius, pačios pavojingiausios nėštumui yra pirmosios 8 savaitės unsure.gif per kurias aš ir sirgau unsure.gif
kiek klausiau gydytojų tai sakė labai didelė tikimybė, kad vaiko širdelei tas galėjo pakenkti verysad.gif Be to man buvo iššokęs ir herpes virusas ant lūpos, nors gydytojai sakė, kad tai nepavojinga,bet internete radau informacijos, kad tai irgi galėjo pakenkti širdelei verysad.gif
Atsakyti
Išties priklauso kokiu nėštumo periodu nestuke.gif sirgo. Jei nėštumo pradžioje, yra rizika vaikeliui. Antro nėštumo metu prie manęs kibo visokios ligos. 5 mėn. buvo sunkus sinusitas, teko gerti AB. 6 mėn. sirgau gripu- vėl vaistai doh.gif Vaikelis gimė labai didelis, stiprus ir sveikas.
Ariana, sveikatos tavo mažylei 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nireglina: 22 vasario 2009 - 10:24
aš irgi sirgau per pirmus 2 nėštumo mėn. buvo sloga, temperatūra, herpes ant nosies iškilęs. sad.gif . vaistų nevartojau, kažkaip išsikapsčiau ir be jų. bet vaikelis taip pat gimė su nedidele širdies yda (SPD). taip kad... manau turi įtakos tos ligos...
Atsakyti
pas mus irgi didelis SPD verysad.gif + dar visokių kitokių bėdelių širduteje yra verysad.gif

*GAILĖ*o jus operuoti?


ateik paplepėsim kitam forume šita tema http://www.mazojisirdele.lt/forumas




Atsakyti
QUOTE(Ariana @ 2009 02 22, 15:59)
pas mus irgi didelis SPD verysad.gif + dar visokių kitokių bėdelių širduteje yra  verysad.gif

*GAILĖ*o jus operuoti?
ateik paplepėsim kitam forume šita tema http://www.mazojisirdele.lt/forumas

ne, neoperuoti. gyd sakė kad turbūt nereiks, turėtų savaime užaugt ta skylė unsure.gif
Atsakyti
As buvau persalus antroj nestumo pusej. Buvo maza temperatura, pakosedavau, bet vaistu negeriau. Vaikeliui persidave infekcija ir anksciau gime ( 36 sav) su igimta pneumonija. verysad.gif Bet viskas susitvarke mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi 2 men buvo pakilus temperatura, bet as kadangi naturaliste, nieko nevartojau, tik zoleliu arbatas geriau.Bet teko antibiotiku gert del slapimo taku infekcijos-cia jau po trecio men-ir atrodo ksad viskas ciki-vaikutis sveikas gime.
Atsakyti
papasakosiu sawo istorija ....
2008 02 16 Lietuvos didzioji diena,o mano mamai su patewiu jubiliejaus sventimas buvo ,pirtis linksmybes ir t.t,o po 12 nakties as isejau namo nes pasijautau silpnai mane Vyras palidejo o pats toliau linksmintis isejo,o mano sirdis reke kad si naktis bus negera kad bus blogai kazkas netaip, ir ne man vienai ta sirdis sake ,mociute mano sake kad ivyks nelaime.....
taip ir buvo ..... netoli 4 ryto skambutis ,sako man mano mama nukriti nuo laiptu,skausmas perwere sirdi....gili koma ,operacija ,skilusi kaukole,kraujas issiliejo i smegenis,diagnoze-jai neatsikels iki ryto-negyvenss...
vasario 19 mire netoli 4 hdienos....laidotuwes ,vaistu kalnas raminamieji stiprus ,valerijono dideles dozes ,maisiau visus gerimus kiek begalejau...
nesulaukiu menesiniu nors turejo buti ta lemtinga 19 diena ,neemiau i galva nes manaiu del streso,o pasirodo as visam grazume jau laukiausi,labai bijojau kad nebutu kazkas blogai nes tada laukiausi pirmasias sawo sawaites,o gime va koks didelis ir stiprus smile.gif ir turi lengvo laipsnio sirdies yda sad.gif bet sako kad isaugs smile.gif
todel manau kad kazkiek gal ir duoda stresa ,ligos ie pns.
jum parasiau sia istorija nes ,kad duociau pavizdi kad ne vien del ligos gtali atsirasti vaiko bedos,reikia zvelgti giliau ....
Atsakyti
Labas,mielos mamos.Skaitau čia apie nėštumo metu būtas ligas,bet štai panašaus ko i mano bėdą neradau.Aš 5 mėnesių nėštumo buvau išoperuota,gavau narkozės.Kas mn per operacija buvo atlikta?Traukė adatą iš kojos,iš pėdos.Kaip ir kada ji man ilindo taip ir nesupratau,bet ją nieko neitardama išnešiojau 2 savaites,kol i pagaliau atsiremė i vieną iš sausgyslių ir pradėjo puliuoti,ištino koja,o tada ir suvokiau,kad bus bėdų.Verkiau,bijojau narkozės dėl pilvelį esamos gyvybės,bet man labai padėjo mano ginekologė,palaikė,konsultavo,net operacijos metu buvo šalia.Viskas baigės GERAI biggrin.gif .Mūsų sūnelis katik atšventė 1 metukus.Nė karto nesirgom ir neturėjom jokių bėdų biggrin.gif
Atsakyti
Busios mamytes bukit atsargios ypac jei gydytojas skiria antibiotikus. Kai kurie cefaloporinu grupes antibiotikai pavartoti nestumo metu gali lemti kraujo issiliejima i smegenys vaikuciui.
Pati sirgau budama 2,5men nescia- susirgau bronchitu bet antibu negeriau, issigydziau naturaliom priemonem.
Atsakyti