Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos ir anytos: padeda ar trukdo?

Diskutuojam toliau. 4u.gif

buvusi tema
Atsakyti
i musu seima gimus pirmagimiui nesikiso nei viena,aisku prireikus pagalbos ar konsultacijos jos buvo pirmos i kurias kreipemes,bet siaip jokiu problemu su jomis nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
kai mano mama atvaro ir aiskina daryk ta taip ta anaip tai mane nervina... bash.gif o siaip kai iskyla kokiu klausimu ir mb pasiskambina savo mamai patarimo tai jos patarimais pasinaudojam visada... ax.gif gal taip del to kad ji ne pati patarimus kisa o mes jos klausiames patys...
Atsakyti
Dar prieš metus būčiau pasakiusi, kad turiu ne tik fantastišką mamą, bet ir pakančią, nepamokslaujančią, malonią anytą, bet jau koks pusmetis anyta baigia iš kantrybės išvesti blink.gif Praktiškai moko kiekviename žingsnyje - "aš kai savo vaikus auginau dariau taip ir taip, o va tu, darai neteisingai". Jei paprieštarauju, tai ji atremia, "tai, ką tavo knygose rašo, tai toli gražu iki tiesos, ir t.t." Iš pradžių tik išklausydavau ir darydavau kaip man reikia, bet kuo tolyn tuo daugyn mane ji erzina su savo pamokymais ir pamokslavimais unsure.gif doh.gif. Pradėjau galvoti, gal aš tikrai viską blogai darau? Bet nemanau, daugiausia jai kliūva tai, kad aš darau viską kitaip nei ji - skaitau daug knygų, žurnalų - "ten tik visokie išmislai"- jos žodžiai, stengiuosi ištrūkti iš namų į kokius renginius, palikdama vaiką tėčiui - tai čia irgi jau nekas - "vyrai kitus darbus turi dirbti" ir pan. Negaliu nuo jos pabėgti, nes ji gyvena tame pačiame name, tai nori nenori tenka dažnai matytis. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bela @ 2009 02 22, 23:45)
Dar prieš metus būčiau pasakiusi, kad turiu ne tik fantastišką mamą, bet ir pakančią, nepamokslaujančią, malonią anytą, bet jau koks pusmetis anyta baigia iš kantrybės išvesti blink.gif  Praktiškai moko kiekviename žingsnyje - "aš kai savo vaikus auginau dariau taip ir taip, o va tu, darai neteisingai". Jei paprieštarauju, tai ji atremia, "tai, ką tavo knygose rašo, tai toli gražu iki tiesos, ir t.t." Iš pradžių tik išklausydavau ir darydavau kaip man reikia, bet kuo tolyn tuo daugyn mane ji erzina su savo pamokymais ir pamokslavimais unsure.gif  doh.gif. Pradėjau galvoti, gal aš tikrai viską blogai darau? Bet nemanau, daugiausia jai kliūva tai, kad aš darau viską kitaip nei ji - skaitau daug knygų, žurnalų - "ten tik visokie išmislai"- jos žodžiai, stengiuosi ištrūkti iš namų į kokius renginius, palikdama vaiką tėčiui - tai čia irgi jau nekas - "vyrai kitus darbus turi dirbti" ir pan. Negaliu nuo jos pabėgti, nes ji gyvena tame pačiame name, tai nori nenori tenka dažnai matytis. verysad.gif


užjaučiu dėl tokios anytos 4u.gif vat iš tikro tas gyvenimas šalia ar kartu- žudo doh.gif
na bet teks kažkaip išmokti jos negirdėti g.gif arba kažkaip gražiai pasakyti, kad tu auginsi vaiką taip kaip tu manai esant teisinga mirksiukas.gif
mano anyta kai toli gyvena, tai kažkaip ramu, o ir šiaip man anyta tikrai daugiau padeda nei trukdo, o ką jau kalbėti apie mamą wub.gif
visur mus išleidžia su MB kai tik paprašom thumbup.gif va buvo James Blunt koncerte, tai mama atvažiavo 70km tam, kad mes galėtumėm pasilinksminti mirksiukas.gif
kai važiavom į puskės vyro jubiliejų, tada atvažiavo anyta (100km) ir vaiką žiūrėjo thumbup.gif
o šiaip nei mama, nei anyta nesako, kad aš kažką BLOGAI darau, jos kartais pasako, tiksliau pasidalina prisiminimais, kaip jos mus užaugino ir tikrai neperša savo nuomonės, užtat aš jas ir gerbiu wub.gif
ir šiaip mano anytą mano vyrui vis sako, kad mane palepintų thumbup.gif
rašiau, rašiau ir supratau, kad man nuskilo ir su mama ir su anyta thumbup.gif tikiuosi ir apie mane mano marčios kada nors taip rašys wub.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukstis: 23 vasario 2009 - 00:56
Mama labai padeda, o anyta - patylėsiu doh.gif Nepasitikiu visiškai anyta schmoll.gif
Atsakyti
As su mam gerai sutariu, jei ko reik paklausiu ir viska paaiskina, jei mato kad as kazka blogai darau tai man irgi pasako, bet ikyrei i aikis nelenda ir kas man labiausei patinka, kad kai atvaziuojam neskuba imt vaiko ant ranku, supranat,ked nenorim pripratint prie ranku...
o anyta tai jau kita kalba (nors nzn gal man cia taip atrodo kad anyta) kai tik atvaziuojam is kart vaika griebia ant ranku ir nesioja visa laika, lenda vaikui i akis nors matosi kad pavarges ir nori miego... ir kas baisiausia ji jau lenda su obuoliais ir bananais prie vaiko, nes isiciklinus kad nuo 2 men reik jau primaitint, tai net baisu vaika palikt kad ko nesugalvotu mad.gif
Atsakyti
O mano nei mama, nei anyta nesikisa visiskai thumbup.gif thumbup.gif Del to as labai dziaugiuosi...Jei reikia patarimo, visada yra drauges smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amil'a: 23 vasario 2009 - 16:58
QUOTE(monamor @ 2009 02 23, 16:14)
As su mam gerai sutariu, jei ko reik paklausiu ir viska paaiskina, jei mato kad as kazka blogai darau tai man irgi pasako, bet ikyrei i aikis nelenda ir kas man labiausei patinka, kad kai atvaziuojam neskuba imt vaiko ant ranku, supranat,ked nenorim pripratint prie ranku...
o anyta tai jau kita kalba (nors nzn gal man cia taip atrodo kad anyta) kai tik atvaziuojam is kart vaika griebia ant ranku ir nesioja visa laika, lenda vaikui i akis nors matosi kad pavarges ir nori miego... ir kas baisiausia ji jau lenda su obuoliais ir bananais prie vaiko, nes isiciklinus kad nuo 2 men reik jau primaitint, tai net baisu vaika palikt kad ko nesugalvotu mad.gif





paskaiciau ir issigandau,lai biski mazina arklius su sawo primaitinejimais ,2 menesiu vaikiukui uztenka pienelio jo inkstukai tokie menki kad jis vos speja juos suvirskinti.....anksciausias primaitinimas gali buti tik nuo 4 menesiu,,,,,
as apie sawo anyta iswis patylesiu nes jau nerwai nebelaiko,paskutini karta taip susikibom kad vos akiu neiskabinau nebegaliu jos bepakesti ..... bloga pagalvojus ir veida prisiminus biggrin.gif
Atsakyti
iki triju menesiu gyvenau pas tevus, tai mama labai daug padejo...nors aisku, su tais "uzdek pirstinytes,nes vaikui salta", arba kepuryte butina ir namie, nervindavo ziauriai...
bet kadangi zinojau,kad tai laikina, tai tiesiog nekreipiau demesio blush2.gif
o dabar jau issikraustem, ir salia gyvena anyta, kuri tik papasakoja kaip augino
savo vaikus, ir visiskai nesikisa thumbup.gif
zodziu, abi mano moterytes labai dideles saunuoles wub.gif
Atsakyti
na as pasakyciau kad mano anyta bando padet bet schmoll.gif daznai gaunasi atvirksei doh.gif
Atsakyti
negaliu nieko pasakyti del anytos, nes ji nesikisa i tai, bet mama tikrai pagelbejo, ypac pirmomis dienomis po gimdymo wub.gif
Atsakyti