Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras nori vaikelio, o aš nesiryžtu

sveiki.Man 20.esu jau baigus profesine mokykla Kaune(12+ suvejos spec.),dveji metai kaip dirbu vaiku darzeli ir dar mokausi antra sekretores specialybe.Suneliui siavasara bus treji.Vyras Karts nuo karto praso antro nestuke.gif , o man grazu paziuret i dar mazus vaikus ir pagalvot kad butu ir man gerai, bet vat turiu savyje stabdi ir kazkur dinksta noras del antro nestuke.gif 2.gif unsure.gif noriu paklaust ar yra moteru kuriom panasi situacija ar net jei yra tokiu moteru gal kurios perlipo ta kliuti ir augina sekanti leliuka? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uzsispirele: 21 vasario 2009 - 21:56
O kokios konkrečiai priežastys, dėl kurių nenori?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 02 22, 14:18)
O kokios konkrečiai priežastys, dėl kurių nenori?


Juokingai skambes:bijau naktiniu nemigu, bijau kad nesugebesiu augint antro vaiko kai pirmam bus trys metai, bijau kad finansai susilpnes, bijau kad bus sunkiau nei galvoju....daug tokiu minciu bet sitos yra pagrindines schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2009 02 22, 21:34)
Juokingai skambes:bijau naktiniu nemigu, bijau kad nesugebesiu augint antro vaiko kai pirmam bus trys metai, bijau kad finansai susilpnes, bijau kad bus sunkiau nei galvoju....daug tokiu  minciu bet sitos yra pagrindines schmoll.gif  unsure.gif



man regis labiau paplites atvejas kai vyro neiseina ikalbeti
jauciu naudociausi proga
Atsakyti
Na as irgi vis nesiryztu antram.Pirmai dukrai jau 13 metu,vyras vis ikalbineja mane negerti tabletes ,bet..as labai daug turiu bet..pirma tai kad yra paskola tikrai nemaza.Vyras dirba ne Lt,o atvaziuoja ir isvaziuoja-tolimuju reisu vairuotojas.Po pirmo vaiko buvo cezaris darytas del to kad vaikas buvo perdidelis man.iskart pasake kad reikes cezario ,bet as sakiau ,kad ne ir iskentejau viska iki galo ,kol vistiek teko operacija daryti.Po to dar krauja uzkrete,tai vos ant koju galejau stoveti tik po gero menesio.tai man tikrai net ir vaikas buvo nebeidomus,nes visiskai neturejau sveikatos.
Laikas bego ,mes nupirkome buta ,tais laikais musu darir apgavo,tai dar 3 metus bylinejomes,ir tam aisku reikejo pinigu,isejau dirbti ,kai dukrai buvo 5 men,veliau laimejome byla,paemem paskola ir nupirkome didesne buta.Paskolos dar 5 metai moketi.turiu dabar gera darba ir kaz ko gyvenime tiesiog nenoriu keisti,o metai spaudzia ,kad reiktu vaiko.
Vyras jau antri metai kai ikalbineja,o as vis dar taip ir neriztu.Tai man vyras netoks,tai santykiai jau nebetokie,na kaip visad randu priezasciu.O pati suprantu,kad noro tiesiog permazai.Be to juk vyrams tai gyvenime nieko nesikeicia ,o tik moterims daug pasikeitimu reikia priimti.
Atsakyti
pas man va dar priezastis:vyras dabar laiko furisto kategorija ant vairavimo,pries du menesius uzsibaige statybu darbas tai galim sakyt kad vyras darbo birzoj dar sedi(aciu dievuj kad mano pacios mama remia,vyro mama net pirstu neprisideda tiek prie vaiko prieziuros tiek ir prie finansu verysad.gif blink.gif ),uz buta nereikia mum nuomos moket bet vasara buvo pradetas extrinis remontas tai dar ikisiol truksta baigimo,reikia nauju baldu nes visiem baldams po minim 15metu.Dar turiam iki 2010metu vidurio kiekviena menesi po 400lt inest del plastikiniu langu ir skalbiankes....neskaitant mokesciu ,kuro, ir maisto... doh.gif verysad.gif dar vienas dalykas kad nezinau kaip reiketu man apsieit be vyro kuris dirbtu uzsienije jei as auginciau maza kudiki ir dar 3meti padauza kuris jau net dabar rekianciu tevu neklauso.Butas sildomas malkom(centralinis sildymas) tai dar vienas dalykas kad tureciau uzsinest malkas is rusio i antra auksta unsure.gif sekantis dalykas:as neturiu vairuotojos teisiu o nuo didesnio miesto gyvenam 30km atstumu(aisku tam yra vyro tevukas-jis liuks zmogus thumbup.gif ).mano mama nuo buto gyvena nuosavam name kuris stovi uz 50 metru 4u.gif tai dabar ji didesne musu pagalbininke.Na o tau Laura1975 palinkeciau gero gyvenimo bet jau maziuko tikrai reiketu nes man su mano broliu 12 metu skirtumas,as su juo gyvenau iki kol man suejo6 metukai o veliau brolis isvyko dirbt gyvent ir mokytis i Kauna,tai va tik kai as susilaukiau savo vaiko tik tada kazkas mumise susidare bendra,nebuvo didelio metu skirtumo nes mus sulygino paciu vaikai blush2.gif nes ir dabar brolis sneka kad kai as buvau mazyte ir kai jis dar buvo su mumis seimoje tai jis jautesi ne brolis o tiesiog tevu,jam teko visa mano prieziura nes mano mama dirbo.
Atsakyti
Uzsispirele,as tave suprantu.Taip ir pas mus kas menesi 1000lt paskolos tik uz buta,o kur dar uz sildyma ,kitas lizingas.butent del tokio darbo ,kaip tu sakai,irgi nieko gero,juk vaikas ne zaislas,jam reikia dvieju tevu ir mamai pagalbos irgi .Vnz ,aisku jei pastociau ,tai ir gumdyciau,bet kol turiu galimybe rinkti,tai sakau kad "kol kas bijau"Kaip yra sakoma ,kad pirmas kartas bausu,nes nieko nezinai,o antras baisu ,nes jau zinai kas tave laukia. smile.gif
Atsakyti
Jo uzsispirele,as tave tikrai suptantu,pas mus irgi paskola tik uz buta 1000lt kas menesi ,o kur dar lizingas ,mokesciai ir t.t.labai daug kas lemia finansine puse.O dar ir vyro pagalbos tai tikrai reikes,o jei jo nera ...tai irgi nieko gero.man po cezario ,tai tikrai tik vyras padejo,jei ne jis .,as nezinau ka daryciau,nes nuo lovos negalejau atsikelti.
Vnz cia kiekvienam aisku skirtingai,bet jauciu jei pastociau tai tikrai gimdyciau be abejoniu,bet kol kas turiu pasirinkima ir nesiryztu nieko keisti.
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2009 02 22, 21:34)
Juokingai skambes:bijau naktiniu nemigu, bijau kad nesugebesiu augint antro vaiko kai pirmam bus trys metai, bijau kad finansai susilpnes, bijau kad bus sunkiau nei galvoju....daug tokiu  minciu bet sitos yra pagrindines schmoll.gif  unsure.gif



Pas mane lygia tokios pat mintys. ir noriu ir bijau:(
Atsakyti
Na ką, pas mane panaši situacija ax.gif
Pirmąjam jau gret bus 10m., pati mokslus baigus, turim abu darbus, rodos trūksta tik vaikiuko antro, bet....
Įsitaisėm sklypą, norim namuko, tam aišku reikia pinigų.... verysad.gif Rodos bus vaikutis, nebegalėsim tiek pinigų pasitaupyt, bus daugiau išlaidų, daugiau rūpesčių. O be to seniai pamirštos bemiegės naktys, kakų valymai, su šaukštu lakstymai iš paskos ir t.t. Dabar rodos taip ramiai gyvenam, vaikas jau didelis, kasdien vis savarankiškesnis....
na laiko rodos tam dar turiu kokius 7metus tai tikrai, nes dabar man 28m ax.gif Bet vėlgi, koks skirtumas tarp vaikų, ar beverta drums nusistovėjusį gyvenimą, bet ir vėl.... kaip smagu ateit pas draugę į svečius, pasidžiaugt mažiuku vaikiuku,vėl užsinori nerealiai...
Bet kai apmąstai visą situaciją,stabdai save..... verysad.gif O gal nebeverta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 24 vasario 2009 - 22:42
QUOTE(Uzsispirele @ 2009 02 22, 00:25)
sveiki.
noriu paklaust ar yra moteru kuriom panasi situacija ar net jei yra tokiu moteru gal kurios perlipo ta kliuti ir augina sekanti leliuka? unsure.gif  4u.gif


pas mus seimoj tai tokia taisykle...kas nori vaiku- tas ir gimdo. Ir neknisa proto kitam.

p.s.
Tu tikrai baigei profesine?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.135 @ 2009 02 24, 23:47)
pas mus seimoj tai tokia taisykle...kas nori vaiku- tas ir gimdo. Ir neknisa proto kitam.

Mums neįdomios tavo šeimos taisyklės, ne čia užtaikei.
Žiūrau sėkingai skraidai per temas, bet kažkaip protingų minčių nepastebėjau iš Jūsų pusės tongue.gif
Sėkmingai bendrauji gimdymo temoj, ten ir lik doh.gif Subobėjęs blondinas biggrin.gif
Atsakyti