Įkraunama...
Įkraunama...

Citrinų gėrimas

Gal kas zino kaip skaniai pasidaryt citrinu gerima? ax.gif Esu gerus ne karta anksciau,atrodo paprastas vandenukas su citrinos gabaleliais,bet tooooks skanus ir nerugstus,nekartus thumbup.gif nors teko gert ir neskanu toki vandenuka,matyt del nenuluptos gerai baltos odeles g.gif
Pasidalinkit patirtim kaip skaniai pasidaryt,nes vitaminas C tikrai dabar labai reikalingas mirksiukas.gif
Atsakyti
Citrinų gėrimas
Vieno litro vandens[aš darydavau tokį kiekį}
pora citrinų,
pora šaukštų medaus,
Medų ištirpinam šiltame vandenyje,pravėsiname,įpilame citrinos sulčių,išmaišome ir atšaldome.
Patiekiant į kiekvieną stiklinę įdedamas citrinos griežinėlis.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 02 22, 13:37)
Citrinų gėrimas
Vieno litro vandens[aš darydavau tokį kiekį}
pora citrinų,
pora šaukštų medaus,
Medų ištirpinam šiltame vandenyje,pravėsiname,įpilame citrinos sulčių,išmaišome ir atšaldome.
Patiekiant  į kiekvieną stiklinę įdedamas citrinos griežinėlis.

Tai is dvieju citrinu tik sultis ispaudi g.gif O jei ispaudus sultis dar ja ir sudet supjaustyta i ta gerima g.gif
Atsakyti
Guziuk,ne reik palikti citrinos[tarkime porą griežinėlių]
Galima sudėti vienos citrinos sultis{dar priklausonuo citrinos didumo]
Jokiu būdu nedėti išspaustų, 4u.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Nu va ryt darysim,gal ir skanu bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 02 22, 23:17)
Nu va ryt darysim,gal ir skanu bus mirksiukas.gif

as tai issiverdu kminu arbatos spaudziu i arbata citrinos ,dedu medaus viska pagal skoni garai atsaldom po to i arbata dar citrinu gabaliuku papjaustau ir i sveikata,
Atsakyti
QUOTE(cadra @ 2009 08 22, 09:55)
as tai issiverdu kminu arbatos  spaudziu i arbata citrinos ,dedu medaus viska pagal skoni garai atsaldom po to i arbata dar citrinu gabaliuku papjaustau ir i sveikata,

bigsmile.gif Jauciu kaip skanu bigsmile.gif kmynai ir man patinka,einu isvirsiu iki ryto atsals thumbup.gif
Atsakyti
Aš ,esu bandžiusi į išvirtus,atvėsintus kmynus įpilti obuolių sulčių ir tuomet įdėti medaus. 4u.gif
Skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 08 23, 13:00)
Aš ,esu bandžiusi į išvirtus,atvėsintus kmynus įpilti obuolių sulčių ir tuomet įdėti medaus. 4u.gif
Skanu 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
bandysim ir mes siuo gerimu atsigaivint
Atsakyti
Aš,išsiverdu nedidelį kiekį imbiero įspaudžiu citrinos,arba įpjaustau citrinos ,pakaitinu iki užvirimo,nukeliu atvėsinu ir geriu su medumi.
4u.gif -geras,sveikas atsigaivinimas 4u.gif
Atsakyti