Įkraunama...
Įkraunama...

Nutrauktą MP maišyti su mišinuko milteliais

Man gydytoja rekomendavo dėl mažai priaugto svorio, nutrauktą MP maišyti su mišinuku. Į 100 ml. dėti vieną šaukštelį mišinuko rolleyes.gif
Kelis kartus pabandžiau taip maitinti, bet galvoju ar nepakenks vaikučiui? g.gif

Gal yra daugiau taip maitinančių ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 02 22, 09:56)
Man gydytoja rekomendavo dėl mažai priaugto svorio, nutrauktą MP maišyti su mišinuku. Į 100 ml. dėti vieną šaukštelį mišinuko rolleyes.gif
Kelis kartus pabandžiau taip maitinti, bet galvoju ar nepakenks vaikučiui?  g.gif

Gal yra daugiau taip maitinančių ? bigsmile.gif


Durnesnio patarimo dar negirdejau - motinos piena maisyti su misinuku g.gif g.gif ir dar is gydytojos doh.gif Kam gadinti gera daikta doh.gif O kiek jusu vaikelis priauga svorio per savaite, kad reikia susirupinti? MP maitinami kudikiai neuzdeda tiek daug svorio, kaip maitinami misiniais. Mano mazyle per savaite priauga 100-150g, nors gime ir didele (4kg) ir tai yra normalu, nes ji valgo tik MP, svarbiausia, kad mazyle patenkinta, gerai vystosi ir miega. Reiketu susirupinti jei svoris kristu, arba visai nedidetu., o jei auga, tai gerai cool.gif
Atsakyti
Svoris auga, pirmą mėnesį 1300 g.(maitinau ir MP ir mišinuku) truko MP todėl primaitindavau,o per antrą gyvenimo mėnesį 400 g. (maitinau vien MP),bet gydytoja liepė PRIMAIŠYTI i MP mišinio ir šitaip maitinti smile.gif sakė, kad geriau svoris augs rolleyes.gif
Žiūrėsiu kiek 3 mėnesį priaugs unsure.gif
jei nieko nepriaugs tada susirūpinsiu unsure.gif dabar kol kas nekvaršinsiu sau galvos
irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 02 22, 18:45)
Svoris auga,  pirmą mėnesį 1300 g.(maitinau ir MP ir mišinuku) truko MP todėl primaitindavau,o per antrą gyvenimo mėnesį 400 g. (maitinau vien MP),bet gydytoja liepė PRIMAIŠYTI i MP mišinio ir šitaip maitinti  smile.gif sakė, kad geriau svoris augs  rolleyes.gif
Žiūrėsiu kiek 3 mėnesį priaugs  unsure.gif
jei nieko nepriaugs tada susirūpinsiu  unsure.gif  dabar kol kas nekvaršinsiu sau galvos
irnesakyk.gif


Maitinkite MP ir nesukite galvos, 400g per menesi, maitinamam MP kudikiui, priaugti yra gerai thumbup.gif. As gyvenu UK, ir cia gydytojai nera tokie kategoriski del kudikiu svorio, ypac maitinamu MP. sekmes maitinant ir nekreipkite demesio i ''naudingus'' gydytoju patarimus!!! Jei vaikutis gerai vustosi, tai vadinasi viskas jam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 02 22, 11:56)
Man gydytoja rekomendavo dėl mažai priaugto svorio, nutrauktą MP maišyti su mišinuku. Į 100 ml. dėti vieną šaukštelį mišinuko rolleyes.gif
Kelis kartus pabandžiau taip maitinti, bet galvoju ar nepakenks vaikučiui?  g.gif

Gal yra daugiau taip maitinančių ? bigsmile.gif



Man tai nenormalus atrodo pasiulymas doh.gif
Atsakyti
Aš kai gulėjau ligoninėje su vaiku tai ten kitos moterys mišinuką maišydavo su MP. t.y. paruošta mišinuką pildavo į MP blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 02 23, 11:49)
Aš kai gulėjau ligoninėje su vaiku tai ten kitos moterys mišinuką maišydavo su MP. t.y. paruošta mišinuką pildavo į MP  blink.gif  doh.gif

O kas cia baisaus? Koks skirtumas-maitinti mp ir primaitinti misinuku, ar is viso mp maisyti su misinuku? Pilve vis tiek viena rezultatas gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 02 23, 11:03)
O kas cia baisaus? Koks skirtumas-maitinti mp ir primaitinti misinuku, ar is viso mp maisyti su misinuku? Pilve vis tiek viena rezultatas gaunasi mirksiukas.gif


tai pilve biggrin.gif tu pabandyk taip valgyt biggrin.gif

Pirmą suvalgyk silkę, o paskui tortą. bet juk pilve tas pats gaunasi, tai tada valgom silke ir tortu išsikandam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 02 23, 12:18)
tai pilve  biggrin.gif  tu pabandyk taip valgyt  biggrin.gif

Pirmą suvalgyk silkę, o paskui tortą. bet juk pilve tas pats gaunasi, tai tada valgom silke ir tortu išsikandam  lotuliukas.gif

Vis tiek nesupratau g.gif Koks skirtumas sumaisyti piena karves pvz su pienu ozkos? Juk nesiulo niekas maisyti vaikui sisiuko su pienu cool.gif O tai kaip tos mamos, kurios maitina vaikus klijukais ir maiso su pienu? Beje, kai kurios maiso klijukus ir su mp.

Beje, kalbant apie torta ir silke-man nera skanesnio patiekalo, kaip saukstas silkes uzsikasti saukstu tortu, ai, dar ir balta misraine treciu saukstu-kaifuoju net nuo tokio maisymo thumbup.gif
Atsakyti
na tikrai idomus patarimas gyd 4u.gif hmmm to neteko girdeti aisku logiska kad vistiek susimaiso bet mamytes pienelio skonis juk kitas ir kvapas savas wub.gif , as nemaisyciau nes juk ir nutraukt reikes tada pienuko tik mazes...gal po kruties butu geriau misinukas smile.gif ir mamytes organizmui stimulas daugiau pienelio gaminti ir vaikuciui siluma ax.gif na aisku cia mano nuomone...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 23 vasario 2009 - 20:45
Nu as taip nesiryzciau maitinti. Geriau maitinti savo pienu, o jei truksta tai dar paruosti misinuko.
Atsakyti
Patarimas gydytojos visiskas absurdas doh.gif Geriau dazniau vaika prie kruties butu patarusi deti doh.gif
Atsakyti