Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie PRIMIGI avalyne

Noreciau is mamyciu isgirs atsiliepimus apie PRIMIGI avalyne.Nupirkau dukrytei basutes(naujas)labai kieta oda unsure.gif kai uzdejau ji sako,kad jai spaudzia,ir eina kai invalide verysad.gif labai nusivyliau,o gal issinesios g.gif
Atsakyti
Na mes pirkom basutes praeita vasara.
Labai lengvos, patogios. Isformuotas padukas.
Pirkom tik labai nedaug didesnes, tai vasaros pabaigoj pirstai jau lindo lauk:)
Siaip apsidevejo, bet ir nesiojo gi kasdien ir paplaudavau. Gi sviesios su zomsa.
Bet del tvirtumo, tai dar 2 vaikus tikrai atlaikytu smile.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babaa: 22 vasario 2009 - 20:07
MES STAI TOKIAS PIRKOM
user posted image
lABAI KIETOS,NET NEZINAU AR DUKRYTE NORES NESIOTI.GAL KAS NORS TOKIAS TUREJOT?
LAUKSIU ATSILIEPIMU smile.gif
Atsakyti
nepatinka nei modeliukai nei KAINOS cool.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 02 24, 00:13)
nepatinka nei modeliukai nei KAINOS cool.gif


Nebūčiau tokia kategoriška ax.gif Yra tikrai labai gražių ir patogių vaikuičiams ir batukų ir basučių smile.gif Minkštos, lankščios, lengvos ir patogios thumbup.gif
user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Kuri parduotuvė prekiauja Primigi avalyne g.gif .Boruzhe tokių grožių čia parodė wub.gif ,o nematavus bijau pirkt unsure.gif .Kol kas nešiojam tik Bartek batukus thumbup.gif
Atsakyti
labaiii gera avalyne, turejo mano vaikinukas batukus ir basutes, thumbup.gif oda minkstute, tikrai nenusivyliau
tik gaila,kad LT parduotuvese kainos nemazos, is JAV parsisiut gaunasi pigiau nei pirkt Kotrynos parduotuvej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margita @ 2009 03 04, 19:16)
Kuri parduotuvė prekiauja Primigi avalyne g.gif .Boruzhe tokių grožių čia parodė wub.gif ,o nematavus bijau pirkt unsure.gif .Kol kas nešiojam tik Bartek batukus thumbup.gif


Lietuvoj prekiauja parduotuvė "Kotryna" smile.gif O pirkt galima ir pas mane mirksiukas.gif biggrin.gif
Mano dukra turėjo ir žieminukus, ir batelius tai viskas labai labai super thumbup.gif
Pvx keli žieminukų modeliukai thumbup.gif Man asmeniškai patinka net labai ax.gif cool.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2009 03 04, 23:42)
Lietuvoj prekiauja parduotuvė "Kotryna" smile.gif O pirkt galima ir pas mane

Labai gražūs batukai wub.gif .Dažnai įlendu pas Jus blush2.gif ,pavarvinti selės...bet va,mažosios kojytė plati ir kelta,mums avalynę nusipirkt didžiausias darbas doh.gif .Bandysim matuotis parduotuvėj,žinosim padėtį ir tada kreipsimės į Jus mirksiukas.gif .
Atsakyti
As pirkau dukrytei pavasarinius batukus,perdaug neziurejau i ta firma o tik paskui pamaciau kad primigi.Modeliu yra tikrai graziu,o visai netycia as juos radau parduotuvej Kaune Batu kalnas,pasirinkimas tikrai didelis visokiu firmu o ir kainos neblogos,mokejau 60 litu,nauji.Bazej kainos zymiai didesnes uz odinius
Atsakyti
mes turejom ir zieminukus ir pavasarinius ir basutes tai man super patiko thumbup.gif
Atsakyti
Na mano dukryte avi sios firmos basutes tai lyg ir viskas normalu,turim vienas tai ir paplaunam,ir vel kaip naujos.mes patenkintos.o del kainos tai kaip cia pasakius,mokejom 140lt,butu pigiau tai butu dar geriau.
Atsakyti